شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1367
چگونه از دشمن تراشیدن در حرفه‌ی خود جلوگیری کنیم
[align=justify]یکی از مسائلی که روی رشد و موفقیت شما در کسب و کارتان تاثیر منفی می‌گذارد احساس خطر کردن همکارانتان و دشمنی آنها با شما است. قصد داریم ترفندهایی را به شما آموزش دهیم که نه تنها در کارتان موفق شوید بلکه دشمنی نیز نداشته باشید.

همانطور که می‌دانید داشتن حس رقابت برای کار نه تنها به شما لطمه نمی‌زند بلکه محرکی برای پیشرفت در کارتان خواهد بود. این حس که دوست داشته باشید در کارتان بهترین بوده و اگر وظیفه‌ای به شما واگذار می‌شود آن را به بهترین شکل انجام دهید می‌تواند دلیل خوبی برای
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1882
ترامپ، دشمن تکنولوژی - انتخاب ترامپ بر دنیای تکنولوژی چه تاثیری می
ترامپ طرفدار تکنولوژی نیست. حین کمپین‌های انتخاباتی او فاش شد که او با خود تلفن همراه حمل نمی‌کند و از ایمیل نیز به گفته خودش «بسیار به ندرت» استفاده می‌کند.


[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

انتخاب ترامپ بر دنیای تکنولوژی چه تاثیری می‌گذارد؟ آیا رئیس‌ جمهور جدید و غیر سیاسی آمریکا با تکنولوژی مخالف است؟ چه بر سر شرکت‌های بزرگ سیلکیون ولی می‌آید؟ برای مطالعه پاسخ این سوالات، با ما همراه باشید.

کمتر کسی فکر می‌کرد
نویسنده: parva55 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 493
تکنولوژی؛ دشمن خواب شبانه!
یکی از متداول‌ترین دلایلی که در بروز کمبود خواب در طول شب تأثیرگذار است استفاده بیش از حد از وسایل الکترونیکی و تماس مستقیم با صفحه نمایش آنهاست. تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر، تلویزیون و… همه و همه به مرور زمان می‌توانند در الگو‌های خواب ما تأثیرات منفی عمیقی از خود باقی بگذارند.
امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستگاه‌ها و وسایل الکترونیکی باعث شده است که مردم در طی شب به جای آنکه در زمان مناسبی به خواب بروند، وقت خود را با کار کردن با این وسایل پر می‌کنند. طبیعی است که افزایش این روند باعث شک