شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 237
انواع پمپ های تقویت کننده فشار آب
پمپ های آب در اندازه های مختلف می باشند و حجم مخازن متفاوتی دارند، بنابراین لازم است که متناسب برای نیازهای شما انتخاب شوند.
[color=#222222][font=tahoma, Arial, Verdana, sans-serif]پمپ تقویت کننده فشار آب در دو نوع، [url=http://pumpsab.ir/%D8%A8%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D9%BE%D9%85%D9%BE-%D8%A2%D8%A8%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AA%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%81%D9%82%DB%8C-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8
نویسنده: mitra - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 297
آیا امواج الکترومغناطیسی قادر به تقویت حافظه هستند؟
 اخیرا دو مطالعه در مورد اینکه آیا واقعا می‌توان از تحریک مغزی عمیق و تحریک مغناطیسی فراجمجمه‌ای برای بهبود حافظه و شناخت استفاده کرد، انجام شده است.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

اگر برای اولین بار است که در مورد تحریک الکتریکی مغز می‌شنوید، احتمالا بیشتر استفاده از این روش برای شکنجه برایتان تداعی شود. چیزی که در فیلم‌ها زیاد نشان داده می‌شود. اما جالب است بدانید که این تکنیک‌ها نه تنها مخرب و زجر آور نیستند بلکه حتی چیزی نیستند که مر
نویسنده: mitra - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 278
تقویت حافظه با استفاده از تحریکات الکتریکی
[align=justify]دانشمندان به روشی دست یافته‌اند که با استفاده از آن با اجرای تحریکات الکتریکی در طی خواب عملکرد حافظه‌ی افراد بهبود پیدا می‌کند.

چرا ما می‌خوابیم؟
اولین پاسخ به پرسش بالا می‌تواند اینگونه باشد، چون در طی خواب مغز ما به پردازش و دسته بندی و مرتب کردن داده‌هایی که در طول روز آموختیم می‌پردازد و موارد لازم را ذخیره سازی می‌کند. اما زمانی که افراد به بیماری‌هایی همچون آلزایمر، اوتیسم یا اسکیزوفرنی دچار می‌شوند این روند ممکن است دچار اختلال شدید شود. اخیرا دانشمندان در دانشگ
نویسنده: Salmesalm - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 64
چطور تنفس خود را برای ورزش، خوانندگی و … تقویت کنیم؟ 15 درمان خانگی
ناتوانی در نفس گیری میتواند تجربه ای وحشتناک باشد. این مشکل میتواند به علت ایجاد اختلال در شرایط سلامتی مختلف که ممکن است کاملا جدی باشند، به وجود آید. با داشتن آمادگی و آگاهی نسبت به درمانهای خانگی مخصوص تنگی نفس، میتوانید آرامش خود را حفظ کرده و راحت تر نفس بکشید. تنگی نفس مزمن یا طولانی مدت احتمالا به خاطر بروز مشکلات جدی در سلامتی شماست و مستلزم آن است تا با پزشک متخصص مشورت کنید. لازم به ذکر است که این درمانهای خانگی جامع و کامل نیستند پس روی آنها به عنوان درمان دائم و اصلی حساب نکنید.
۱-ا
نویسنده: pari - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 42
6 تا از مفیدترین مواد غذایی برای تقویت نعوظ قوی مردان (قطعی و موثر)
یک رژیم غذاییکم ارزش نه تنها باعث خراب شدن وضعیت سلامتی شما می شود، بلکه باعث کاهش نعوظ نیز…دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.