شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 818
اجلاس مهم جنگ سایبری ناتو
[align=justify]هفتمین اجلاس جنگ سایبری ناتو در کشور استونی در روزهای بیست و ششم الی بیست و نهم ماه می برگزار می شود.

مرکز تعالی همکاری های دفاع سایبر ناتو (CCDCE) هفتمین اجلاس سالانه خود را که سایکان (Cycon) نام دارد، امسال با حضور سخنرانان مشهوری همچون مایکل راجرز (Michael Rogers)، رئیس NSA، سورین دیوکارو (Sorin Ducaru)، معاون دبیر کل سفیر ناتو و توماس هندریک ایلوس (Toomas Hendrik Ilves)، رئیس جمهور استونی برگزار خواهد کرد.

همچنین نمایندگانی از شرکت سیسکو و مایکروسافت نیز صحبت خواهند کرد
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 695
اعلان جنگ فیس بوک به هکرها
[align=justify]برنامه نویسان شبکه اجتماعی فیس بوک برنامه ای با عنوان ThreatExchange را نوشته اند که امکان به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به حملات سایبری را برای شرکت های شناخته شده سراسر دنیا فراهم می کند.

این نرم افزار علاوه بر گردآوری اطلاعات هکرها، نقاط مشترک آن ها، نقشه محل های وقوع حملات و تکنیک ها و روش های مورد استفاده آن ها را نیز شناسیی و اعلام می کند.
در گذشته نیز اقدامات مشابهی برای مقابله با حملات سایبری انجام شده است که از بین آن ها می توان به Soltra برای گردآوری تهدیدات نسبت به
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 709
هکرهای گمنام به داعش اعلام جنگ کردند
پس از عملیات های تروریستی خونبار داعش در پاریس گروه آننیموس برای حملات اینترنتی علیه سازمان تروریستی داعش آماده می شود.

شخصی که نقاب سفید بر چهره داشت (پوششی که اعضای گروه هکرهای گمنام برای ناشناخته ماندن استفاده می کنند) در ویدیویی که بر خروجی توییتر قرار گرفت، تصریح کرد: داعشی ها که مسوولیت حملات پاریس را بر عهده گرفته اند حشرات هستند و هکرهای گمنام آنها را از بین خواهند برد.

در حمله جمعه شب پاریس، شش تیراندازی و دو انفجار انتحاری در هفت نقطه پاریس روی داد ک
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 799
افشای پشت پرده یک جنگ سایبری 7ساله
[align=justify]هکرهایی که ازسوی مسکو حمایت می‌شوند در قالب کمپینی ۷ساله، دست به سرقت اطلاعات مهم سیاسی، اقتصادی و استراتژیک برخی دولت‌ها زده‌اند.
قدرت‌های بزرگ درگیر یک جنگ سایبری پردامنه هستند. درست روزی که خبرگزاری‌ها از توافق سران امریکا و چین برسر توقف حملات سایبری گزارش دادند یک مؤسسه معتبر در هلسینکی از جنگ سایبری روس‌ها با ناتو و غرب پرده برداشت.

هفت سال جنگ سایبری با ناتو، آسیا، اتحادیه اروپا و امریکا»، بخشی از تازه‌ترین گزارش کمپانی امنیت آنلاین و حفظ حریم خصوصی F-Secureاست که خبر ا
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 724
اعلام جنگ اپل به گوگل
[align=justify]برخی کارشناسان بلوکه کردن آگهی ها در iOS 9 را اعلام جنگ غیرمستقیم اپل به گوگل توصیف کرده اند.

شرکت اپل با عرضه تازه ترین سیستم عامل همراه خود موسوم به iOS 9 جنجال به راه انداخته، زیرا این سیستم عامل به کاربران آیفون و آی پد امکان می دهد به راحتی آگهی های تبلیغاتی را بلوکه کنند.

[size=medium][font=Tahoma]اپل می گوید این کار به نفع افراد است و تجربه کاربری آنها را بهبود می بخشد، اما برخی صاحب نظران می گویند این اقدام
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1587
اعلان جنگ سایبری عربستان علیه ایران با هک سایت مرکز آمار ایران
[align=justify]هک شدن سایت مرکز آمار ایران

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


در حالی که از شب گذشته وب سایت مرکز آمار ایران از دسترس خارج شده است، اطلاعات و شواهد حاکی از آن است که این وب سایت توسط یک گروه هکر، از دسترس خارج شده است. در حالی که بسیاری از وب سایت های داخلی تصور کرده‌اند که این وب سایت توسط داعش هک شده است، اما این هک هیچ ربطی به داعش نداشته و به نظر یک گروه هکر سعودی پشت آن هستند.

سایت مرکز آمار ایران ا
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 278
چگونه به مصاف جنگ با اسپم ها برویم؟
آیا می دانید افراد به طور متوسط،حدود ۱۳ ساعت در هفته وقت صرف ایمیلهایشان می کنند. حالا تصور کنید این میزان چقدر افزایش می یابد وقتی صندوق ورودی یک کاربر پر از اسپم شود. خوشبختانه راه هایی برای پیشگیری از اسپم وجود دارد یا اگر شما با آن مواجه شدید، بتوانید آن را تحت کنترل بگیرید.

[color=#222222][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-serif]تنظیم یک فیلتر اسپم[/font