شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: shahab - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 736
رفتارهایی را که باید برای رسیدن به موفقیت ترک کنید
[align=justify]همه ما با این هشدار بزرگ شده ایم که "چیزی را ترک نکنیم" و ما این حرف را آنقدر نهادینه کرده ایم که حتی کتابی را که برای ما حوصله سربر است، حتما باید تا آخر بخوانیم. والدین ما آنقدر هم اشتباه نمی گفتند وقتی هشدار می دادند که برای موفق شدن، استمرار مهم است ولی بعضی مواقع رها کردن کار درست است. ممکن است این یک پروژه ناموفق باشد، یک شغلی که کسی در آن قدر شما را نمی داند، یک رابطه ناموفق....بلی بعضی مواقع رها کردن یک توانایی است.

نلسون ماندلا: رها کردن جزئی از توانایی های رهبری است.
نویسنده: shahab - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 900
پنج نشانه که زمان ترک کار فرا رسیده است
[align=justify]بیشتر ماها فکر نمی کنیم که به راحتی کاررا ترک کنیم. ولی در طی دوران کاری شما زمان هایی پیش می آید که باید کار را ترک کنید، یا اینکه باید درجا بزنید و تحمل کنید. پنج دلیل را ارائه می دهم که در دوران کاری خودم باید به آنها دقت می کردم و ترک کار می کردم ولی بی توجهی کردم:

از طرف مدیران ارشد و مهم توصیه های متضاد دریافت می کردم که چگونه باید کارم را انجام دهم
یکی شون می گفت " رهبری کن نه مدیریت" ، یکی دیگر می گفت "مدیریت کن نه رهبری". نتیجه این بود که هیچ درک واضحی وجود ن
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 843
این ۱۵ عادت را در فرستادن ایمیل‌ ترک کنید
[align=justify]هر روز وقتی به اینترنت متصل می‌شویم، با هجوم ایمیل‌هایی روبه‌رو هستیم که طبعاً نویسندگان همه‌ی آن‌ها دقت کافی را در انتخاب محتوا و ارسال آن به اشخاص مناسب نداشته‌اند. چه کار باید کنیم که جزو این افراد بی‌دقت نباشیم و دوستان و همکاران‌مان را کلافه نکنیم؟ لازم نیست حتماً متن‌های زیبا یا تمیز و مرتب آماده کنیم. کنار گذاشتن بعضی عادت‌های مرسوم در نامه‌نگاری اینترنتی می‌تواند به‌اندازه‌ی کافی مفید باشد.
در ادامه این  ۱۵ مورد از این عادت‌ها را بشناسید.

[b][color=#800080]«ضروری» نامی
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1372
اتفاقات خوبی که بعد از ترک شبکه‌های اجتماعی برای شما می‌افتد
[align=justify]پیش از ظهور فیسبوک هم، ما با افراد خانواده و دوستانمان در ارتباط بودیم. پیش از دوره شبکه‌های اجتماعی هم زندگی جریان داشت، آسمان آبی بود و خورشید می‌درخشید. اگر شبکه‌های اجتماعی را کنار بگذاریم آسمان به زمین نمی‌آید؛ هر برگ درخت هنوز هم متفاوت است و هر دانه برف همچنان منحصر به فرد. در اینجا به هشت اتفاقی اشاره می‌کنیم که پس از کنار گذاشتن شبکه‌های اجتماعی می‌افتد.

۱. شادتر خواهید بود و با زندگی ارتباط بهتری خواهید داشت
در واقعیت مجازیِ شبکه‌های اجتماعی، شما به راحتی می‌ت
نویسنده: ms.khassi - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1414
ترک تحصیل کرده های دنیای فناوری اطلاعات که موفق ترین ها شدند
تحصیلات عالیه و دانشگاهی می‌تواند راهی برای ورود به بازار کار و پیداکردن شغلی با درآمد مناسب باشد  ترک تحصیل اما پایان راه نیست و حتی می‌تواند گاهی نتایج بهتری داشته باشد

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


در میان مشهورترین ترک تحصیل کرده های جهان، نام سه تن از موفق ترین های عرصه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات دیده می شود.

استیو جابز[align=center][color=#9933cc][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[/c
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 275
در چه شرایطی باید به ترک شغلتان فکر کنید
تصمیم‌گیری درمورد ترک یک موقعیت شغلی کار ساده‌ای نیست؛ اما اگر به برخی نشانه‌ها توجه کنید، می‌توانید به درستی این تصمیم پی ببرید.
[align=justify]طبق آمار، هر فرد در طول دوران حرفه‌ای‌اش ۱۲ بار موقعیت شغلی خود را تغییر می‌دهد. این آمار، بیانگر ارتقاء شغلی، تغییر نقش‌های درون‌سازمانی و ترک یک شرکت به‌منظور پیوستن به محیط کار دیگری است.
از طرف دیگر، گرچه آمار فوق مؤید این امر است که دیگر دوران پیوستن به یک سازمان و کار کردن در آن تا دوران بازنشستگی، به پایان رسیده است؛ ول
نویسنده: shahram20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 276
جان کوم بنیان‌گذار واتس اپ، فیسبوک را ترک کرد
جان کوم (Jan Koum) یکی از بنیان‌گذاران محبوب‌ترین پیام رسان موبایل تا امروز است. بنیان گذار واتس اپ، شرکتی که از سال 2014 زیر مجموعه فیسبوک قرار گرفته است، در حال ترک این شرکت است. مشکل جان کوم و فیسبوک، تفاوت میان مدل کسب و کارهای آن‌ها است.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

جان کوم درباره نحوه رفتار شرکت مادر یعنی فیس بوک با اطلاعات خصوصی کاربران و نحوه تبلیغات آن‌ها مشکل دارد. وی به همراه برایان اکتون (Brian Acton