شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1177
تعریف سرور و انواع آن
در فناوری اطلاعات، سرور یک برنامه کامپیوتری است که به سایر برنامه ها (Client Programs) در همان کامپیوتر یا سایر کامپیوترهای متصل به شبکه خدمات ارایه می دهد.
[align=justify][size=small][font=tahoma]در مدل برنامه نویسی client-server، سرور به برنامه ای اطلاق می شود که پاسخگوی درخواست های سایر برنامه ها در همان کامپیوتر یا کامپیوترهای متصل به شبکه می باشد. طبق این تعریف، یک برنامه خاص در صورت دریافت دستورات برنامه های دیگر به عنوان سرور و در صورت ارسال دستور،
نویسنده: learn_marketing - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 725
تعریف مارکتینگ یا بازاریابی
{مارکتینگ یا بازاریابی چیست؟}[align=right][size=medium]تعاریف بسیاری از بازاریابی در دوره‌ها و زمان‌های مختلف ارائه‌شده‌است. بهترین تعاریف ارائه‌شده مترکز بردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ارضای نیازهای مشتری هستند. در این مقاله سعی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 892
تعریف سرور و انواع آن
[align=justify] در فناوری اطلاعات، سرور یک برنامه کامپیوتری است که به سایر برنامه ها (Client Programs) در همان کامپیوتر یا سایر کامپیوترهای متصل به شبکه خدمات ارایه می دهد.
[size=small][font=tahoma]در مدل برنامه نویسی client-server، سرور به برنامه ای اطلاق می شود که پاسخگوی درخواست های سایر برنامه ها در همان کامپیوتر یا کامپیوترهای متصل به شبکه می باشد. طبق این تعریف، یک برنامه خاص در صورت دریافت دستورات برنامه های دیگر به عنوان سرور و در صورت ارسال دستور،
نویسنده: sabarad - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 372
تعریف و کاربرد سئو
تعریف و کاربرد سئو
[align=justify]سئو مخفف کلمه ی انگلیسی Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی  سایت برای موتور های جستجوگر است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  ،    [url=http://icmap.ir/%d8%af%d8%b1%d8%ac-%d8%a2%da%af%d9%87%db%8c-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c-%
نویسنده: minaf - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 310
تعریف وب سایت و وب لاگ و تفاوت آنها
چگونه می توانم یک وبلاگ یا وبسایت اختصاصی داشته باشم؟
وقتی سوار تاکسی می شوید، هنگامی که در پیاده روهای شهر قدم می زنید یا زمانی که در ایستگاه اتوبوس منتظر نشسته اید، کافی ست سری بچرخانید و شهروندانی را ببینید که مثل خودتان در صفحه ی تلفن همراه یا نت پد و یا تبلت فرو رفته اند و مشغول چک کردن ایمیل ها و یا جستجو در اینترنت هستند. حقیقتاً زمانی که محققان در سال 1960 شبکه ی ارتباطی محدودی میان چند کامپیوتر ایجاد کردند و از نخستین مدل "اینترنت" بهره برداری نمودند، هرگز حتی تصورش را هم نمی کردند که
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 286
تعریف صحیح مینیمالیسم در طراحی سایت
 
تعریف صحیح مینیمالیسم در طراحی سایت
مینیمالیسم یا ساده گرایی کلمه ای است که می توان از آن در زمینه ها و رشته های مختلف هنری مانند نرم افزارها، سخت افزارها، ساخت فیلم و بازی ها،[color=black]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/co
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 228
تعریف بوستر پمپ آبرسانی
بوستر پمپ آبرسانی دستگاهی است که فشار مایع را افزایش می دهد این سیستم مانند کمپرسور گاز می باشد که به طور ساده از یک مرحله فشرده سازی (متراکم نمودن سیال) بهره می گیرد.بوستر پمپ آبرسانی برای انتقال سیال با فشار بالا ، افزایش فشار سیال به کار میرود.

در تعریف دیگری از بوستر پمپ آبرسانی اینگونه شرح شده است که دستگاهی است از مجموع چند الکتروپمپ که به صورت موازی به همدیگر متصل هستند تا مجموع آب مصرفی و فشار آب سیستم را افزایش دهد.

قسمتهای اصلی یک بوستر پمپ آبرسانی شامل: الکتروپمپ ها، شاسی اصلی،
نویسنده: shahab - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 267
تفاوت نسل ها در دنیا چگونه تعریف شده است؟
[align=justify]بر اساس مطالعات جهانی از دیدگاه جمعیتی، ما می توانیم چهار نسل از کارکنان را در سن کار تشخیص دهیم. هر کدام از این نسل ها دارای ویژگی های خاصی هستند که بر استراتژی ها و روش های نیروی انسانی و اثربخشی آن تاثیر می گذارند. در حالی که، در آینده، شرکت ها به طور کامل به کار تیم های کاری ناهمگن، متشکل از تقریبا همه نسل ها نیازمند است، چالش مدیریت منابع انسانی ایجاد یک محیط خلاق و دوستانه برای کارکنان همه نسل ها می باشد.

همواره کارکنان جوان، میانسال و مسن تری وجود داشتند که برای یک سازم
نویسنده: eh3an2010 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 113
نام دامنه چیست؟ تعریف و انواع نام دامنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[color=#222222][size=small][font=iranyekanweb]در این مقاله  نام دامنه و انواع آن و همچین [url=https://www.espinashost.com/domains/][color=#ea0253][size=sm
نویسنده: drzakeri - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 45
تعریف کودک آزاری
کودک آزاری شامل سوء استفاده جسمی، سوء استفاده جنسی ، سوء استفاده عاطفی و غفلت از کودک است . استرس ناشی از کودک آزاری می تواند برای کودک سمی مهلک باشد. این کودکان معمولا دچار استرسی شدید در مدت زمان طولانی می گردند. به گونه ای که رشد کودک مختل شده و عوارض پاتولوژیک ظاهر می شود. متاسفانه آمار کودک آزاری در تمامی نقاط دنیا در حال پیشرفت است. حتی در کشور های پیشرفته نیز این اتفاق کماکان در حال رخ دادن می باشد. در سال گذشته حدود یک میلیون کودک در ایالات متحده آمریکا مورد سوء استفاده های متفاوت قرار گ