شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1047
اقدام جدید اینستاگرام در مسدود کردن لینک خارجی به پروفایل تلگرام
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


دیروز اینستاگرام رسما اعلام کرد که اگر در پروفایل کاربردر اینستاگرام لینک پروفایل تلگرام و یا اسنپ چت باشد را مسدود خواهد کرد. به طور کلی استفاده از لینک در اینستاگرام رایج نیست مگر اینکه لینک خارجی در پروفایل قرار داده شود . 
در ادامه اینستاگرام اعلام کرده است که دیگر لینک ها از جمله لینک پروفایل یوتیوب ، آیتونز و دیگر لینک ها را مسدود نخواهد کرد . اما در مورد لینک های مربوط به تلگرام و اسنپ چت تصمیمات دیگر
نویسنده: mitra - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 354
پنج زبان خارجی که می توان از آنها کسب درآمد کرد
یادگیری زبان خارجی نقش موثری در میزان درآمد افراد دارد. در این مطلب قصد داریم پولسازترین زبان های خارجی را به تفکیک میزان درآمدی که عایدتان می کند، معرفی کنیم.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

قبلا درباره مزایای شگفت انگیز یادگیری یک زبان خارجی، از قبیل پاکسازی ذهن برای بهبود مهارت تصمیم گیری صحبت شد. اما آیا می‌دانستید که فراگیری یک زبان دیگر می‌تواند به شما کمک کند تا پول بیشتری کسب کنید؟
شما احتمالا  این شعار معروف وارن بافت را
نویسنده: kare - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 238
شرکت های خارجی و ثبت آن در ایران
الف-روش ثبت شرکت های خارجی


مطابق ماده 3 قانون ثبت شرکت ها،فعالیت شرکت های خارجی در ایران منوط به قانونی بودن آن ها در کشور اصلی خود و ثبت در اداره ثبت اسناد تهران است.بنابراین نخست اداره ثبت اسناد تهران با بررسی مدارک لازم از قبیل گواهی اداره ثبت محل و یا گواهی دفتر ثبت تجاری،قانونی بودن شرکت را در کشور اصلی خود احراز می نماید(هر چند که در خصوص ملاحظه اسناد،قانون ثبت شرکت ها تصریحی ندارد) جهت ثبت شرکت های خارجی،ارائه مدارک ذیل به اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی الزامی است.
1-اظهارنامه
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 408
مزایا و معایب بازاریابی داخلی در مقایسه با بازاریابی خارجی
بازاریابی داخلی و خارجی دارای مزایا و معایب متفاوتی برای برند هستند که باید بر اساس یکسری معیارها اندازه‌گیری شوند. هر برندی معیار خودش را دارد اما یکسری اهداف در همه‌ یکسان هستند.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بازاریابی خارجی نوعی از بازاریابی است که در آن از تکنیک‌های معمول مانند تبلیغات رادیویی و بیلبوردهای تبلیغاتی برای بازاریابی برند استفاده می‌شود. در مقابل بازاریابی داخلی به بررسی تکنیک‌هایی برای ارائه‌ی محصول می‌پردازد و
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 237
۳ راهکار بهبود بهینه‌سازی خارجی (Off-Page SEO)
لینک‌سازی و بک‌لینک‌های طبیعی
مقصود از لینک‌سازی؛ گرفتن لینک (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[color=#222222][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 209
نسخه های فارسی تلگرام - جنس خارجی با روکش داخلی! تلگرام طلایی دیگر چه صیغه ای است؟
عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی با انتقاد از رواج نسخه های تلگرام از جمله تلگرام طلایی گفت: جنس خارجی را با روکش داخلی می فروشند.
ضرغامی در کانال خود در شبکه اجتماعی «بله» نوشت: «ما که ناسلامتی عضو شورای عالی فضای مجازی هستیم، هنوز نفهمیدیم تلگرام طلایی و دیگر مشتقات تلگرامی نوظهور داخلی چه صیغه ای است؟»

وی اظهار کرد: ظاهرا جنس خارجی را با روکش داخلی می فروشند. این هم کار برادران را راه می اندازد، هم خواهران را !

[align=justify]جوا
نویسنده: nooshin-pr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 166
گرانی خودروهای خارجی در ماه های اخیر
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

بسته شدن سامانه ثبت و سفارش خودرو که دلیلی هست برای افراد سودجو که سوء استفاده از این شرایط میکنند.  

و همچنین شایعه افزایش حق گمرک بر خودروهای خارجی و شایعه هایی مبنی بر باز شدن سامانه سبب می شود تا قیمت اکثر خودروهای وارداتی طی دو ماه اخیر اندکی ثایت بماند و همچنین آقای مصطفی خسرو تاج معاون وزیر صنعت و تجارت در جمع خبرنگاران اظهار کرد : دلیل بسته شدن سامانه ثبت سفارش خودرو حجم بالای تقاضا واردات خودرو در او
نویسنده: salamat10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 92
14 تا از بهترین شامپوهای خارجی برای رشد سریع مو و جلوگیری از ریزش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نویسنده: bitmehr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 15
خرید و فروش بیت کوین از طریق صرافی آنلاین خارجی
علاوه بر صرافی های داخلی که می توانید از آن برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و فروش آن استفاده نمائید، صرافی های آنلاین خارجی پلتفرم های مناسبی برای خرید و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باشند که قابلیت های بسیاری دارند.
تعداد این صرافی ها در این چند سال اخیر به صورت مداوم در حال افزایش می باشد، اما در واقع اگر بخواهید صرافی آنلاین خارجی را پیدا کنید که هم از اعتبار لازمی برخوردار باشد و هم بهترین عملکرد را داشته باشد تا بتوانید [u
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4
کمک فنر خودروهای داخلی و خارجی| قیمت کمک فنر در تهران
سلام دوستان داشتم در مورد فناوری و کاربرد استفاده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و چگونگی ساخت و تولید آن در اینترنت تحیق و بررسی میکردم در واقع میخواستم به کمیت جزئی در رابطه با این موضوع برسم که لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید