شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1059
راههایی برای شارژ سریع تر تلفن همراه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید برای شما هم پیش امده است یک ساعت دیگر قرار دارید اما شارژ شما در ناحیه قرمز است و شما به گوشی نیاز دارید.در این اموزش راهکار هایی ساده برای شارژ سریعتر گوشی شما را ارائه می کنیم امیدواریم مورد استفاده قرار بگیرد.
 
[align=justify]همانطور که اشاره شد در زمان کوتاه ش
نویسنده: sara67 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1295
هفت روش آسان برای برقراری سریع تر ارتباط با افراد نا آشنا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


[align=justify][size=medium]امروزه نشست و برخاست با افرادی که آنها را از قبل نمی شناسیم، به یکی از عادات ضروری و بدیه
نویسنده: ms.khassi - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 2067
با این نکات عمر باتری گوشی تان را طولانی تر کنید!
استفاده از اینترنت موبایل برای اتصال به اینترنت به خصوص در وضعیت سیگنال ضعیف می تواند به سرعت باتری شما را خالی کند

تلفن های هوشمند از چندین تکه مختلف تشکیل شده اند که مهمترین آن ها را می توان باتری دانست. باتری در تلفن های هوشمند یکی از قسمت هایی است که حتی زمان خرید هم بسیار به آن توجه می کنند چرا که میزان شارژدهی یک گوشی هوشمند بسیار مهم است.
[align=justify]با توحه به آنکه در تلفن های هوشمند چندین برنامه همیشه باز است و معمولا برای برقراری یک تماس ساده هم باید از چندین سیستم استفاده شود ع
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 893
چگونه جلسات ارائه خود را جذاب تر کنیم؟
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

شاید برای اکثر ما این الزام پیش آمده باشد که در  یک جمع حاضر اطلاعاتی را به صورت اعداد و ارقام ارائه دهیم. برای این که در جلسه‌ی پرزنت تعامل خوبی بین ما و مخاطب برقرار شود لازم است نکات ساده‌ای را رعایت کنیم.

دیدن افراد خواب آلود، آخرین چیزی است که شما در برگزاری جلسه‌ی پرزنت خود می‌خواهید! اما درست زمانی که شما شروع به اشتراک‌گذاری اطلاعات با مشتریان و یا همکاران خود می‌کنید ، متوجه می‌شوید خودتان با دستان
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 676
فلش پلیر خطرناک‌ تر از همیشه
فلش پلیر خطرناک‌ تر از همیشه؛ پچ امنیتی جدید را نصب کنید


به تازگی یک حفره امنیتی خطرناک در نرم افزار فلش پلیر پیدا شده که توسط خود ادوبی نیز تایید شده و از این‌‌رو پچ امنیتی مهمی برای آن ارائه کرده است.
[align=justify]برنامه‌ی فلش پلیر همواره از لحاظ امنیتی دارای مشکلات بسیاری بوده و از این‌رو سیستم کاربران بسیاری به واسطه‌ی این برنامه هک شده است. در حقیقت این نرم افزار از لحاظ امنیتی، همواره یکی از ضعیف‌ترین نرم افزارهای تمامی پلتفرم‌ها از جمله ویندوز، مک، ا
نویسنده: neda - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 846
افراد دورکار شادتر و پربازده‌ تر هستند
[align=justify]به تازگی گزارشی منتشر شده است که بر پایه‌ی آن پژوهشگران دریافته‌اند افراد دورکار نسبت به افرادی که در دفتر و به صورت حضوری کار می‌کنند، از رضایت شغلی و سرزندگی بیشتری برخوردارند. البته این امر در صورتی که کارکنان به انتخاب و خواست خودشان دورکاری را برگزیده باشند، بیشتر خواهد بود. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع می‌پردازیم.

شاید با خواندن این گزارش از رئیس خود بخواهید تا اجازه دهد برای چند روز در خانه کار کنید. زیرا در پی یک مطالعه‌ی جدید نشان داده شده است که کارکنان تمام وقتی
نویسنده: shahram20 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1628
چگونه مودم و شبکه خانگی خود را ایمن تر کنیم؟
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

این روزها در اغلب منازل می‌توان یک دستگاه مودم مشاهده کرد که شاید فقط یک دستگاه برای اتصال به اینترنت باشد، اما مودم‌ها را باید مهم‌ترین گجت الکترونیکی خواند، چرا که این ابزار به تمام گجت‌های موجود در خانه متصل شده و دروازه‌ی ورود به اینترنت است، از این‌رو مودم‌های مورد استفاده در منازل را می‌توان بهترین گزینه برای نفوذ توسط هکرها خواند.

[align=justify]این روزها وجود مودم ADSL در بسیاری از منازل به
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 789
چگونه جلسات فردی با کارکنان خود را سازنده‌ تر برگزار کنیم
[align=justify]جلسات فردی با کارکنان یکی از مسائلی است که مدیر هر کسب و کاری با آن درگیر است. تبدیل این دیدارها به جلساتی اثربخش و کارآمد، توانایی‌هایی می‌طلبد که مدیران باید به خوبی آن‌ها را فرا بگیرند. در این مقاله سعی داریم روش‌هایی را برای موثرسازی این جلسات ارائه دهیم.

کارکنان مستقیم  و کارکنان غیر مستقیم
کارکنانی که زیر نظر شما هستند به دو دسته قابل تقسیم‌ می‌شوند. کارکنانی که مستقیماً به شما گزارش می‌دهند و کارکنانی که به طور غیر مستقیم زیر نظر شما هستند. به عبارتی آن‌ها را به
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 1439
چرا افراد خنگ سریع تر از افراد باهوش پولدار می شوند؟
[align=justify]تا حالا برایتان اتفاق افتاده :
روز و شب به فکر یک کار خوب، یه درآمد خوب، یه ماشین خوب، یه خونه خوب در کل یک زندگی خوب کار می کنید، زحمت می کشید، جون می کنید و تلاش میکنید، خسته میشید اما باز کار می کنید بعد یک روزی ،یک جایی دوستِ خـنــگِ(!) دوران مدرسه تان را می بینید که چه ثروتی به جیب زده و چه درآمدی داره و چه زندگی شیک و لوکسی داره، ماشین گرانقیمت، شرکت بزرگ، چند صد نفر کارمند و …
بعد درست در همون لحظه است که این سوال معروف به ذهن تان خطور می کنید :

[b]خدااا
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 300
نقل مکان به خانه کوچک تر
اگر در خانه بزرگی با فضای زیاد زندگی می مکنید و فضای اضافه و خالی دارید ، حتما نقل مکان  جابه جایی به یک خانه کوچک برایتان دشوار خواهد بود. اما بعضی اوقات با به وجود آمدن شرایط خاصی و به اجبار می بایست به خانه یا آپارتمان کوچک تر نقل مکان کنید. به عنوان مثال به خاطر نزدیک شدن به محل کار می بایست محل زندگیتان را عوض کنید که خانه ها در آن منطقه گران تر هستند و مجبور به خرید یا اجاره خانه کوچکتر می شوید.
[align=righ