شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 866
رشد صد درصدی حملات اختلال سرویس در سال 2015
[align=justify] شرکت آکامای در مورد آخرین وضعیت اینترنت و پیش بینی ها در مورد اوضاع اینترنت جهان در سال 2015، گزارشی منتشر کرده است.
بر اساس گزارش اخیر شرکت آکامای، حملات هکری در سال 2015، بیشتر به صورت اختلال سرویس (DOS) یا اختلال سرویس توزیع شده (DDOS) خواهد بود و سایر انواع حملات سایبری، در رتبه های بعدی قرار خواهند گرفت.

این گزارش، تصویری از اوضاع تهدیدات سایبری در سال 2015 منتشر کرده و گفته است که حملات DOS و DDOS نسبت به سال گذشته به میزان صددرصد رشد خواهند کرد. بیشتر این حملات نیز این
نویسنده: Elnaz01 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 613
گرانی ۲۰ تا ۱۰۰ درصدی هتل‌های کیش کذب است
طبق خبر جامعه هتلداران کیش  کسانی که قصد دارند تعطیلات نوروزی خود را در کیش بگذرانند بابت خبر کذب منتشر شده مربوط به گرانی هتل های کیشنگران نباشند.  جزیره کیش به خاطر گردشگران زیادی که در تمام فصول سال به خود جذب می کند؛ یکی از پیشگامان در زمینه صنعت هتل سازی در کشور محسوب می شود. در این جزیره هتل هایی  با قیمت ها و امکانات مختلف وجود دارد که مسافران می توانند بر حسب بودجه، نیاز و سلیقه خود در طول سفر خود به جزیره زیبای کیش در آنها اسکان کنند. البته قیمت این هتل ها براساس تعداد ستاره  و تعرفه ها
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 784
کاهش 60 الی 75 درصدی قیمت اینترنت adsl
قیمت اینترنت کاهش یافت ؛ هر گیگابایت اینترنت ADSL از 3600 تومان به 1400 تومان رسید

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

محمدجواد آذری جهرمی، معاون وزیر ارتباطات در مراسم اعطای جایزه کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که با تلاش‌های صورت گرفته و ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی لازم، قیمت اینترنت کاهش پیدا کرده و نرخ هر گیگابایت اینترنت بر مبنای تکنولوژی ADSL از 3600 تومان به 1400 تومان رسیده است.
به گفته معاون وزیر ارتباطات، با وجود تل