شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: zabTan2 - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 557
شرایط کامل و روش اخذ پذیرش تحصیلی ، مهاجرت کانادا
امروزه بسیاری از افراد خواهان ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر در سطح جهانی هستند. دانشگاه های کشور کانادا از جمله دانشگاههایی است که به دلیل اعتبار جهانی و رفاه اجتماعی بیشترین متقاضی مهاجرت را دارد. کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد و بعد از روسیه بزرگترین کشور جهان است و در مقایسه با دیگر کشورها جمعیت کمی دارد و از جمله مهاجرپذیرترین کشورهااست. به دلیل سطح علمی وآموزشی عالی دراین دانشگاه ها، هر ساله دانشجویان زیادی از سراسر جهان متقاضی اخذ ویزای تحصیلی کانادا می باشند. اگر شما هم خواه
نویسنده: sahdad - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 144
اخذ ویزای تحصیلی لیتوانی
 شرایط دریافت ویزای تحصیلی لیتوانی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرایط دریافت ویزای تحصیلی لیتوانی

[color=#3f3f3f][font=SYekan][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[/font
نویسنده: topsite - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 60
ویزای تحصیلی کانادا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.[align=justify]ویزای تحصیلی کانادا از جمله ویزاهای موقت برای ورود به خاک کانادا است. اگر شما قصد ادامه تحصیل در کشور کانادا را داشته باشید؛ باید اقدام به دریافت ویز
نویسنده: nikan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 99
تحصیل در کانادا - ویزای دانشجویی
سالانه نزدیک به 500 هزار نفر از سراسر جهان، دانشگاهها، کالج ها و مدارس کانادا را برای ادامه تحصیل و زندگی آینده انتخاب می کنند. علت محبوبیت دانشگاههای کانادایی به دلیل کیفیت بالای آموزش و زندگی است.

پیدا کردن موسسه آموزشی
مرحله اول برای گرفتن ویزای تحصیلی، این است که شما دانشگاه یا کالج یا مدرسه موردنظرتان را انتخاب کنید. موسسات آموزشی معتبر به اصلاح DLI یا Designated Learninng Institution نامیده می شوند. دانشگاه انتخابی شما حتما باید DLI باشد. در صورتی که برای انتخاب رشته و دانشگاه م
نویسنده: nikan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 83
ویزای تحصیلی برای زمستان 2020
دوستان عزیز مهاجرت تحصیلی یکی از روشهای مهم برای مهاجرت به کانادا هست که در صورت انتخاب صحیح دانشگاه و دوره تحصیلی می تواند به دریافت ویزای تحصیلی و  اقامت دایم کانادا منتهی بشود. موسسه مهاجرت نیکان، بیشترین پذیرش های تحصیلی را برای دوره های فوق لیسانس در استانهای مختلف کانادا و با  بررسی علایق و شرایط دانشجویان عزیز انجام می دهد.

خدمات دریافت پذیرش تحصیلی توسط موسسه مهاجرت نیکان:
خبر خوب اینجاست که موسسه مهاجرت نیکان با حدود 50 دانشگاه و کالج معتبر در کانادا برای دریافت پذیرش
نویسنده: reyhanes7770 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 26
مهاجرت تحصیلی به استرالیا
کی از راحت ترین روش های اخذ اقامت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست
نویسنده: reyhanes7770 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 12
مهاجرت تحصیلی در فرانسه
سلام کسی شرایط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو میدونه ؟