شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 669
دولت روسیه تهدید کرد که تلگرام را می بندد
بر طبق ادعای مقامات دولتی روسیه، در صورتی که مسئولین تلگرام اطلاعات مورد نظر آنها در خصوص چت های خصوصی و رمزگذاری شده مورد تقاضای آنها را در اختیار نگذارد، احتمال مسدودی کامل پیام رسان تلگرام وجود دارد.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

الکساندر ژاروف، رییس رگولاتوری ارتباطات روسیه اعلام کرد، تاکنون تقاضاهای بسیاری مبنی بر دسترسی به برخی اطلاعات داشته ایم اما با بی اعتنایی مسئولین تلگرام مواجه شده ایم و این موضوع در نهایت به ض
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 483
دلیل اپل برای حذف تلگرام از اپ استور چیست؟
[align=justify]طبق اخبار منتشر شده، صبح روز 12 بهمن 1396 اپلیکیشن تلگرام و تلگرام ایکس بدون هیچ اطلاع قبلی از فروشگاه اپلیکیشن اپل (App Store) حذف شده است.
در ابتدا یکی از کاربران ردیت (Reddit) خبر حذف این اپلیکیشن‌ها از روی فروشگاه اپلیکیشن اپل اعلام کرده بود و در ادامه، بسیاری از کاربران این موضوع را تایید کردند. هنوز مشخص نیست چرا اپل اقدام به حذف تلگرام از اپ استور کرده و آیا به زودی این پیام رسان محبوب به اپ استور بازخواهد گشت یا خیر؟
برخی اخبار منتشر شده حاکی از آن است که همزمان با این ا
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 693
علت قطعی امروز تلگرام چیست؟
تلگرام امروز یکشنبه 9 اردیبهشت 97 از ساعت 4 صبح قطع شده و امکان دسترسی به تلگرام حتی با فیلترشکن هم وجود ندارد. علی رغم برخی شایعات،خبر فیلترینگ تلگرام صحت ندارد و این قطعی به دلیل بروز مشکلات در یکی از سرورهای تلگرام رخ داده است.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

پاول دورف (Pavel Durov) در توییتی به قطعی تلگرام در بامداد یکشنبه 9 اردیبهشت ماه اشاره کرد و توضیح داد که [b]علت قطعی تلگرام اورهیت (overheat)یکی از سرورهای ت
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 543
آیا تلگرام ایکس غیر قابل فیلتر است؟
تلگرام ایکس (Telegram X) نسخه‌ای جدید با ویژگی‌های نسبتا متفاوت از پیام رسان تلگرام است. اما آیا تلگرام X غیر قابل فیلتر است و همان پیام رسانی است که پاول دوروف وعده غیر قابل فیلتر بودنش را به کاربران داد؟

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]اپلیکیشن پیام رسان تلگرام از محبوبیت بسیار بالایی در میان کاربران برخوردار است و در ایران نیز به پیام رسان اصلی بیشتر مردم تبدیل شده است. مدتی پیش یک نسخه جدید از این
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 559
توقف انتشار آپدیت تلگرام توسط اپل در اپ استور و مشکلات تلگرام در iOS 11.4
براساس اطلاعات ارائه شده اپل از انتشار آپدیت برای پیام‌رسان تلگرام در اپ استور خودداری می‌کند که به نظر می‌رسد این تصمیم به دلیل تبعیت نکردن تلگرام از قوانین جدید موسوم به GDPR، اعمال شده توسط اتحادیه اروپا است. این اپلیکیشن از سال 2013 تا به حال، حدود 200 میلیون کاربر را به خود جذب کرده است.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[align=justify]
همانطور که می‌دانید، پیش از فیلترینگ تلگرام در ایران دولت روسیه د