شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: afshin21 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1093
دفاع مدیر عامل گوگل از تیم کوک در رابطه با هک کردن آيفون‌ ها
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

ساندار پیچای، مدیرعامل هندی تبار گوگل، در اظهار نظر جدید توییتری خود درباره‌ی اختلاف بین FBI و اپل در قضیه‌ی رمزگذاری، به دفاع از اپل و مدیرعامل این شرکت پرداخته است.
چند روز پیش دادگاهی در امریکا به درخواست FBI رای به باز کردن قفل آیفون یک تروریست توسط اپل داده بود. تیم کوک در نامه‌ای سرگشاده‌، دستور دادگاه به شکستن قفل آیفون را «اقدامی بی سابقه که امنیت کاربران اپل را تهدید خواهد کرد» خوانده بود. به عقیده‌ی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 551
مراقبت و پرورش یک تیم توزیع شده
[align=justify]شما چگونه می­توانید هنگامی که همکارانتان در کشور مجاور شما در حال فعالیت هستند نه در میز مجاورتان مطمئن شوید یک فرهنگ کاری سالم وجود دارد؟ آموزشی که در این مقاله از تجربیات nGen Works ارائه می ­شود می ­تواند سودمند باشد.

یکی از داغترین موضوعات در حوزه صنعت، کارکنان دور کار و گروه های توزیع شده است. برخی حس می­ کنند این گروهها روشی است که باید در آینده به آن تکیه کرد در حالی که عده­ای دیگر فکر می­کنند آنها مرگ کفایت و خلاقیت را بدنبال دارند. اغلب این بحثها ن
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 749
ترامپ برای تولید آیفون در آمریکا با تیم کوک مذاکره کرد
[align=justify]دونالد ترامپ در گفتگویی تلفنی با تیم کوک، از تمایل خود برای تولید محصولات اپل در داخل خاک آمریکا سخن گفت.

ترامپ در گفتگو با نیویورک تایمز، گفتگوی تلفنی خود با تیم کوک را چنین تشریح کرده است:

[color=#336666][color=#336699]من به تیم گفتم که یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های من زمانی محقق خواهد شد که کمپانی‌ اپل اقدام به احداث کارخانه‌ای در آمریکا کرده یا کارخانه‌های زیادی را در خاک آمریکا احداث کند به‌جای اینکه محصولاتش را در چین، ویتنام یا هر جای دیگری تولید کند.[/col
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 707
مهندس سابق اپل تیم کوک را مقصر «خسته‌کننده‌ شدن اپل» می‌داند
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]تیم کوک (Tim Cook) از هر لحاظی یکی از برترین مدیران جهان تکنولوژی محسوب می‌شود و اگر بخواهیم فاکتورهای اساسی را مد نظر قرار دهیم، این مرد ۵۶ ساله موفق شده است اپل را به ثروتمندترین کمپانی حال حاضر جهان تبدیل کند. اما این ثروت بالا به معنای آن نیست که عملکرد مدیریتی او و تیم تحت رهبری‌اش کاملا بدون نقص بوده است و اپل در وضعیت خلل‌ناپذیری قرار دارد.

در واقع طی سال های گذشته اپل به شدت بر
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 18 - بازدید‌ها: 3615
چگونه یک تیم خوب برای استارتاپ تشکیل دهیم؟
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

ایده‌های شما هرچقدر جالب باشند، بدون همکاری اعضای تیم به موفقیت نخواهید رسید. عوامل زیادی در موفقیت یک استارتاپ دخالت دارند.
اگر می‌خواهید برای کسب‌و‌کار خودتان یک تیم خوب تشکیل بدهید، احتمالا در حال حاضر چند نفر را در ذهن خودتان انتخاب کرده‌اید. اما قبل از انجام این کار و سرمایه‌گذاری روی این موضوع باید با ساختار یک تیم مناسب برای موفقیت استارتاپ آشنا باشید و تا جای ممکن از اشتباهات رایج و نابودکننده جلوگیری