شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 1642
آموزش ساخت ویندوز قابل حمل
[align=justify]برای خیلی از ما پیش آمده که ویندوز به هر دلیل نرم افزاری یا ویروس یا عواملی دیگر بوت نمیشود و نیاز به تعویض ویندوز هست حال تکلیف فایل هایی که در پوشه دانلود و درایو ویندوز قبلی که معمولا هم درایو C قرار دارد چیست؟

در این مقاله میتوانید برای خودتان یک ویندوز نجات تهیه کنید تا وقتی ویندوز بالا نمی آید با کمک یک فلش به داد فایل هایی که در معرض پاک شدن هستند بپردازید این روش که توضیح میدم برای تمامی ویندوز ها قابل اجرا هست پس با ما در آموزش همراه باشید.

در قدم بعدی شما نیاز داری
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 190
حمل اثاثیه در برف و باران
سفر کردن به مناطقی با آب و هوای نا مطبوع  چالش های فراوانی دارد. از مسیر یابی و حرکت در جاده های لغزنده گرفته تا محاسبه زمان رسیدن با توجه به شرایط آب و هوایی ، اسباب کشی و حمل اثاثیه در باران و برف می تواند بسیار چالش بر انگیز تر باشد. مخصوصا که از زمان حرکت تا رسیدن به مقصد همراه با طوفان باشد.
[align=right][color=#656565][font=BYekan][size=large][font="times new rom
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 169
باربری چه وسایلی را حمل نمیکند
زمانی که قصد اسباب کشی و رزروی باربری دارید ، طبیعتا تمامی وسایل را از خانه قبلی به خانه جدید می بایست جا به جا کنید و انتقال دهید. برای مسافت های طولانی که بیشتر از 5 ساعت زمان بر است حتی نمی شد مواد فساد پذیر را حمل کرد.

اما باربری و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  ظریف بار با تولید کارتن مخصوص حمل مواد یخ زدنی و فساد پذیر این جا به جایی را میسر نموده و دغدغه جا به جایی ای
نویسنده: hamlebar - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 160
حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان + نرخ حمل بار
نکات لازم جهت اسباب کشی 
 
 
1. تسویه ها و مراحل اداری جهت انتفال : پیشنهاد ما به شما این
[color=#444444
نویسنده: hamlebar - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 215
باربری در جنوب تهران
حمل بار ایرانکس متخصص حمل انواع بار (اثاثیه منزل و مبلمان و دستگاه های صنعتی و لوازم پزشکی  و ...)

به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان است.
قبول سفارشات از تمامی نقاط تهران به شهرستان .
در جنوب تهران قبول سفارش  از شهرک صنعتی شمس آباد -شهرک صنعتی گلگون - زمزم فلاح - مختاری -جوادیه - گمرک -مولوی - رجایی- بخارایی- بعثت- تندگویان - نازی آباد-خزانه و...
بنابراین تمامی مشتریان با خیال راحت و بدون دغدغه می توانند وسایل خود را جا به جا کنند.
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 222
آشنایی با هایپرلوپ سریعترین سیستم حمل نقل جهان
هایپرلوپ (Hyperloop) نسل جدیدی از حمل و نقل پرسرعت است که ایلان ماسک، بنیان‌گذار و مغز متفکر شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس، با خریداری شرکت هایپرلوپ وان، در راس این طرح قرار گرفته است.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در این پروژه عظیم، مجموعه‌ای از کپسول‌ها درون لوله‌هایی قرار خواهند داشت که داخل آن‌ها کاملا خلا یافت می‌شود. در این حالت به جهت عدم هرگونه اصطکاک، می‌توان یک شی را تا سرعت 1220 کیلومتر بر ساعت به حرک
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 93
حمل و نقل عمومی در دبی
[color=#333333][size=x-small][font=Tahoma, Helvetica, sans-serif]دبی، به دلایل بسیاری از جمله: استانداردهای بالای زندگی، سبک زندگی عجیب و غریب با معماری باور نکردنی، طیف وسیعی از گزینه های سرگرمی برای افراد و خانواده ها، آب و هوای فوق العاده و گرم در تمام طول سال در کنار سواحل بکر، به عنوان یک مقصد گردشگری و محل زندگی، در جهان شناخته می شود. مراکز خرید معروف آن، شامل بهترین بوتیک ها و برندهای مختلف سراسر جهان از جمله آسیایی، آمریکایی و اروپایی می باشند. ماشین های فوق العاده لوکس و شیکی را می توا
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 81
نکات جالب و ضروری درباره سیستم حمل و نقل کیش
[img=801x0]http://www.zima.ir/resource/files/cache/attractions-Kish-Titlekish1%5B8e873d5c3eacb5173fe2ea0d43de33e5%5D.jpg[/img]

[font=IRANSans-Light-web]حمل و نقل در کیش دارای ویژگی‌هایی است؛ که آن را کمی متفاوت از سایر شهرهای ایران می‌کند. اگر قصد استفاده از  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  را دارید بد نیست قبل از سفر با سیستم حمل و نقل آنجا آشنا شوید.

[font=IRANSans-Light
نویسنده: eh3an2010 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 63
طراحی سایت حمل و نقل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از موارد بسیار مهم و ضروری در دنیای امروز حمل و نقل می باشد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 حمل و نقل نیز می تواند در این راستا تأثیرگذار باشد.

[color=#333333][font=espinas]اگر به اطراف