شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1244
در iOS 7 هشت اپلیکیشن نابود خواهند شد
[align=justify]بعد از ماهها خبر و شایعه، iOS 7 معرفی شد. بسیاری از اپل دوستان این نسخه از iOS را تنها زیباتر می دانند و معتقدند iOS 7 نو آوری چندانی نداشته است. اما این را همین اول اعلام کنیم که سخت در اشتباهند، چرا که iOS 7 بسیار بهتر از آنی ست که فکر می کردید. iOS 7 پر قدرت تر از همیشه ظاهر شده است، بطور مثال اگر به آیکون ساعت در تصویر بالا نگاه کنید متوجه می شوید که این آیکون زمان واقعی را نمایش می دهد. در ادامه، ۸ ویژگی و برنامه جدیدی که موجب نابودی بسیاری از اپلیکیشن ها می شود را بررسی خواه
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 459
چند جریان عظیم فناوری در سال ۲۰۱۸ که دنیا را تغییر خواهند داد
در این مقاله به بررسی چند جریان عظیم فناوری از اینترنت اشیا تا هوش مصنوعی که به باور مجله‌ی فوربز دنیا را در سال ۲۰۱۸ تغییر خواهند داد‌، می‌پردازیم.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

برخی از فناوری‌های نوظهور عمر کوتاهی دارند و پس از گذشت اندک مدتی از نظرها ناپدید می‌شوند. در مقابل، برخی دیگر به قدری قابل توجه هستند که دنیا و نحوه‌ی زیستن ما در آن را متحول می‌کنند. با نگاهی به اطراف خود می‌توانیم مثال‌های بیشماری برای این دو گروه پیدا کنیم.
نویسنده: arenanoc - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 289
چگونه گرایشات ذخیره‌سازی بر مرکز داده شما تاثیر خواهند گذارد؟
چگونه گرایشات ذخیره‌سازی بر مرکز داده شما تاثیر خواهند گذارد؟

با فرض رشد انبوه در دستگاه‌ها (که هریک رسانه ذخیره‌سازی خود را ایجاد و مورد بهره‌برداری قرار می‌دهند)، نباید تعجب کرد که تعداد مدیران فناوری اطلاعات با این گرایش به‌طور خطی رشد نخواهد کرد. این افراد که بار نگهداری و ارتقا زیرساخت زیرین را به دوش می‌کشند، به دنبال سادگی و کارایی برای همگام ماندن با تغییر و تحولات روزانه‌ای خواهند بود که دنیای فناوری اطلاعات با آن روبرو است. 

ایشان نیازمند بلوک‌های سازنده قابل اتکایی خواهند بود که