شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: taraznet - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 405
اهمیت حفظ امنیت اطلاعات در شبکه سازمان ها را می‌دانید؟
سازمان یا ارگان‌هایی که از خدمات شبکه استفاده می‌کنند، باید از خدمات امنیت شبکه نیز استفاده کنند. تهدیدهای متعددی ممکن است شبکه‌های کامپیوتری را به چالش بکشد. از همین‌رو به دلیل حفظ محرمانگی در امنیت شبکه باید با اصول امنیت اطلاعات به خوبی آشنا باشید. حفظ امنیت اطلاعات در سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است که به عنوان مهم‌ترین آن می‌توان به اختلال در فرایند کاری تمامی افراد حاضر در سازمان اشاره کرد.
[color=#0c0c0c][size=medium][fo
نویسنده: taraznet - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 405
چرا استفاده از خدمات نصب و راه اندازی شبکه ترازنت
گروه پشتیبانی شبکه ترازنت با برخورداری از تجربه عالی در زمینه نصب و راه اندازی انواع شبکه از شبکه‌های درون سازمانی گرفته تا پیاده سازی انواع شبکه دولتی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های نصب شبکه شناخته می‌شود.

تجربه کافی در نصب انواع شبکه
برند ترازنت به دلیل سابقه طولانی در نصب انواع شبکه در حال حاضر به عنوان برترین برند نصب و راه اندازی انواع شبکه‌‌های کامپیوتری شناخته می‌شود.  استفاده از اخرین تکنولوژی و متدهای روز دنیای در نصب شبکه دلیل دیگری است که برند ترازنت توانسته است به عن
نویسنده: taraznet - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 423
قرارداد پشتیبانی شبکه ترازنت
در قرارداد پشتیبانی شبکه چه مواردی باید لحاظ شود؟
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[align=justify][color=#0c0c0c][size=medium][font=IranYekan]در یک قرارداد پشتیبانی شبکه مانند هر نوع قرارداد دیگری نیاز است که مواردی در آن به درستی لحاظ شود. توجه نداشتن به این موارد می‌تو
نویسنده: seofar70 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 334
خدمات مشاوره شبکه ترازنت
[size=medium][color=#5b6f82][size=medium][font=anjoman, sans-serif][font=IranYekan]یکی از مهمترین فعالیت‌ شرکت ارائه دهنده ی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 کامپیوتری تراز سامانه، عرضه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی و فنی به شرکت‌ها و مؤسسات است، تخصص و دانش شبکه ما یکی از بهترین‌ها در صنعت است. به دلیل پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تأثیر مستقیم و عمیق این بخش از فناوری بر بالا بردن بهر
نویسنده: seofar70 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 353
خدمات پسیو شبکه ترازنت
 منظور از خدمات پسیو آن دسته از خدماتی است که به تکمیل کردن خدمات زیر ساختی شبکه منتهی می‌شود. برای آن که یک شبکه بتواند به درستی به کارکرد خود مشغول باشد نیاز است که [b]بستر سازی و پسیو شبکه[/b] به درستی به اجرا گذاشته شود.
[align=justify][color=#333333][size=medium][font=IranYekan]برای بستر سازی درست و اساسی نیاز به تجهیزات مختلف و با کیفیت داریم، مواردی مانند کابل شبکه، پریز، داکت، کیستون و مواردی از این دست اگر از دسته
نویسنده: taraznet - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 287
خدمات کامپیوتر ترازنت
خدمات کامپیوتر چیست؟ 
به مجموعه‌ای از خدمات در حوزه سخت افزار، نرم افزار، بررسی و تعمیر مشکلات رایانه‌ای، فروش لوازم و تجهیزات جانبی کامپیوتر خدمات کامپیوتری گفته می‌شود. اگر کامپیوتری دارید که از نظر سخت افزاری یا نرم افزاری با مشکلی مواجه شده است و خودتان نمی‌توانید این مشکل را برطرف کنید، باید از یک شرکت خدمات کامپیوتر مانند ترازنت کمک بگیرید.
[size=large][font=vazir][color=#000000][color=#333333][size=medium][font=vazir][color=#1
نویسنده: taraznet - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 294
پشتیبانی کامپیوتر ترازنت
خدمات پشتیبانی کامپیوتر به خدماتی در حوزه کلیه خدمات کامپیوتری اعم از تعمیر تخصصی کامپیوتر، نوت بوک و لپ تاپ، عیب‌یابی و تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری و مشاوره امنیت اطلاعات گفته می‌شود. ترازنت یکی از شرکت‌های معتبر تهران در زمینه IT و راه اندازی شبکه است که خدمت پشتیبانی شبکه را به صورت تخصصی ارائه می‌کند.

[color=#141824]بازدید دوره‌ای از مجموعه یا سازمان‌ها[/
نویسنده: taraznet - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 359
خدمات اکتیو شبکه ترازنت
تنظیم و پیکربندی تمامی تجهیزات اکتیو شبکه مانند: سوئیچ، روتر، مودم، اکسس پوینت، فایروال و …

نصب سیستم عامل‌های کلاینت و سرور و تنظیمات آن، مانند: Windows Server 2016 ,2012 ,2008 ،Linux و …

نصب و راه‌ اندازی سرویس‌های تحت شبکه مانند: Active Directory ،Domain ،DHCP ،DNS و …

نصب و راه‌ اندازی نرم‌افزاری‌های تحت شبکه

انجام تنظیمات و پیکربندی جهت کنترل و مدیریت یکپارچه سیستم‌ها، اکانت‌ها، فایل‌ها و …

[a