شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 721
نگران شغل خود نباشید، روی حرفه خود تمرکز کنید
[align=justify]سالهاست که به کارآفرینان میگوییم، زمانتان را نه فقط برای پر کردن سفارشات و ارسال فاکتورها، بلکه برای کسب و کار برنامه ریزی کنید. شعار معروفی برای کارآفرینان همواره این بوده که ” صرف زمان زیادی بر روی کسب و کار به عنوان کار کردن در آن محسوب خواهد شد.”

به عنوان یک کارآفرین به این معنی است که برای برنامه ریزی و فکر کردن درباره آینده باید زمان را به دست گیرید. همیشه خدماتی برای ارسال و تماسی از مشتری برای پاسخ دادن وجود دارد. شما میتوانید تمام این کارها را در تمام طول روز و شب انجا
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 992
کسب‌ و کارهای مدرن و تمرکز روی نسخه‌ های موبایلی
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

حدود یک دهه از معرفی نسل جدید تلفن‌های لمسی می‌گذرد. اتفاقی که سرآغاز طوفانی از ورود دستگاه‌های همراه به بازار بود و اینترنت و کاربرانش را با خود برد. محبوبیت بیش از پیش دستگاه‌های همراه باعث شده که کسب‌وکارها توجه ویژه‌ای به این دسته از تجهیزات و کاربران آن‌ها داشته باشند.

با‌گذشت زمان، اغلب‌ وب‌سایت‌هایی که برای ایجاد یک تجربه‌ کاربری (UX) دسکتاپی طراحی شده‌اند جهت استفاده در موبایل‌ها بهینه شدند تا هم
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 671
مواردی که بیشتر کارآفرینان به اشتباه بر آن‌ها تمرکز می‌کنند
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

یک کارآفرین هوشمند سعی می کند در کسب و کار خود تمرکزش را بر مواردی معطوف کند که قابل تغییر هستند.
اغلب کارآفرینان جسور سعی دارند کسب و کار خود را به موفقیت برسانند. ولی یک نکته در دنیای ماجراجویانه کسب و کار وجود دارد که در رسیدن به موفقیت بایستی به آن توجه داشت؛ مهم سرسختانه کار کردن نیست، مهم هوشمندانه کار کردن است.

یکی از دشوارترین قسمت‌های مرتبط با کارآفرینی یا هدایت یک کسب و کار کوچک، م
نویسنده: sadegh001 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 282
راهکارهای افزایش تمرکز حواس
[align=justify]برای داشتن تمرکز حواس باید به بلاتکلیفی خود پایان دهیم. از میان انگیزه های مختلف و متنوعی که ما را احاطه کرده اند، با انتخاب درست یکی را برگزینیم و بقیه را به حاشیه ذهن برانیم.

۱- قصد و نیت
تا انگیزه و نیاز به چیزی نباشد، تمرکز حواس و توجه به آن دقیق نخواهد بود. برای آنکه به چیزی توجه کنیم، باید انگیزه های نسبت به آن در ما پدید آید. برای متمرکز بودن و شروع کار باید انگیزه داشته باشیم و تلاش کنیم.
 
۲- از خیالبافی پرهیز کنیم
خیالبافی کردن، غرق شدن در خاطرات گذ
نویسنده: mary33 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 20
تمرکز کردن چیست؟
تمرکز کردن یک تکنیک تجسم قدیمی است که در آیکیدو (هنر دفاع رزمی ژاپنی به معنی «هماهنگی روحی») بسیار رایج است. این تکنیک به شما می‌آموزد که بر روی اینجا و اکنون خود تمرکز داشته باشید و انرژی خود را صرف توجه به بیرون و افکار منفی نکنید. همچنین به شما کمک می‌کند در شرایطی پایدار و استوار باقی بمانید.
آیکیدو ذهن شما را آموزش می‌دهد تا با استفاده از مفهوم «ki» (که به معنی روح، نیروی درونی و انرژی طبیعی بدن است) کنترل واکنش‌های بدن را در دست بگیرد. آیکیدو معتقد است تمام انرژی فیزیکی و روانی از جریان ا
نویسنده: azar23 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 16
تمرکز فکر چیست؟
تمرکز فکر، تمرکز و اراده همه یک معنی می دهند و آن شامل توانایی ذهن است که خود را به طور کامل به وظیفه ای که می خواهد انجام دهد، برساند. همه ما بدون شک از اهمیت تمرکز فکر آگاه هستیم و آن را درک می کنیم. از زمان کودکی و در مدرسه، احتمالاً این امر در درون شما نهادینه شده که اگر می خواهید موفق شوید، باید هوشیار و متمرکز باشید. زمانی که مردم حواس پرت و یا پریشان خاطر می شوند، این امر باعث از دست رفتن اطلاعات مهم می شود.