شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1436
پیدا کردن نام و خواننده موسیقی های گمنام
Shazam یکی از فوق‌العاده‌ترین اپلیکیشن‌هایی است که برای گوشی‌های موبایل منتشر شده و قادر است تا با شنیدن بخشی از یک آهنگ، مشخصات آن را نمایش دهد.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که یک فایل موسیقی را در گوشه و کنار اینترنت، در مکان‌های عمومی یا حتی درمیان آهنگ‌های خاک خورده در رایانه به صورت فایل صوتی یا میکس شده روی یک ویدیو شنیده باشید. به طور خلاصه‌تر همه‌ی ما در زندگی خود آهنگ‌های بی‌نام و نشانی را در ل
نویسنده: علیرضا یعقوبی - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 290
ایا بعد از دوره خوانندگی میشه خواننده شد؟
یکی از سرگرم کننده ترین و وسوسه انگیزترین فعالیت های هنری در زمینه موسیقی، خوانندگی است. به همین علت  آموزش خوانندگی طرفدارن خاص خودش را دارد. خواندن در همه کشورها به همه زبان ها طرفداران زیادی دارد. همه ما دوست داریم کلمات خود را به زبان موسیقی با ملودی های زیبا بیان کنیم. در دوره های رایگان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین قدم چیست؟ حال در اینجا کمی بیشتر به این موضوع می پردازیم. علاوه بر این، فیلم های زیر نیز گنجانده شده است.
اما آیا همه می توان
نویسنده: samira99 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 20
بهترین خواننده قرن
حتی امروز، حدود سه یا چهار دهه از شهرت او می گذرد، اگر یک آهنگ مایکل جکسون را در یک مهمانی بگذارید، مردم شروع به رقصیدن می کنند. به همین دلیل است که او همچنان پادشاه پاپ است، حتی اگر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در 50 سالگی در سال 2009 درگذشت.

اگرچه او همچنان بحث برانگیز است، موسیقی او غیرقابل انکار است. و این چیزی است که ما در اینجا روی آن تمرکز خواهیم کرد! جکسون، که در سال 1958 در گری، ایندیانا به دنیا آمد،