شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2451
چگونه تبلیغات، واقعیتها را از ما دور می کند
پولتان را به ما بدهید و با هم بجنگید - چگونه تبلیغات، واقعیات تکنولوژی را از ما دور می کند!

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

تا به حال از خود پرسیده‌اید چرا به یک برند تعصب خاصی دارید؟
شاید از آن دسته آدم‌ها نباشید که طرفدار برند خاصی باشد یا تعصب خاصی رو یک برند داشته باشد اما مطمئنا یک بار هم که شده به یک جدال برندی برخورده‌اید. هنگامی که دو نفر با انرژی و عصبانیت تمام از برند خود دفاع می‌کنند و بر
نویسنده: 7bayan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 954
سئو و بهینه سازی سایت خودتان را ایران تبلیغ بسپارید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و سئو ، تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد و کار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جلب اطمینان حداکثری شما در این مسیر است. طراحی حرفه ای وب سایت و بهینه سازی روزآمد آن با تکیه بر تمامی استاندارهای موجود ، تضمینی است محکم برای موفقیت شما.
اینجاست که می توانید به بازده صد درصدی پروژه خود امیدوار باشید و با تاثیر گذاری ویژه ، بازدید کننده وب سایت خود را به مشتری بدل کنید.
شرکت [url=http://irantableegh.org]ای
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 890
چگونه بدون بودجه برای استارتاپ خود تبلیغ کنیم؟
فرآیند جذب مشتری زمان‌بر است و فورا انجام نمی‌شود. از طرفی استارتاپ‌ها هزینه و زمان کافی برای امتحان کردن تمام روش‌های بازاریابی ندارند. پس راه حل چیست؟

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

تصورش را بکنید که رؤیای شما به واقعیت تبدیل شده است و توانسته‌اید استارتاپ خود را راه‌اندازی کنید. بدون شک چنین موقعیتی یکی از بزرگ‌ترین لحظه‌های زندگی شما است و بسیار هیجان‌زده هستید. شاید در حال حاضر یک یا ۲ مشتری برای کسب‌و‌کار خود داشته باشید؛ اما بخش س
نویسنده: sara67 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 837
دلیل اهمیت تبلیغات آنلاین چیست؟
[align=justify]یکی از بحث‌های داغ این روزهای فضای مجازی، تبلیغات آنلاین و انواع و روش‌های استفاده از آن است. اما چرا تبلیغات آنلاین این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده؟ و چرا تقریبا هر کسب و کاری که تازه شروع به کار می‌کند بودجه‌ای را برای تبلیغات آنلاین خود اختصاص می‌دهد؟ یا چرا کمپانی‌های بزرگ از تبلیغات آنلاین برای جذب مشتری‌های بیشتر و ماندگاری خود استفاده می‌کنند؟

حتما این پرسش‌ها هم ذهن شما را مشغول کرده و دوست دارید دلیل اهمیت تبلیغات آنلاین را بدانید. بهتر است این مقاله را بخوانید تا ب
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1231
غلط نویسی و تبلیغ تبریک سال ۱۳۹۷ بانک ملت
یکی از روش های نوین تبلیغاتمحیطی به منظور جلب توجه عموم غلط نویسی و تمرکز مخاطب به موضوع است. بانک ملت در اقدامی بسیار هوشمندانه، سال ۱۳۹۷ را تبریک گفته است؛ البته به خاطر موفقیتی که در سال ٩۶ بدست می آورید.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

نورومارکتینگ یا بازاریابی عصب پایه، شیوه نوینی در بازاریابی است که نتایج قابل توجهی را در رابطه با واکنش های مخاطب به دست داده است.  ازجمله نشان می دهد که چنین غلط های عمدی د
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 961
استارتاپ ها چگونه باید تبلیغات را آغاز کنند؟
استارتاپ‌ها شناخت خوب و کاملی از مشتری‌های خود ندارند. بنابراین پیدا کردن بهترین روش بازاریابی کار سخت و چالش برانگیزی برای آن‌ها است.

[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]یکی از سخت‌ترین و مهم‌ترین سوال‌هایی که مطمئنا برای هر کارآفرینی پیش می‌آید این است که چگونه باید تبلیغاتاستارتاپ را آغاز کند. استارتاپ‌ها هنوز مانند برندهای معروف شناخته شده نیستند و باید از استراتژی‌های متفاوتی استفاده کنند. این واقعیت تبلیغات برند ر
نویسنده: topsite - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 672
دایناسور های سئو یا تاکتیک های قدیمی سئو کدامند
[img=750x0]https://novinmarketing.com/wp-content/uploads/2018/10/Old-SEO.jpg[/img]

[align=justify][size=medium][font=IranSans]باور این سخت است، اما بسیاری از ما همچنان از تاکتیک های قدیمی سئو تاریخ گذشته استفاده می‌کنیم و اعتقاد داریم که آنها هنوز هم تاثیرات مثبت دارند. در سئوشنبه این هفته، نویسنده مقاله وبسایت معتبر ماز ما را با مجموعه ای از فعالیت های جایگزین آشنا می کند که می توانند از تاکتیک های قدیمی سئو برای ما سودمند تر باشند. نکات و موارد دلخواه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذ
نویسنده: limotorsh - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 399
تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل 

 
[color=#000000][size=x-small][font=Tah
نویسنده: marjannn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 460
تبلیغ در گوگل

تبلیغات گوگل|تبلیغ در گوگل[align=justify][size=small][font=web_yekan]یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در تجارت تبلیغات می باشد و از آنجاییکه یکی از بهترین روشهای تبلیغ ، تبلیغ در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوگل (google adwords) می باشد. با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبل