شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 870
ایده خلاقانه: راه اندازی مرکز همراه بیمار
یکی از مشکلات افراد این است که خیلی وقتا مریض هستی و کسی نیست که همراهیت کنه تا بیمارستان یا درمانگاه
اگه شرکتی باشه که یک  نفر رو همراه بیمار کنه خیلی می تونه ایده خوبی باشه
بعضی وقتا هیچ کدوم از اطرافیان نیستند ،در این موقع اگه مرکزی باشه که با یک زنگ یک نفر رو برات بفرسته همراهیت کنه خیلی می تونه خوب باشه..

منتظر نظرات و پیشنهادات دوستان هستیم
نویسنده: minaf - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 238
نگهداری از سالمند بیمار
نگهداری از سالمندان بیمار و ناتوان نیازمند داشتن دانش کافی در ارتباط با بیماری های روحی و جسمی  در سالمندان می باشند. سالمندان بیمار با توجه به نوع بیماریشان نیازمند مراقبت های ویژه ای می باشند. نگهدار سالمند چه یک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باشد و چه یکی از اعضای خانواده ی بیمار باید بتواند بخوبی از پس رسیدگس به بیمار برآید و نیازهای جسمی و روانی سالمندان را بشناسد. در این قسمت به توصیه های مهم هنگام نگهداری از سالمندان بیمار می پردازیم.استخدام پرستار در منزل،نگهدار
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 312
کمک به پزشکان با استفاده از موتور تشخیص صدای گوگل
[align=justify]گوگل به تازگی موفق شد نوعی موتور تشخیص صدا را طراحی کند که پزشکان را قادر می‌سازد اطلاعات پزشکی بیماران را راحت‌تر شناسایی و بایگانی کنند.
ثبت و یادداشت‌برداری تاریخچه و پرونده پزشکی بیماران مسئله‌ای مهم برای پزشکان است، گزارش بیماری‌ها، آلرژی‌ها و داروهای تجویزشده برای بیماری در این بخش انجام می‌شود، ثبت همین گزارش‌های به‌ظاهر ساده زمان زیادی از پزشکان می‌گیرد و زمانی که باید به بیمار اختصاص داده شود، صرف یادداشت‌برداری می‌شود؛ اما این چالش قابل حل بوده و گوگل قرار است با موتور