شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1019
حمله هکرها به تلگرام
[align=justify]شبکه اجتماعی تلگرام در روزهای اخیر هدف حمله هکرها قرار گرفت تا کاربران این پیام رسان موبایلی با مشکلات متعددی مواجه شوند.

خبرگزاری مهر: پیام رسان موبایلی تلگرام هدف حمله «رد سرویس توزیع شده» DDoS با سرعتی در حدود ۲۰۰Gbps قرار گرفت تا این پیام رسان در انتقال اطلاعات یا پیام های کاربرانش با مشکلات متعددی مواجه شود. تلگرام با انتشار توئیتی رسمی، اختلالات و کندی های این برنامه که در روز جمعه صورت گرفته بود را به دلیل تهاجم هکرها برای خارج کردن این شبک
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1139
حمله سايبري به سرويس اطلاعات امنيتي کانادا
وزارت امنیت داخلی کانادا روز سه شنبه از حمله سایبری به سرویس اطلاعات امنیتی این کشور خبر داد.

این حمله سایبری دو هفته پس از حملات مشابه گروه هکری آنونیموس به بسیاری از سایتهای دولت کانادا صورت گرفته است. حملات گروه آنونیموس در اعتراض به قانون ضدتروریستی اواسط ژوئن بود که قدرت بازجویی سرویسهای پلیسی و اطلاعاتی کانادا را افزایش میدهد.
[align=justify]به گزارش خبرگزاری فرانسه از اتاوا، ژان کریستف دولارو سخنگوی وزارت امنیت داخلی کانادا گفت: این حمله یادآ
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1068
حمله دوباره هکرهای چینی به دولت آمریکا
ظاهرا ماجرای دولت آمریکا و هکرهای چینی پایان ندارد زیرا در آخرین اقدام این هکرها شاهد لو رفتن اطلاعات نیروهای امنیتی آمریکا و یا به عبارت صحیح تر، جاسوسان آمریکایی توسط این هکرها هستیم.


[align=justify]به گزارش ایتنا از رایورز از وب سایت خبر Cnet، هکرهای چینی این بار و در فاصله زمانی بسیار اندکی نسبت به آخرین حمله سایبری خود، یکی از مهم ترین مراکز امنیتی در ایالات متحده را هدف قرارداده و اطلاعات کامل نیروهای سیار امنیتی یا به عبارتی جاسوس های آمریکایی را در اختیار گرفت
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1143
حمله سایبری به پایگاه های اینترنتی دولت کانادا
[align=justify]کانادا اعلام کرد که شماری از پایگاه های اینترنتی متعلق به دولت در جریان یک حمله سایبری در روز چهارشنبه هک شده است.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، گروه موسم به ناشناس، مسئولیت حمله سایبری به پایگاه های اینترنتی دولت کانادا را برعهده گرفته و آن را در پاسخ به قانون جدید ضد تروریسمی عنوان کرده که در پارلمان این کشور به تصویب رسیده است.

براساس این گزارش پایگاه خدمات عمومی دولت کانادا و سایت آژانس اطلاعاتی و خدمات اطلاعاتی و امنیتی کانادا در بین پای
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1247
حمله سایبری هکرهای ایرانی به اهداف صهیونیستی و عربستانی
[align=justify]یک شرکت امنیت سایبری رژیم صهیونیستی مدعی شد که حملات جدیدی از سوی ایران به اهداف صهیونیستی و عربستانی صورت گرفته است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از تایمز آو اسرائیل، شرکت امنیت سایبری صهیونیستی کلیراسکای مدعی شد که یک موج حملات سایبری به اهداف اسرائیلی و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس را شناسایی کرده است.

بنا به ادعای این شرکت سایبری هکرها 40 هدف در اسرائیل و 500 هدف در دیگر کشورها را مورد حمله قرار داده اند. در سرزمین های اشغا
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1203
حمله هکرهای سوری به وب سایت ارتش آمریکا
[align=justify]هکرها در اعترا ض به حمایت واشنگتن از پیکارجویانی که با دولت سوریه می جنگند، سایت رسمی ارتش آمریکا را هک کردند.

به گزارش سرویس دیگر رسانه های خبرگزاری شبستان به نقل از پرس تی وی؛ در پی حمله هکرها، روز دوشنبه (18 خرداد) ورود به سایت رسمی ارتش آمریکا، امکان پذیر نبود.

صفحه ای در توئیتر به نام «ارتش الکترونیک سوریه» اعلام کرد که سایت ارتش آمریکا را هک کرده است.

هنگام ورود به سایت ارتش آمریکا پنجره ای باز می شود که بر روی آن نوشته شده است «ارتش
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1157
۱۴ حمله بزرگ سایبری در جهان در سال 2014
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای براساس بررسی که توسط شرکت امنیتی پاندا انجام شده است مهمترین رویدادهای امنیت فناوری اطلاعات و حملات سایبری در سراسر جهان در سال ۲۰۱۴ را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز ماهر اعلام کرد: شرکت امنیتی پاندا، مهمترین رویدادهای امنیت فناوری اطلاعات در سراسر جهان در طول سال ۲۰۱۴ را تحلیل کرده است.

سرقت اطلاعات کارت های اعتباری ۴۰ میلیون مشتری در آمریکا

[align=justify
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 878
هکرها به روزنامه الجماهيرعربستان حمله کردند
[align=justify]هکرها روزنامه الجماهیر عربستان سعودی را هک کردند و عبارت «روزنامه الجماهیر پادشاه را لعنت می کند» روی آن نوشته شد.

به گزارش مونیتورینگ خبرگزاری صدا و سیما ، پایگاه اینترنتی سی ان ان عربی در گزارشی نوشت روزنامه الجماهیر عربستان سعودی دیروز دو شنبه هک شد. هکرها گزارش های این روزنامه را به تمسخر گرفتند و به ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه این کشور نیز اهانت کردند.
این روزنامه در پایگاه اینترنتی اش در توئیتر نوشت روزنامه الجماهیر صبح امروز دوشنبه اول ژ
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 907
حمله سایبری به سایت وزارت خارجه عربستان
[align=justify]در حالی که وزارت خارجه عربستان اعلام کرده حمله سایبری به سایت این وزارتخانه "محدود" بوده، گروه یمنی موسوم به "ارتش سایبری یمن" اعلام کرد توانسته اطلاعات و اسناد بسیار حساس و همچنین نامه نگاری های مسئولان ارشد عربستان به دست آورد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اسامه بن احمد نقلی، رئیس بخش اطلاع رسانی در وزارت خارجه عربستان اعلام کرد که این حمله سایبری "محدود" بوده و این وزارتخانه به سرعت بررسی های لازم را برای آگاهی از ابهامات این حمل
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1070
حمله هکرهای ناشناس به شبکه اطلاعاتی پارلمان آلمان
[align=justify]سخنگوی پارلمان آلمان اذعان کرد که هکرهای ناشناس به سیستم رایانه ای پارلمان آلمان (بوندس تاگ) حمله کرده اند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، نشریه آلمانی اشپیگل پیش از این اعلام کرده بود که شبکه اطلاعاتی پارلمان آلمان هدف حمله سایبری قرار گرفته است. کارشناسان سایبری آلمان چند روز پیش از این اعلام کرده بودند که هکرهای ناشناس قصد نفوذ به شبکه اطلاعاتی پارلمان آلمان را داشته اند.

این گزارش افزود: کارشناسان آژانس اطلاعات داخلی آلمان موسوم ب