شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: afshin21 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1132
افراد موفق این اشتباهات را در مورد پولشان انجام نمی دهند
[align=justify]افرادی که در زندگی شان موفق هستند، برای رسیدن به موفقیت شان برنامه ریزی های سختی داشته اند. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که افراد موفق با پولشان چه کارهایی انجام می دهند؟

مدیریت موثر پول، مهارتی مهم در موفقیت است. خیلی از افراد موفق از سال های اولیه زندگی شان، تصمیم می گیرند که در مورد پول کارآمد باشند.
 
زندگی بر مبنای درآمدتان یک مهارت مدیریت مالی است. بعضی از ثروتمندترین افراد دنیا با تمام وجود این اصل را به کار بسته اند. برای مثال، سر جان تمپلتون، سرمایه گذار اف
نویسنده: shahram20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 376
چگونه کارآفرینان می‌توانند استارتاپ خود را نجات دهند
این روزها موانع زیادی سر راه استارتاپ‌ها قرار می‌گیرند و تعداد این شرکت‌ها رو به کاهش است. بنابراین توجه به استراتژی‌های هوشمندانه اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

[align=justify]سیلیکون ولی از سال ۱۹۷۰ سرزمین نوآوری و وعده‌ها بوده است. بسیاری از افراد با روحیه‌ی کارآفرینی، کار روی ایده‌های خود را از همین جا آغاز کرده‌اند. اپل و مایکروسافت از جمله اولین شرکت‌های موفق سیلیکون ولی بودند و بعد از آن شرکت‌هایی مانند گوگل و آمازون نیز فعالیت خودشان را در همین جا آغاز کردند و به ش
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 421
باگ جدید اپل؛ کاربران آیفون10 نمی توانند به موقع به تماس هایشان پاسخ دهند!
[align=justify]آیفون 10 جدیدترین و متفاوت ترین گوشی اپل است. مدتی است که در رسانه های خارجی نواقص و باگ های این محصول خبرساز شده است. حال، مشکل جدید آیفون X که مانع پاسخ دادن به موقع کاربران به تماس های دریافتی شان شده در فضای مجازی دست به دست می چرخد!

یک گوشی گران قیمت 999 دلاری یعنی گوشی هوشمندی بی نقص و بدون مشکل اما به نظر می رسد آیفون X این انتظار کاربرانش که برای خرید آن 999 دلار هزینه کرده اند را برآورده نکرده است چرا که در جدیدترین مشکل گزارش شده در این تلفن هوشمند دریافت تماس یعنی اص
نویسنده: kimiya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 232
چهار حرکت ورزشی که بانوان نباید انجام دهند
گاهی اوقات ورزشکاران با وجود این که حرکات ورزشی مخصوص قسمت‌های مختلف بدن را انجام می‌دهند شاهد تاثیر مثبت نیستند و یا حتی متوجه تاثیرات عکس می‌شوند. بانوان ورزشکار باید دقت کنند که برخی حرکات ورزشی نتیجه مطلوب در بر ندارد و باید در انتخاب حرکات توجه لازم را انجام دهند.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

چند حرکت ورزشی وجود دارد که تاثیر مطلوبی بر روی بدن بانوان ندارند و بهتر است که در انتخاب آنها دقت شود. این حرکات عبارتند از:

[b]1. خم ش
نویسنده: karensitedesign - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 189
کارهایی که کاربران در تبلیغات کلیکی انجام می دهند
باید یه سری کارها رو برای کمپینتون به صورت روزانه انجام بدید


  معیارهای عملکردتونو چک کنید:
شکست های ناگهانی  رو پیدا کنید.
هر جا ناهنجاری دیدید  کلیدواژه ها  صفحات فرود، URLهای مقصد لینکها و غیره رو چک کنید


  بر کلیدواژه ها نظارت کنید:
ببینید کدوم کلیدواژه ها بهتر از بقیه ترافیک براتون جذب میکنند 
کلیدواژه هایی که باعث ترافیک منفی میشن  را پیدا کنید
 تاریخچه  کلیدواژه هایی که پاک میکنید و اونهایی که نگه میدارید را داشته باشید
 بودجه تونو بررسی کنید:

هر ماه همه چیز روی روال پیش رفته؟
آیا بو