شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1866
چگونه جلوی داغ شدن لپ‌تاپ را بگیریم
[align=justify]همه دستگاه های الکترونیکی در حین کار گرما تولید می کنند و لپ‌تاپ‌ شما هم از این قاعده مستثنی نیست. در سال های اخیر داغ شدن لپ‌تاپ‌ موضوعی مهم و بحث‌برانگیز شده است. اولین بار که این موضوع توجه ها را جلب کرد سال 2006 بود که چندین لپ‌تاپ در سراسر دنیا آتش گرفت. علت آن اشکال فنی در باتری ها اعلام شد که بسیاری از کارخانه های بزرگ مانند دل، سونی و حتی اپل مجبور به فراخوانی انبوه لپ‌تاپ‌هایشان شدند.

اما مشکل داغ شدن لپ‌تاپ‌ها چیزی غیر از باتری های خراب بود. منفجر شدن برخی لپ‌تاپ‌ها،
نویسنده: sahar.hamdi30 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2119
صیادان بازار داغ زیبایی دم عید را بشناسید!
صیادان بازار داغ زیبایی دم عید را بشناسید!
چند هفته مانده به تحویل سال نو، تقاضا برای زیبا شدن هم به اوج خود رسیده است. در این بازار داغ و پرمتقاضی، خیلی از سودجویان تلاش دارند که از این حوض گل‌آلود، ماهی خودشان را صید کنند و هرطور که شده، سهمی از بازار جراحی‌های زیبایی داشته باشند.

 صیادان بازار داغ زیبایی دم عید را بشناسید!
هر ساله، بخش چشمگیری از شکایت‌های پزشکی در حوزه همین جراحی‌های زیبایی و پلاستیک است؛ یعنی جایی که بیمار از کرده‌اش پشیمان می‌شود و نه‌تنها زیباتر نمی‌شود، بلکه زیبایی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1895
چگونه مشکل داغ شدن لپ‌تاپ را برطرف کنیم؟
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

یکی از مشکلات متداول در مورد لپ‌تاپ‌های قدیمی، مسئله داغ کردن بیش از حد آن‌ها است. اکثر کاربران نیز نمی‌دانند که چگونه این مشکل را برطرف کنند. در این پست به شما کمک خواهیم کرد که در مرحله اول علت داغ شدن لپ‌تاپ خود را بیابید و سپس بتوانید دمای آن را پایین آورده و پایین نگه‌دارید.

داغ کردن کامپیوتر‌ها می‌تواند مشکلات زیادی نیز در پی داشته باشد، از خطای صفحه آبی گرفته تا از دست رفتن اطلاعات موجود بر روی سیستم
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 1869
دلایل داغ شدن گوشی های اندرویدی
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

خیلی از مواقع ممکن است بعد از مدتی کار با تلفن همراه خود متوجه داغ شدن گوشی موبایل خود شوید و این مشکل شاید آنچنان برای شما آزار دهنده نباشد ولی زمانی که بخواهید با گوشی موبایل خود صحبت کنید و موبایل را نزدیک گوش خود قرار دهید باعث داغ شدن گوش شما و ناراحتی می شود. به نظر شما این اتفاق خود به خود رخ می دهد و یا اپلیکیشن هایی که در پس زمینه در حال اجراست و شما چیزی از آن نمی دانید باعث این مشکل می شود؟
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1230
فراخوان ناسا برای ثبت نام در پروژه بلیط داغ
کاوشگر ناسا یا همان سازمان هوا و فضای کشور آمریکا، قصد دارد با نمایش نام افراد روی خورشید، دوران جدیدی از خلاقیت و تکنولوژی را رقم بزند.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[align=justify]

کاوشگر خورشیدی Parker ناسا قصد دارد تا مأموریتی را انجام دهد که تا به حال نظیر آن روی نداده است. اگر محققان این موسسه موفق به انجام چنین کاری شوند، می توان این پروژه را یک دستاورد بزرگ و شگفت انگیز به حساب آورد.