شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1384
ساخت دیتابیس، جدول و ردیف با دستور CREATE در MySQL
[align=justify]در بخش آموزش مقدماتی MySQL و در مطلب گذشته با کلیاتی از پرکاربرد ترین سیستم مدیریت پایگاه داده یعنی MySQL آشنا شدیم، گفتیم که دستورات مربوط به پایگاه داده از طریق برنامه phpMyAdmin به طور مستقیم قابل اعمال هستند و از طرفی کدهای php قابلیت های فراوانی برای مدیریت و اعمال همان دستورات در اختیارمان می گذارند، از آنجایی که یک برنامه خوب بیشتر تکیه بر کدها و ابزار های داینامیک دارد، لذا ما از طرح مباحث مربوط به phpMyAdmin می گذریم و به نحوه اجرای دستورات در php می پردازیم، در این مطلب
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1141
نحوه ذخیره کردن اطلاعات با دستور INSERT در MySQL
[align=justify]پس از آشنایی با نحوه ساخت دیتابیس، جدول و ردیف با دستور CREATE در MySQL، اکنون نوبت به فراگیری قابلیتی دیگر از این سیستم مدیریت پایگاه داده است، هدف این آموزش آشنایی شما با نحوه ورود اطلاعات از کدهای PHP به وسلیه دستور INSERT INTO در جداول و ردیف های MySQL است، چرا که صرف ساختن پایگاه داده، جدول و ردیف، کاربردی ندارد و همه ی این مقدمات برای فراهم کردن شرایطی است که بتوانیم اطلاعاتمان را ذخیره سازی و در مواقع لزوم از آنها استفاده نمائیم.

گفتیم که قبل از انجام هر کاری، ابتدا باید
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1077
انتخاب ردیف ها با دستور SELECT FROM در MySQL
[align=justify]تا این قسمت از آموزش مقدماتی کار با mysql و کدهای php، دیدیم که چگونه با دستورات مربوط به پایگاه داده در mysql، php را مدیریت کنیم، نحوه اتصال، ساخت دیتابیس، جدول و ردیف با دستور CREATE را فرا گرفتیم و اطلاعات را با INSERT INTO در پایگاه داده خود ذخیره کردیم، همچنین در آموزش قبلی به طور مختصر کلیاتی در رابطه با mysql_query گفتیم و وعده دادیم که در ادامه در این خصوص بیشتر خواهیم گفت، اکنون می خواهیم به وعده خود جامع عمل بپوشانیم و در مورد دستور SELECT FROM در MySQL صحبت کنیم.

[b
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1087
حذف مقادیر از MySQL با دستور DELETE
[align=justify]مدیریت اطلاعات پایگاه داده به ذخیره (INSERT)، انتخاب (SELECT) و به روزرسانی (UPDATE) ختم نمی شود، دیر یا زود و به دلایل مختلف، سیستم ما نیاز خواهد داشت که مواردی را از دیتابیس حذف نماید، از این رو یکی دیگر از پرس و جوهای (query های) MySQL، دستور حذف ردیف ها با استفاده از DELETE است که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد، آشنایی دقیق با این دستور از این لحاظ حائز اهمیت است که اگر در تعیین پارامترهای آن اشتباهی انجام دهیم، ممکن است موجب حذف مواردی ناخواسته شویم.
[b]
شیوه نگارش (syntax)
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 1583
فیلتر تلگرام در دستور کار کمیته فیلترینگ
[align=justify]آیا باید با تلگرام هم خداحافظی کنیم ؟

بر اساس گزارش های منتشر شده ، کمیته فیلترینگ چهارشنبه آینده(94/08/13) جلسه ای در دادستانی برگزار خواهد کرد که یکی از دستورات این جلسه ، فیلتر تلگرام است.
هنوز چند ماه بیشتر از مرگ وایبر در ایران و به دنبال آن مهاجرات کاربران از این اپلیکیشن به تلگرام نگذشته است که احتمال دارد تلگرام نیز به سرنوشتی شبیه به وایبر دچار شود.

این درحالی است که به گفته مسئولین تلگرام این اپلیکیشن در ایران حدود ۲۰ میلیون کاربر دارد.هرچند که مقامات داخلی عقید
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1580
مسدود شدن اپلیکیشن مسیریابی Waze به دستور دادگاه
به دستور مقامات قضایی، اپلیکیشن Waze از روی کافه بازار برداشته شد و دسترسی به آن روی بعضی ISP ها هم با بسته شده است.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

مطابق دستور مقامات قضایی ایران، اپلیکیشن مسیریابی Waze ساعاتی پیش از روی کافه بازار برداشته شد. Waze با داشتن خصوصیاتی مثل نمایش لحظه ای وضعیت ترافیک ابزار اصلی مسیریابی برای رانندگان سرویس اسنپ محسوب می شود.

[align=justify]به نظر می رسد که در پی ح
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 982
اپلیکیشن واتس اپ به دستور مقامات قضایی از کافه بازار حذف شد
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

ساعاتی پیش اپلیکیشن واتس‌اپ به دستور مقامات قضایی از کافه بازار حذف شد.

آن‌طور که به‌ نظر می‌رسد، اپلیکیشن واتس‌اپ ساعاتی پیش از کافه بازار حذف شده است. هنوز هیچ علت روشنی برای این موضوع عنوان نشده و تنها پیغامی در صفحه‌ی مربوط به این اپلیکیشن به چشم می‌خورد که به این شرح است: «این برنامه به دستور مقامات قضایی حذف شده است»

بعد از اپلیکیشن Waze که از کافه بازار حذف شد، این بار whatsapp نیز دچار سرنوشت مشا
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 354
وزیر ارتباطات از اجرای دستور قضایی درباره‌ مسیریاب ویز انتقاد کرد
[align=justify]وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نحوه اجرای دستور قضایی در رابطه با مسدود شدن اپلیکیشن مسیریاب ویز را مورد انتقاد قرار داد.

محمدجواد آذری جهرمی در جلسه صبحانه کاری اتاق بازرگانی با انتقاد از نحوه‌ی اجرای دستور قضایی درباره‌ی مسدود شدن اپلیکیشن مسیریاب ویز، اعلام کرد: اگرچه برای مسدود شدن این اپلیکیشن که اسرائیلی است و ما نیز استفاده از آن را قبول نداریم، دستور قضایی صادر شد، اما نحوه اجرای آن به اعتماد عمومی برای استفاده از اپلیکیشن‌های داخلی صدمه زد.

وی با بیان اینکه شکی نیس
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 433
استفاده از آنتی‌ ویروس ایرانی پادویش در بخش دولتی یک دستور حاکمیتی است
[align=justify]وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ابلاغ استفاده از آنتی‌ ویروس پادویش (Padvish) یک دستور حاکمیتی و صرفا برای بخش دولتی است.
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست شرکت‌ ها، استارتاپ‌ ها و فعالان حوزه ICT استان یزد، عنوان کرد: امنیت برای ما بحث حاکمیتی است و همه کشورها در حوزه‌ های دفاعی مباحث حاکمیتی خود را دارند و اگر می‌ گویند از ضد بدافزار بومی استفاده شود، این یک دستور حاکمیتی است.

وی اظهار داشت: باید توان خود را در عرصه حاکمیتی بالا بب
نویسنده: ahmad20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 273
ترامپ دستور توقف مذاکرات فروش کوالکام را صادر کرد
بازی پیچیده‌‌ی میان برودکام (Broadcom) و کوالکام (Qualcomm) با فرمان ایست ترامپ مبنی بر توقف مذاکرات، وارد مرحله‌ی جدیدی شده است.
[align=justify][color=#333333]روز گذشته دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده‌ی آمریکا به دلیل آنچه که نگرانی از به خطر افتادن امنیت ملی آمریکا خوانده شده، دستور داد تا روند مذاکرات برودکام برای تصاحب کوالکام متوقف شود. با این دستور، معامله‌ای که در حال بدل‌شدن به بزرگ‌ترین معامله دنیای