شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 871
دستگیری هکر حرفه ای 19ساله در مشهد
[align=justify]هکر 19 ساله اي که با نوشتن برنامه هاي مختلف هک دستگاه هاي واي فاي، به فروش اين نرم افزار ها در فضاي مجازي اقدام مي کرد، دستگير شد.

پرونده تخلف اين جوان 19 ساله در حالي توسط قاضي کمال زاده درشعبه 222 دادسراي مشهد مورد رسيدگي قرار گرفت که اين هکر به صورت گسترده در فضاي مجازي نسبت به فروش نرم افزار هاي هک انواع دستگاه هاي واي فاي (اينترنت بي سيم) قابل نصب در گوشي هاي تلفن همراه و رايانه هاي همراه اقدام مي کرد .قا ضي پرونده پس از تحقيقات اوليه طي دست
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 973
دستگیری سارقان اطلاعات حساب های کاربران در آمریکا
[align=justify]دو هکر 39 و 26 ساله که به کمک یک نرم افزار سیستم های رایانه ای شرکت Photobucket را هک کرده بودند توسط پلیس دستگیر شدند.

پلیس فدرال آمریکا از دستگیری دو نفر به جرم کلاهبرداری و هک کردن سیستم های رایانه ای شرکت Photobucket در شهر دنور آمریکا خبر داد.

به گزارش ایتنا از فارس، این افراد با سرقت و فروش کلمات عبور کاربران این سایت به اشتراک گذاری عکس، توانسته بودند به اطلاعات خصوصی هزاران نفر در سایت مذکور دسترسی پیدا کنند.

دو فرد دستگیر شده Brand
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 796
پیگرد آمریکا برای دستگیری هفت ایرانی به اتهام حملات سایبری
[align=justify][b]اگر ادعاهای دادستانی آمریکا درباره وسعت حملات درست باشد، انتساب این حملات به چند ایرانیِ ساکن ایران بی منطق خواهد بود، زیرا شناسایی اشخاصی با سطح توانمندی پیاده سازی چنین حملات وسیع سایبری ـ آن هم در ایران ـ غیرممکن است و مشخصاً نیازمند دسترسی به زیرساخت های مخابراتی و حضور فیزیکی در زیرساخت مخابراتی ایران خواهد بود

همزمان با قرار دادن گروه تازه ای در لیست تحریم های موشکی آمریکا، دولت آمریکا ایران را متهم کرد که سازماندهی شده برای ایجاد اختلال و نفوذ
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1049
دستگیری هکر تعدادی از سایت های دولتی توسط مرکز بررسی جرایم سازمان
[align=justify]چندی پیش هک تعدادی از سایت های دولتی، جنجال رسانه ای زیادی به پا کرد. در همین راستا مرکز بررسی جرایم سازمان یافته ی سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده هکر تعدادی از سایت های دولتی را شناسایی و دستگیر کرده است.

این هکر که ظاهراً با نام «مافیا هکینگ تیم» فعالیت می کرده است، تاکنون تعداد زیادی از سایت های داخلی از جمله سایت سازمان ثبت اسناد کشور، شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و تعدادی از دانشگاه های کشور را هدف فعالیت های مجرمانه ی سایبری از جمله هک و نفوذ قرار داده است.
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 789
دستگیری هکر روسی سایت LinkedIn در شهر پراگ
هکر روسی که توانسته بود اطلاعات چندین میلیون اکانت سایت LinkedIn را سرقت کند، بازداشت شد.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

ماجرای هک شدن اکانت‌ها و سرقت اطلاعات شخصی کاربران سایت LinkedIn یکی از بزرگترین و جنجالی‌ترین اخبار دنیای اینترنت در سال ۲۰۱۲ بود.
LinkedIn که از آن به عنوان شبکه‌ی اجتماعی با محوریت ارائه رزومه‌ی کار و انجام امور تجاری نام برده می‌شود در سال ۲۰۱۲ مورد هجوم هکرها قرار گرفت و میلیون‌ها رمز عبور و اطلاعات