شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: ms.khassi - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 2344
پیدا کردن پورت های باز و بستن راههای تهدیدات
فهرست پورت‌های باز و سرویس‌های در حال گوش دادن را ببینید

در این مقاله به ارائه راه حلی می‌پردازیم که توسط آن می‌توانید فهرستی از پورت‌های باز سیستم‌تان را روی هر سیستم عاملی ببینید.

[align=justify]یکی از بزرگ‌ترین مشکلات مدیریت شبکه، پیدا کردن پورت‌های باز یک سیستم است. اگر تمام سیستم‌های عامل دستگاه‌های متصل به شبکه را خودتان نصب نکرده باشید و پورت‌های بازشان را خودتان نبسته باشید، همیشه در خطر یک حمله قرار خواهید
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1222
آنتی ویروس ها نمی توانند با تهدیدات اینترنتی جدید مقابله کنند
آنتی ویروس‌ها همیشه به عنوان ابزارهایی مفید برای مقابله با خطرات و تهدیدهای سایبری شناخته می‌شدند. اما تحقیقاتی که اخیرا انجام گرفته نشان می‌دهد که قدرت این نرم‌افزارها در مقابله با مجرمان سایبری کاهش یافته است و دیگر نمی‌توان از آنها به عنوان ابزارهایی مطمئن برای مقابله با این تهدیدات یاد کرد.

[align=center]
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[b]تا به حال به این نکته توجه کرده‌اید که آنتی ویروس شما چقدر می‌تواند از سیستم و اطلاعات شما در برابر حملات سای
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 216
10 راه ارتقاء سئو سایت توسط گوگل پلاس
هنوز افرادی وجود دارند که در استفاده ار گوگل پلاس برای ارتقاء رتبه سایت شک دارند. آنها معمولا به تعداد افراد کمتری که از گوگل پلاس استفاده می نمایند اشاره می نمایند. این افراد معمولا مزیت گوگل پلاس را در بهینه سازی سایت نادیده می گیرند, حتی در صورتی که هیچ یک از مشتریان شما از گوگل پلاس استفاده ننماید. فقط طراحی سایت کافی است حتما می بایست از شبکه های اجتماعی برای بهبود سئو ([url=http://key
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 259
۵ نکته برای کاهش ریسک تهدیدات وب مدرن
پویاسازان با ارائه این راهنما برخی اقدامات پیشگیرانه ضروری را که شما باید برای کاهش ریسک و محافظت پیش از تهدید پیاده سازی کنید، تا آنجا که ممکن است پوشش می دهد.

- نگهداری سیستم با نصب وصله ها و بروز رسانی
[color=#222222][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, san
نویسنده: arenanoc - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 248
امنیت سایبری – مدل سازی ریسک و تهدیدات
مهم‌ترین بخش امنیت یک سیستم، تقویت و پیشگیری پیش از حمله است، چرا که غالباً دفاع پس از حمله نمی‌تواند چندان ثمربخش و مؤثر واقع شود.

آنچه در دنیای امنیت مهم است، توجه به «چگونگی»هاست، نه صرفاً فقط «چه کسانی»، و به زبانِ ساده‌تر، مهم‌تر این است چگونه یک سرقتِ سایبری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاق می‌افتد، نه آنکه چه کسانی آن را انجام می‌دهند.

در مدل‌سازیِ تهدید نیز تمرکزِ اصلی بر روی «چگونگی» وقوع و به نتیجه رسیدنِ حمله است. در واقع، مدل‌سازی تهدید، روشی برای بهینه‌سازی امن
نویسنده: arenanoc - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 247
تهدیدات امنیتی با به اشتراک گذاری اطلاعات
اخباری خوب درباره جبهه سایبری: به تازگی یک افزایش واضح در به اشتراک گذاری عمومی از هوش سایبری تهدید نسبت به سال 2015 وجود داشته است.
AlienVault، که 617 شرکت کننده در Black Hat USA 2017 را مورد بررسی قرار داد، دریافتند که متخصصان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امنیت فناوری اطلاعات، شیوه های کار خود را با توجه به تهدیدات در حال ظهور مانند نرم افزارهای مخرب و باج افزار تغییر می دهند که می توانند از راه حل های امنیتی سنتی جلوگیری کنند.
بزرگترین گروه پاسخ دهندگان (43٪) به باج افزارها به