شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 860
زلزله ترامپ در بورس تهران
بورس تهران به دلیل پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهور ایالات متحده آمریکا با افت شدید شاخص روبرو شد.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اعلام نتایج ابتدایی انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا بر بورس تهران تأثیر بسزایی گذاشت و قبل از اعلام قطعی نتایج در یک ساعت اول آغاز به کار بورس تهران در روز چهارشنبه ۱۹ آبان‌ ماه سبب بیش از ۱۲۰۰ واحدی در شاخص بورس شد.
این سقوط بعد از آن نیز ادامه داشت و تا لحظه مخابره این خبر، بورس
نویسنده: sitecode - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 350
شرکت طراحی سایت در تهران
شرکت طراحی سایت در تهران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

 
[color=#222222][size=x-small][font=Tahoma, sans-serif]
نویسنده: radmehrr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 246
بام تهران
بام تهران منطقه ای است در بالاترین نقطه خیابان ولنجک،واقع در شمال تهران که امکانات تفریحی و گردشگری زیادی را داراست و بسیاری از مسافران میتوانند با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در تهران خود را به این مکان خوش منظره برسانند. به علت وجود مناظر زیبای کوهستانی و و واقع شدن این مکان زیبا در مرتفع ترین مکان تهران و داشتن منظرهی فوق العاده رو به شهر زیبای تهران، به این مکان زیبا بام تهران می گویند. یک جاده از پارکینگ خودروها تا ایستگاه اول ساخته شده که اسفالت است .
 بسیاری از مرد
نویسنده: niazeto - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 451
ایرادات ساخت ساختمان بلند در تهران
متاسفانه آن چیزی که با عنوان برج‌سازی و بلندمرتبه سازی در شهر تهران انجام شده است بدون توجه به تاثیرات کالبدی و زیست محیطی آن انجام گرفته است .  

[size=large][font=B Lotus]در واقع بلندمرتبه سازی بدون توجه به تاثیرات محیطی و کالبدی و تنها بر اساس انگیزه های اقتصادی و سود آوری صورت گرفته و نمای بصری شهر را به صورت کلی دچار اعجاج کرده است. در حال حاضر در شهر تهران 13 برج تکمیل شده به عنوان[url=https://niazeto.ir/%D9%85%D8%B9%D8%B6%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%
نویسنده: niazeto - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 432
برج میلاد نماد مدرن تهران
هر شهری نمادی برای معرفی خود دارد و برج میلاد نماد مدرن تهران است.
مطالعات مکانیابی برج میلاد از سال ۱۳۷۱ آغاز گردید و از میان ۱۷  منطقه نهایتات چهار محدوده عباس آباد، لویزان ،
[color=#414042][size=medium][font=IRANSans]یوسف آباد و گیشا به عنوان کاندیدهای نهایی انتخاب شدند و نهایتا  تپه های گیشا برای احداث برج  یادمان که بعدها به میلاد تغییر نام داد انتخاب گردید.[/f
نویسنده: smartwomen - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 243
بهترین وکیل تهران
با سلام
گروه وکلا ما یکی از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و معتبر و باسابقه ترین گروه وکلا در زمینه مختلف می باشند. بهترین وکیل تهران[color=#444444] می تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان مشکلات خود در زمینه های مختلف را حل نمایید. حل پرونده های مختلف امر مشکلی
نویسنده: roozfreight - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 315
باربری روز متعهد در امر اسباب کشی و بسته بندی بار در استان تهران
 باربری روز متعهد در امر اسباب کشی و بسته بندی بار در استان تهران
اگر در همین روزها قصد این را دارید اسباب کشی کنید شرکت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 با تجربه ای چندیدن ساله با کارگرانی زبده و نیرومند با تیمی مجرب و دوره دیده در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران می باشد ، این باربری با مجوز از اتحادیه و نیرویی کارآمد و همچنین استفاده از بهترین روش های اسباب کشی مفتخر است که خدمات خود را به شما ساکنین محترم استان تهران ارائه دهد
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 243
اجاره ماشین در تهران
[align=justify][font=BKoodakBold]تشریفات سورنا با کادری مجرب و با تجربه در زمینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 همواره ارائه دهنده بهترین خدمات برای شما عزیزان و اجاره ماشین با بهترین قیمت و بدون هیچ زحمتی می باشد. خدمات این موسسه شامل اجاره ماشین های لوکس با قیمت های باور نکردنی جهت اجاره ماشین روزانه ، هفتگی و ماهیانه جهت تشریفات ،ترانسپورت فرودگاهی، گشتهای ت
نویسنده: smartwomen - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 194
معتبرترین وکیل تهران
گروه وکلا ما یکی از معتبر و باسابقه ترین گروه وکلا در زمینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می باشند. وکیل وام بانکی می تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان بتواننید مشکلات حقوقی خود را رفع نمایید. گروه وکلا ما با تجربه بسیار بالا در زمینه انواع پرونده های حقوقی می توانند مشاور شما در زمینه های مختلف باشند. برای بازدید از سایت ما و همچنین مطالعه مطالب در این زمینه بر روی کلمه [url=https://
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 238
10 نکته برای اجاره یک ماشین مجلل برای عروسی
اگر می خواهید عروسی خود را با شکوه کنید، یک ماشین مجلل کرایه کنید. در اینجا 10 نکته در این خصوص برای دانستن شما وجود دارد.
اجاره ماشین مجلل می تواند روز عروسی شما را منحصر به فرد کند. خودروهای مجلل و لوکس یک فرم شیک و غیر معمول از حمل و نقل هستند که به شما و عروس یا داماد شما ورود باشکوه به مراسم را می دهند.
 
[al