شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 940
چگونه در ۱۵ دقیقه برندمان را معروف کنیم؟
[align=justify]شاید برای برند خود برنامه‌ریزی‌های بلندمدتی انجام داده و هزینه‌های مختلفی را برای این منظور اختصاص داده باشید. اما همواره به این نکته توجه داشته باشید که شبکه‌های اجتماعی این پتانسیل را دارند تا به میزان زیادی در زمان شما صرفه‌جویی کرده اما در مقابل تاثیرات مثبتی بر برند تجاری شما داشته باشند. امروزه شبکه‌های اجتماعی مختلفی برای این منظور وجود دارند. لینکداین از جمله این موارد است.

مقاله‌ای که آن‌را مشاهده خواهید کرد، اولین بار توسط Muse The منتشر شد، Muse The سایتی است که در ا
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1478
این عادت 5 دقیقه ای ممکن است زندگی شما را متحول کند
[align=justify]زندگی شما 10% مربوط به تصمیم هایی است که برای داشتن عادات تان میگیرید و 90% مربوط به همان عادت هایی است که زندگی شما را می سازند. در جهان امروز، نداشتن تمرکز و فراموش کردن اولویت­ های کاری به امری رایج و عادی تبدیل شده است. انگار عادت داریم که همیشه سرمان شلوغ باشد و یک عالمه کار متفرقه به غیر از کار اصلی ما وجود داشته باشد که نتوانیم تمرکز کافی داشته باشیم.
هر روز با سیل عظیمی از مشغله ­ها مواجه هستیم که ما را احاطه کرده و موجب عدم تمرکز ما برای انجام کارهایمان میشوند. کاهش متغی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 747
باتری گوشی های هوشمند خود را در 5 دقیقه شارژ کنید
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

امروزه تکنولوژی شارژ سریع در اکثر پرچمداران بازار دیده می‌شود که باتری گوشی های هوشمند را در مدت زمان کمی شارژ می‌کند. اما با تلاش‌های یک استارت‌آپ اروپایی، این زمان به زودی به کمترین حد ممکن خواهد رسید.

در گذشته، با ورود گوشی های هوشمند به بازار، مشکلی اساسی در همه آنها وجود داشت؛ زمان مورد نیاز برای شارژ باتری این گجت های نوظهور نه‌تنها طولانی و خسته‌کننده بود، بلکه پس از شارژ، طول عمر کوتاه
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 266
چگونه در یک دقیقه تأثیر مثبتی روی دیگران بگذاریم
اینکه هر مکالمه‌ای چگونه آغاز شود بسیار مهم است و یک دقیقه ی بعدی تعیین می‌کند آیا فرد در ذهن طرف مقابل ماندگار خواهد شد یا خیر.
[align=justify]برخی مردم رابطه‌ی چندان خوبی با شبکه‌سازی ندارند. اینکه برای مدت طولانی آنلاین باشند و دائم با دیگران صحبت کنند چندان خوشایند نیست. اما از طرفی آشنا شدن با فرد جدیدی که کسب‌وکار مرتبط انجام می‌دهد یا دغدغه‌های فکری یکسان دارد در این دنیای بزرگ بسیار لذت‌بخش است. مهارت‌های گفتاری در شبکه‌سازی بسیار مهم هستند. به‌عنوان مثال بسیار مه