شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1035
حمله هکرهاي حامي شهداي يمن، به تلفن هاي همراه صهيونيستها
[align=justify]گروهی از هکرها در حمایت از شهدای یمن تلفن های همراه مشترکان در فلسطین اشغالی را هک کردند.
پایگاه اینترنتی شبکه دوم تلویزیون اسرائیل خبر داد این گروه که خود را «سجّیل(به کسر سین)» معرفی کرده است روز شنبه با ارسال( پیامی)، به تلفن های همراه مشترکان اسرائیلی حمله کرد و شماره منبع ارسال پیام نیز قابل رویت نبود.
در این خبر درباره متن ارسالی به تلفن های همراه آمده است،در عبارتی که برای مشترکان تلفن همراه اسرائیلی ارسال شد( برای احیای یادبود شهدای یمن می
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1000
تلفن سالمندان با فناوری شناسایی چهره
توسعه دهندگان چینی به ارائه تلفنی برای افراد مسن دست زدند، به گفته نویسندگان این پروژه، تلفن های مدرنی برای این گروه سنی ارائه شده، کاملا ارزان هستند،این تلفن ها دارای قابلیت تکنولوژی شناسایی صورت می باشد. در بالای تلفن یک حفره است، ودر جلوی آن دوربینی تعبیه شده است که با اسکن عکس افراد از روی دفترچه تلفن شماره فرد مورد نظر را شماره گیری می کند .

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 
[align=ce
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 914
متفاوت ‎ترین تلفن همراه
[align=justify]اپل و سامسونگ از سال گذشته جنگی را برای تولید تلفن همراه مچی آغاز کرده اند اما تا به امروز هیچ نمونه ای از آن ارائه نکرده اند. در این میان شرکت های کوچک نیز بیکار نیستند و طرح های جالبی را ارائه می دهند. نزدیک به یک سال است که شایعات بسیاری در مورد تلفن های همراه اینده بیان میشود. بسیاری از تولید کننده های بزرگ فناوری به دنبال آن هستند تا تلفن های همراه مچی را وارد بازار کنند.

[align=center][img]http://www.tekshow.com/thumbnail.ashx?path=/files/posts/10047-114312733.jpg&width=
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 894
عجیب ترین تلفن همراه جهان
امروزه پیشرفت سریع در فن آوری ها ما را به سطح تازه ای از زندگی رسانده است. آیا به نظرتان ترکیب تلفن با کفش چیز جالبی از آب در می اید؟ این " کفش تلفن ها" که در زیر نشان داده شده اند به درخواست یک هنرمند 41 ساله به نام مایلز شان تولید شده اند. در حالی که شما فکر می کنید آیفون 5 گرانترین گوشی است اما خوب است بدانید که قیمت این گوشی ها نزدیک 4000 دلار می باشد.

[align=center] [تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1180
عجیبترین تلفن های همراه که تاکنون دیده اید
تا چند سال دیگر به بازار عرضه می‌شوند، چگونه خواهند بود، متفاوت است؛ شاید شما هم تاکنون به تلفن‌های همراه آینده فکر کرده باشید؟ این گزارش به بررسی برخی از مدل‌های مفهومی می‌پردازد که شاید جزء برترین‌ها نباشند اما در زمره جذاب‌ترین نمونه‌هایی قرار دارند که تاکنون طراحی شده‌اند.

[align=center] [تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 
 
 
گوشی [color=#008000][b][
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1034
راههایی برای شارژ سریع تر تلفن همراه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید برای شما هم پیش امده است یک ساعت دیگر قرار دارید اما شارژ شما در ناحیه قرمز است و شما به گوشی نیاز دارید.در این اموزش راهکار هایی ساده برای شارژ سریعتر گوشی شما را ارائه می کنیم امیدواریم مورد استفاده قرار بگیرد.
 
[align=justify]همانطور که اشاره شد در زمان کوتاه ش
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 988
خفن ترین تلفن همراه هوشمند
در این قسمت قصد داریم بهترین و خفنترین تلفن هوشمند را معرفی کنیم. این تلفن همراه هوشمند یکبار مصرف است و از مقوا قابل بازیافت تشکیل شده است . طراح این تلفن هوشمند Ilshat Garipov است.

[align=center] [تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[align=center][img]http://www.tekshow.com/content/picinpapers/s
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1216
تغییر لوگوی گوگل به دلیل افزایش استفاده از تلفن های همراه
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

شرکت گوگل برای موتور جستجوگر خود یک لوگوی تازه طراحی کرده است؛ با این حال این تغییرات که اولین مورد از سپتامبر دو سال قبل است جزئی است.
در نمونه تازه گوگل سبک سریف که قبلا به کار می برد را کنار گذاشته است
به این ترتیب شکل بعضی از حروفی که لوگوی رنگی گوگل را تشکیل می دهند کمی اصلاح شده است.
[align=justify]گوگل گفت که این تغییرات لازم است چون مر
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 938
اولین تلفن همراه ایرانی
اولین تلفن همراه موجود در ایران متعلق به ناصرالدین شاه بوده است که تصویری از آن در فضای مجازی منتشر شده است.
تلفن همراه جزو آن دسته از کالاهایی است که چند دهه اخیر شیوه و رفتار زندگی بشر را دستخوش تغییراتی شگرف کرده است. [align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

این تلفن همراه در سفرها همراه ناصرالدین شاه بوده و در زمان نیاز به کابل‌های کشیده شده بین راه وصل و با مخاطب مورد نظر تماس تلفنی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1195
آیا می دانید کدام قفل برای تلفن همراهتان مناسب است؟
[align=justify]تحقیقات نشان داده که اغلب کاربران رمزهایی را انتخاب می‌کنند که به راحتی قابل حدس زدن هستند.

از زمانی که تلفن همراه وارد زندگی روزمره ما شد علاوه بر مزایای فراوان، همیشه مشکلاتی نیز به همراه داشته و دارد.

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که از ابتدای پیدایش تلفن همراه تاکنون دغدغه همه کاربران و حتی تولیدکنندگان بوده امنیت موبایل است. به همین سبب تولید‌کنندگان تلفن‌های همراه همواره در تلاش بوده‌اند راه‌های متفاوتی برای کدگذاری تلفن‌های همراه ارائه کنند که در عین راحتی کار از ضریب امنیت