شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 885
چگونه به سوالات مصاحبه کاری به طور صحیح جواب دهیم؟
[align=justify]شما هرگز به صورت صد در صد نمی‌توانید برای یک مصاحبه‌ شغلی آماده شوید. هیچ راهی برای مطمئن شدن از این‌که در مصاحبه دقیقا از شما چه چیزهایی خواهند پرسید، وجود ندارد. با این حال گمان می‌کنیم می‌توان برخی از سوالات را حدس زد. با دانستن برخی از رایج‌ترین سوالات مصاحبه و برنامه‌ریزی کردن پاسخ، اعتماد به نفس شما افزایش پیدا خواهد کرد و این باعث می‌شود پاسخ‌های مناسبی پیدا کرده و بیان کنید. برخی از متداولترین سوالات مصاحبه توسط معتبرترین سایت‌های دنیا شناسایی شده‌اند، در ادامه تعدادی از آ
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1301
چگونه قدرت آنتن دهی تلفن همراه را افزایش دهیم؟
از سال ها قبل تا کنون، افراد به صورت چشمگیری به سمت استفاده از تلفن های همراه روی آورده اند. این در حالیست که حدود ۹۰ درصد از جمعت جهان از تلفن همراه استفاده می کنند ولی با این وجود در برخی نقاط هنوز هم آنتن دهی موبایل ها ضعیف است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
در این مطلب می خواهیم شما را با نکاتی آشنا سازیم که با انجام دادن آن ها می توانید قدرت سیگنال های شبکه موبایل خود را افزایش دهید.
[align=justify]ارتفاع محل قرار گیری موبایل را اف
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 1165
چگونه یک آیفون خیس را نجات دهیم؟
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

1-بدون از دست دادن وقت، گوشی خود را سریعا از آب  خارج کنید.

2-اتصالات را جدا کنید در صورتی که گوشی شما به شارژر متصل است، کابل شارژ را از آن جدا کنید.

3-آیفون خود را خاموش کنید همانطور که میدانید، باتری آیفون را نمیتوان خارج کرد. پس بهترین راه این است که گوشی آیفون خود را سریعا خاموش کنید.

[align=justify]4-سیمکارت را خارج کنید درکنار سینی سیمکارت ی
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1115
چگونه بدون ریست فکتوری، اندروید خود را از شر یک ویروس نجات دهیم؟
برای کاربران گجت‌های هوشمند، ریست‌فکتوری یا همان بازگشت به تنظیمات کارخانه اتفاق بسیار ناخوشایندی است چرا که باعث می‌شود حجم زیادی از اطلاعاتی که بعضی از آن‌ها را با جان و دل ذخیره کرده‌ایم به راحتی از بین بروند. گاهی اوقات راهکارهایی وجود دارد که ار ریست فکتوری به عنوان تیر خلاص استفاده نکرده و به کمک روش‌های دیگر گوشی اندرویدی خود را نجات دهید.
[align=justify]پلت‌فرم اندروید هم مثل سیستم‌های دسکتاپ هر روز در معرض آلودگی ویروس‌ها و بدافزارهای جدید قرار می‌گیرد. اگر گجت
نویسنده: sahel - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 968
چگونه مخاطبین موبایل را به اکانت گوگل انتقال دهیم؟
[align=justify]Google Contact یکی از سرویس‌های گوگل جهت ذخیره، یکسان سازی و مدیریت مخاطبین می‌باشد، این سرویس به صورت ابری(Cloud) میباشدو کلیه اطلاع ، شماره‌ها گروه‌ها و مشخصات وارد شده رادر این سرویس و گوشی‌های لینکش شده هماهنک میکند بدین ترتیب نگرانی از حذف،خرابی و تغییر گوشی ندارد و با وارد کردن اطلاعات اکانت گوگل در گوشی خود می‌توانید اطلاعات را بسرعت بازیابی نمائید، امکان استفاده در iOS و Android و WEB باعث می‌شود که کلیه پلتفرم‌های معروف تحت پوشش قرار گیرد.

[b]برتری های این روش نسبت به
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 18 - بازدید‌ها: 3604
چگونه یک تیم خوب برای استارتاپ تشکیل دهیم؟
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

ایده‌های شما هرچقدر جالب باشند، بدون همکاری اعضای تیم به موفقیت نخواهید رسید. عوامل زیادی در موفقیت یک استارتاپ دخالت دارند.
اگر می‌خواهید برای کسب‌و‌کار خودتان یک تیم خوب تشکیل بدهید، احتمالا در حال حاضر چند نفر را در ذهن خودتان انتخاب کرده‌اید. اما قبل از انجام این کار و سرمایه‌گذاری روی این موضوع باید با ساختار یک تیم مناسب برای موفقیت استارتاپ آشنا باشید و تا جای ممکن از اشتباهات رایج و نابودکننده جلوگیری
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 506
چگونه کلاهبرداری تلفنی را تشخیص دهیم؟
[align=justify]گاهی در برخورد با بعضی از موضوعات تجاری به این فکر می‌کنیم از چه راهی تشخیص دهیم کدام طرح کلاهبرداری است؟ آیا طرح‌های کلاهبرداری و دسیسه‌ها مربوط به آن نشانه‌ای دارد؟

در زیر به برخی از نشانه‌های شناخت یا تشخیص طرح‌های کلاهبرداری اشاره می‌نماییم:

این طرح در ابتدای کار فوق‌العاده جذاب به نظر می‌رسند
مثلاً می‌گویند:شما برندۀ جایزه‌ای فوق‌العاده از یک مسابقه شده‌اید، البته شما هیچ‌گاه در آن مسابقه شرکت نکرده‌اید. به شما پیشنهاد می‌دهند در یک موقعیت که در تمام زندگی‌تا
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 738
چگونه ایده های جدید ارائه دهیم؟
ارائه دادن ایده‌های جدید تبدیل به یک مهارت ضروری برای دوام در بازار رقابت شده است و این مهارت ذهنی با تمرین کردن و تغییر دادن الگوهای فکری تقویت می‌شود.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[align=justify]

این روزها رقابت در بازار کار به اندازه‌ای زیاد شده است که سازمان‌ها و شرکت‌ها برای حفظ بقای خود باید دائما روی ایده‌های جدید کار کنند. ایده‌هایی که جدید باشند و با توجه به نیازهای بازار ارائه شوند، منجر به نوآوری‌ خلاقه می‌
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 399
چگونه ظرفیت آلبوم google photos را افزایش دهیم؟
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

عموما اپلیکیشن google photos اجازه آپلود بیش از ۲۰۰۰ تصویر در یک آلبوم نمی‌دهد، اما با روشی که در اینجا ارائه‌ می‌دهیم، می توانید بیش از ۳۰۰۰ تصویر در یک آلبوم آپلود کنید.

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که پس از ایجاد یک آلبوم عکس و اضافه کردن تصاویر خود به آن، پس از مدتی نیاز به اضافه کردن تصاویر بیشتری به آلبوم مورد نظر داشته باشید. به‌عنوان مثال، آلبومی که از آن برای نگهداری و آرشیو تصاویر خا
نویسنده: bahram - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 492
چگونه ذهنیت دیگران را تغییر دهیم؟
حمله کردن به باورهای دیگران با تکیه بر حقایق، هیچ موقع جواب نمی‌دهد. در عوض سعی کنید باورهای آن‌ها را به سمت نتیجه‌گیری متفاوت هدایت کنید.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در کسب‌و‌کار هم مانند زندگی، موفقیت شما ممکن است به تغییر باورهای دیگران بستگی داشته باشد. تغییر دادن ذهنیت دیگران به‌شدت سخت است و  افراد معدودی قادرند آن را به‌خوبی انجام دهند. به همین دلیل اغلب رئیس شرکت‌ها می‌گویند تنها نظر آن‌ها اهمیت دارد و هیچ تلاشی برای متقاعد کر