شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 766
داستان میلیاردر شدن استیو جابز از زبان لاورنس لیوی
[align=justify]نام استیو جابز را با دستاوردهایش در صنعت کامپیوترهای شخصی و دستگاه‌های موبایل می‌شناسیم. اما او واقعا چگونه میلیاردر شد؟

نام استیو جابز برای همیشه به اپل گره خورده است؛ شرکتی که تاسیس کرد، از آن اخراج شد و بعدها برگشت و تبدیلش کرد به با ارزش‌ترین شرکت دنیا. همین قیل و قال‌ها است که باعث می‌شود دیگر شرکت او -پیکسار- را فراموش کنیم، شرکتی که اولین میلیارد دلار زندگی او را ساخت. در مرکز این داستان لاورنس لیوی قرار دارد، مردی ناشناخته که جابز در نوامبر ۱
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 151
داستان گویی برترین استراتژی تبلیغات در کسب و کار مدرن
دوران تبلیغاتی که با قطع برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی انجام می‌شدند، پایان یافته است و شرکت‌هایی با داستان‌های برتر، پیروز خواهند بود.
چه به‌عنوان کاربر و چه به‌عنوان مدیر یا مشاور بازاریابی، قطعا متوجه تغییرات رخ‌داده در دنیای تبلیغات هستید. تبلیغات سنتی به‌مرور جای خود را به سبک جدیدی از معرفی محصولات و خدمات داده‌اند و این روند هر روز با سرعت بالایی در حال پیشرفت است.

[align=justify]تام جریس، مدیرعامل شرکت بازاریابی اسکای‌ورد در بوستون آمریک
نویسنده: arthonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 39
خلاصه داستان سریال بانوی عمارت شبکه سه
سریال بانوی عمارت که به کاگردانی عزیزالله حمید نژاد به تازگی بروی آنت شبکه سه میرود داستانی جذاب ، عاشقانه و درام را از دوره ی قاجاریان روایت می کند.

تهیه کننده سریال بانوی عمارت آقای مجید مولایی و نویسندگی احسان جوانمرد می باشند که قرار است برای 36 شب و به مدت 45 دقیقه مخاطبان شبکه سه سیما را به دوره قاجار ببرد.

این سریال در تهران، مشهد و قزوین فیلم برداری شده و با تم ملودرام خود تا به اینجا مخاطبان بسیاری جذب کرده است.
تیزر سریال بانوی عمارت

تیزر سریال بانوی عمارت با خوانندگی محسن چا