شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1066
۱۴ حمله بزرگ سایبری در جهان در سال 2014
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای براساس بررسی که توسط شرکت امنیتی پاندا انجام شده است مهمترین رویدادهای امنیت فناوری اطلاعات و حملات سایبری در سراسر جهان در سال ۲۰۱۴ را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز ماهر اعلام کرد: شرکت امنیتی پاندا، مهمترین رویدادهای امنیت فناوری اطلاعات در سراسر جهان در طول سال ۲۰۱۴ را تحلیل کرده است.

سرقت اطلاعات کارت های اعتباری ۴۰ میلیون مشتری در آمریکا

[align=justify
نویسنده: asalghand - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 778
مزایای غیرقابل انکار گوشی‌ های بزرگ !
گرچه بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند طرفدار گوشی‌های کوچکتر هستند، اما ابعاد بزرگ گوشی‌های هوشمند، همیشه برای کاربران مشکل آفرین نیست. به نظر می‌رسد مزایای غیرقابل انکار گوشی‌های بزرگتر، بر معایب آن می‌چربد و روز به روز به علاقمندان گوشی‌های اینچ‌ بالا افزوده می‌شود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

شاید شما هم مانند خیلی‌های دیگر، از گوشی‌های موبایل دا
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 976
نام ایران بین کمپانی‌های بزرگ IT ثبت شد!
با برداشته شدن تحریم نرم‌افزار و خدمات حق امتیاز انواع سرویس‌های نرم‌افزاری، کمپانی‌های بزرگ IT نام ایران را به رسمیت شناختند.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 
وزارت خزانه‌داری آمریکا در قالب طرح جامع اقدام مشترک و تأیید اقدامات صلح‌جویانه اتمی ایران توسط آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، تحریم‌های مربوط به بخش خدمات و سرویس‌های نرم‌افزاری را برداشت.
بر
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1136
قرارداد ایران با شرکت بزرگ خدمات آی پی ایتالیا برای ترانزیت ترافیک اینترنت به ایران
[align=justify]سفر رئیس‌جمهور به اروپا و کشور ایتالیا، دستاورد ارزشمندی برای حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران داشته است. ایران در این سفر تفاهم‌نامه‌ای برای همکاری با یک شرکت تراز اول جهان در زمینه‌ی خدمات آی پی امضا کرده است.

سفر آقای روحانی به ایتالیا برای اینترنت ایران هم یک دستاورد داشته است و آن تفاهم جدیدی با یک شرکت درجه اول جهان در زمینه خدمات آی‌پی است. این تفاهم‌نامه که امروز با شرکت Sparkle به امضا رسیده باعث بهبود قابل توجهی در ترانزیت ترافیک اینترنت ایران خواهد شد که به کیف
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 709
باگ بزرگ سیری در 6 اس و 6 اس پلاس
[align=justify]تصور می کنید ورود به آی فون بدون داشتن پسورد چقدر مشکل باشد؟ اگر از اف بی آی بپرسید، حتما می گویند خیلی سخت است. اما یک باگ جدید در سیری برای آی فون 6اس و 6اس پلاس که با نسخه 9. 3. 1 هم کار می کند، به شما اجازه می دهد بدون داشتن رمزعبور عکس ها و شماره تلفن ای آی فون را ببینید.

برای این کار ابتدا از سیری بپرسید: Search Twitter و سپس یک ایمیل را جست وجو کنید برای مثال بپرسید @Gmail.com یا@yahoo.com تا یک ایمیل را پیدا کند، حالا با قابلیت فورس تاچ روی ایمیلی که پیدا شده بزنید تا آ
نویسنده: CCTVinfo - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1382
رقابت شرکت Uniview با دو شرکت بزرگ داهوا و هایک ویژن در صحنه تجارت بین
شرکت UNV (یا همان Uniview) سومین شرکت تولید کننده تجهیزاتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در چین است. تولیدات این شرکت همه دارای استاندارهای جهانی می باشد  و درآمد این شرکت بالغ بر 100 میلیون دلار در سال است. با این حال این شرکت در برابر رقبایی خود مانند داهوا و هایک ویژن کوچکتر است.

[size=medium][font=B Nazan
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 817
ده چهره بزرگ دنیای فناوری که آنها را نمی‌شناسید
این ده نفر بسیار کمتر از امثال بیل گیتس و استیو جابز شناخته‌شده‌اند، اما کارهای بسیار بزرگی در زمینه فناوری انجام داده‌اند.

Marty Cooper - پدر موبایل
 
کوپر در سال 1973 حق امتیاز «سیستم تلفن رادیویی» را در حالی که در شرکت موتورولا کار می‌کرد به نام خود ثبت کرد. او اولین فردی بود که با تلفن همراه تماس گرفت. این تماس با مهندسی رقیب در آزمایشگاه‌های معروف بل بود. (تصویر)
 
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
 
[b] Mike Lazardidi
نویسنده: amir77 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 338
سئو برای شرکت های بزرگ و سازمانی
در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، تجارت های کوچک و محلی و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[size=medium][font=Times New Roman]افزایش تراف
نویسنده: zibajarahi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 226
مراحل جراحی زیبایی سینه برای بزرگ کردن سینه
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 343
چرا مدیرعامل‌ شرکت‌های بزرگ دنیا مهندس هستند
امروزه مدیرعامل هفت شرکت از ده شرکت بزرگ دنیا مهندس هستند. کدام ویژگی در مهندسان باعث شده است که این افراد مهارت‌های رهبری داشته باشند؟

[align=justify]در گذشته مردم معتقد بودند که برای مدیرعامل شدن باید مدرک مدیریتی یا مالی داشته باشند. اما امروزه همه چیز تغییر کرده است و مدیرعامل هفت تا از با ارزش‌ترین شرکت‌های دنیا مهندس هستند. البته جای تعجب نیست که همه‌ی آن‌ها از جمله اپل، آلفابت، مایکروسافت، آمازون، فیسبوک و تنسنت بزرگ‌ترین شرکت‌های سیلیکون‌ولی هستند.
مایک فارلی،