شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1708
چگونگی راه اندازی یک شبکه بیسیم اد-هاک و برقراری ارتباط مستقیم میا
[size=small][font=tahoma]حتما برای شما هم پیش آمده که نیاز به ایجاد شبکه ای میان دو لپ تاپ داشته اید، اما هیچ کدام کابل شبکه همراه تان نبوده است. در چنین مواقعی، شما می توانید با استفاده از کارت های شبکه دو دستگاه، یک شبکه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را میان آن دو راه اندازی کنید.
 
اگر به موضوع علاقه مند شده اید، این راهنمای نسبتا کامل راه اندازی را
نویسنده: مینا - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1028
آموزش اتصال بی سیم دو کامپیوتر
[align=justify] زمان هایی وجود دارد که میخواهید دو کامپیوتر را از طریق بی سیم به هم متصل کنید. مانند زمان هایی که میخواهید به صورت شبکه به بازی بپردازید، یا زمانی که میخواهید دو کامپیوتر را در شرکت به هم متصل کنید.
 
روش اتصال از طریق کابل کمی پر دردسر و پر هزینه است. اما شما به راحتی میتوانید بدون استفاده از کابل کامپیوتر ها را به هم متصل نمایید.
 
در این مطلب آموزش اتصال بی سیم دو کامپیوتر را برای شما آماده کرده ایم.
 
 
[b]1. نصب کار
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 971
پسورد فروشی فقط دو دلار
[align=justify] Mira Modi فقط یازده سال دارد اما با همین سن کم این نوجوان رمز عبورهائی ایمن را به قیمت دو دلار میفروشد.
داستان ازاین قرار بودهه "Julia Angwin" پدر  "Mira" که یک روزنامه نگار است برای نوشتن کتاب خود  از دختر خود درخواست کرد تا رمز عبورهائی به روش Diceware بسازد (Diceware روشی برای ساختن جملات رمز و یا پسورد و یا سایر متغیرهای رمزنگاری با استفاده از یک جفت تاس است که تولید کننده اعدادی تصادفی است). وی از این موقعیت استفاده نموده و کسب و کار خود را براه ان
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1384
هشدار؛ دو لپ تاپ Dell که به دلیل مشکلات جدی امنیتی نباید خرید
 از خرید این دو لپ‌تاپ که آسیب‌پذیری‌های جدی دارند خودداری کنید!


کاربران دو مدل از لپ‌تاپ‌های شرکت دل با آسیب پذیری خطرناکی در گواهی امنیتی SSL آنها مواجه شده‌اند. این گواهی به طور پیش فرض بر روی لپ‌تاپ‌های مذکور نصب شده است.

[align=center]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

گواهی یاد شده eDellRoot نام دارد که حفره موجود در آن اولین بار توس
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1149
مقایسه تفاوت بین دو تاریخ توسط PHP
[align=justify]در برنامه نویسی PHP مواقعی پیش می آید که نیاز دارید دو تاریخ را به یکدیگر مقایسه نمایید و فاصله زمانی بین دو تاریخ را پیدا کنید که در بخش زیر نحوه بدست آوردن آن را به صورت کامل برای شما شرح خواهم داد. تاریخ ها را نمی توانید به صورت عادی از هم منها نمایید و می بایست آنها را به مقدار عددی تبدیل نمایید. برای انجام این کار می توانید از تابع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده نمایید. این تابع تاریخ شما به صورت تاریخ UNIX تبدیل می نماید که
نویسنده: tak - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1023
اینستاگرام تایید دو مرحله ای را برای امنیت بیشتر اضافه می‌کند
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اینستاگرام در حال تبدیل شدن به یک رسانه اجتماعی قدرتمند است که هر روز به تعداد کاربران آن افزوده می‌شود. شاید به همین دلیل است که این شرکت تصمیم گرفته تایید دو مرحله‌ای را به فرآیند امنیتی خود اضافه کند.
امروز اینستاگرام در صحبت با انگجت تایید کرده که در حال تکمیل فرآیند امنیتی تایید دو مرحله‌ای است. البته تکمیل فرآیند این ویژگی امنیتی بسیار آهسته پیش می‌رود و مدت زمانی طول می‌کشد تا بتوانید آن را فعال کنید ام
نویسنده: CCTVinfo - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1574
رقابت شرکت Uniview با دو شرکت بزرگ داهوا و هایک ویژن در صحنه تجارت بین
شرکت UNV (یا همان Uniview) سومین شرکت تولید کننده تجهیزاتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در چین است. تولیدات این شرکت همه دارای استاندارهای جهانی می باشد  و درآمد این شرکت بالغ بر 100 میلیون دلار در سال است. با این حال این شرکت در برابر رقبایی خود مانند داهوا و هایک ویژن کوچکتر است.

[size=medium][font=B Nazan
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1301
سرقت ۱۲.۷ میلیون دلار با استفاده از کارت های اعتباری جعلی در کمتر ا
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

سرقت‌های اخیر انجام شده از کارت‌های بانکی در سال‌های اخیر، نشان از این دارد که امنیت کارت‌های فیزیکی چندان هم بالا نیست؛ حال آنکه سارقان ژاپنی با استفاده از کارت‌های بانکی کپی شده، در کمتر از ۲ ساعت بیش از ۱۲ میلیون دلار به جیب زده‌اند.

بسیاری بر این باورند که کارت‌های بانکی که این روزها همه‌ی مردم از آن‌ها استفاده می‌کنند، دارای امنیت بسیار پایینی هستند؛ بطوریکه می‌توان به سرقت‌های انجام شده در سال‌های اخی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1127
راه‌ اندازی تایید هویت دو مرحله ای بدون کد گوگل Google Prompt
تایید هویت دو مرحله‌ای راهکاری عالی برای اطمینان از امنیت حساب‌های کاربری است. اما اجبار در وارد کردن یک کد در هر بار استفاده از حساب کاربری واقعا می‌تواند آزار دهنده باشد. به لطف تایید هویت بدون کد Prompt گوگل، این مشکل هم برطرف شده است.

[align=justify]تایید هویت دو مرحله‌ای یک راه بسیار عالی برای کسب اطمینان از امنیت حساب‌های کاربری است. اما اجبار در وارد کردن یک کد در هر بار استفاده از حساب کابری واقعا می‌تواند آزار دهنده باشد. به لطف تایید هویت بدون کد Prompt گوگل
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1144
حمله سایبری که احراز هویت دو مرحله‌ای را هم دور‌ می‌زند
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بسیاری از کارشناسان فضای مجازی بر این عقیده هستند که ایجاد "سیستم احراز هویت دو مرحله‌ای" یکی از راهکارهای مناسب حال حاضر است که هکرها را از نفوذ به سایت‌‌ها و سیستم‌های بانک‌داری الکترونیک باز می‌دارد. اما به تازگی محققان امنیتی شرکت ترند‌میکرو حمله‌ای بسیار خطرناک و پیچیده با نام "Emmental" را شناسایی کرده‌اند که می‌تواند سیستم تایید هویت دو مرحله‌ای را هم رد کند.
[align=justify]این حملات ب