شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نسرین - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 154
چرا گاهی تشخیص دقیق درد شما برای پزشکان سخت می‌شود؟
[align=justify]احتمالا این سوال برای شما هم پیش آمده است که چرا گاهی اوقات پزشکان در تشخیص دقیق درد بیمار خود تا این حد دچار مشکل می‌شوند.
همه ما انسان هستیم، ولی لزوما همه یکسان نیستیم. تجربه هرکسی از درد متفاوت است، چه از لحاظ احساسی و چه از لحاظ فیزیکی. هرکسی واکنش مختلفی نسبت‌به درد از خود نشان می‌دهد. بنابراین پزشکان باید افراد را تک‌به‌تک و از مناظر مختلف معاینه کنند تا بتوانند بهترین درمان را برای رفع درد آنها به‌کار گیرند.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
][
نویسنده: Softwarendf - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 17
10 تا از جدیدترین و بهترین روشهای کاهش درد پریود که باید بدانید
درد پریودی میتواند دردناک باشد، اما راههای زیادی برای درمان آن وجود دارد. طبق گزارش کنگره زنان و متخصصان زنان…دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده: baran56 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 11
درد قفسه سینه (آنژین) چیست؟
درد قفسه سینه (آنژین) شایع ترین بیماری در جوامع توسعه یافته است. این یک علامت یا بیماری است که با درد در وسط قفسه سینه شناسایی می شود. درد قفسه سینه به دلیل انسداد یا انقباض ناشی از عروق کرونر ایجاد می شود. این باعث می شود که قلب خون کافی برای حفظ فعالیت های خود در اختیار نداشته باشد. در این مرحله قلب فاقد اکسیژن برای پمپ کردن خون است. به عبارت دیگر، درد قفسه سینه (آنژین) زمانی اتفاق می افتد که میزان اکسیژن مورد نیاز قلب از توانایی عروق کرونر فراتر رود.