شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 248
چرا تا به حال در جایی استخدام نشده اید؟
آیا تصور می‌کنید هر کارفرمایی در آرزوی استخدام شما است؟ استخدام شدن هیچ ارتباطی به این تصور ندارد. دلایلی وجود دارند که نشان  می‌دهند چرا تا به حال در جایی استخدام نشده‌اید.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

رزومه‌ی خوبی تهیه کرده‌اید و در مورد شرکت مورد نظرتان، تحقیقات خوبی به عمل آورده‌اید. تمام مواردی که کارشناسان در مورد آمادگی برای کار توصیه کرده‌اند را انجام داده‌اید. با این‌حال، کسی هنوز با شما تماس نگرفته است. چه کاری را اشتباه انجا
نویسنده: diacobolt - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 22
دوربین‌های نظارتی را در چه جایی نصب کنیم
دوربین‌های نظارتی برای تحت نظر داشتن اطراف بسیار مفید هستند. این دوربین‌ها باید در محل مناسب قرار بگیرند تا کارایی مطلوبی داشته باشند. شما می‌توانید با تماس با  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 
 مناسب‌ترین نوع را تهیه کنید.


[color=#000000][size=x-small][font=BYekan, Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif][img]http://www.camcenter.
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 8
بررسی قیمت هزینه جا به جایی پیانو
آیا می دانید جا به جایی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توسط افراد حرفه ایی و کارشناسان مربوطه چقدر می تواند به سود شما باشد؟

 
در مطالب قبلی شما را با برخی از نکات مهم در حمل پیانو آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.
 
[font=Arial, sans-serif]ممکن است در ابتدا به نظرتان هزینه جا به جایی و حمل پیانو گران باشد اما جالب است بدانید در صورتی که خودتان پیانو را جا به
نویسنده: moghadam - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 10
آشنایی با بهترین جایی که میشه ازش دستگاه تولید زغال چینی خرید
دستگاه تولید زغال چینی یکی از جدیدترین صنایع در خاورمیانه است و بازار خرید و فروش خوبی هم دارد. من خودم دستگاه تولید زغال چینی رو از کوره سازان پاسارگاد خریدم. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی مناسب هست و نصب و راه اندازی و آموزش رو توی کارگاه خودتون انجام میدن.