شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 71
روش آزمایش چسبندگی به صورت برش عرضی (کراس کات)
این روش بیشتر برای آزمایش چسبندگی در آزمایشگاه مرسوم می باشد. بعد از خشک شدن رنگ روی سطح ، به وسیله دستگاه [url=http://kawoshazma.com/%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%DA%86%D8%B3%D8%A8%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B1%D9%86%DA%AF/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B3-%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-107-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-elcometer-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86][color=#1b3f63][size=small][font=Ta
نویسنده: arthonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 182
آموزش خیاطی بدون الگوی مانتو زنانه (بدون برش و بدون دکمه)
بهترین مزیت هنر خیاطی این است که شما می توانید با فراگیری آموزشهای آن هر نوع لباسی را که می خواهید در سبک ها و اندازه های مختلف برای خود بدوزید. همچنین می توانید لباسهای قبلی و قدیمی خود را که برایتان کوچک و یا گشاد شده اند در اندازه مناسب بدوزید و با اعمال تغییرات دلخواه آنها را متحول کنید.
در این مطلب می خواهیم روش دوخت یک نمونه مانتوی زیبا که دوخت آن نیز بسیار آسان است را به شما علاقمندان به هنر خیاطی آموزش دهیم. پس ابتدا ویدئوی زیر را تماشا کنید.
فیلم آموزش خیاطی – دوخت مانتو بدون الگو:
 
نویسنده: powercam simayeshahr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 31
دستگاه برش لیزری فایبر یا حکاکی لیزر
[size=small][font=IRANSans]اگر شما هم از کسانی هستید که به دنبال [color=#333333]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 هستید و می‌خواهید با اطلاعات قبلی و با شناخت کامل نسبت به انتخاب دستگاه اقدام کنید، باید موارد بسیاری را در نظر داشته باشید که هر کدام از آنها بر کیفیت نهایی کار تأثیرگذار خواهد بود. در مورد دستگاه حکاکی لیزر مطالب بسیاری وجود دارد که برخی از آنها به صورت کامل و
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 37
روش های برش پارچه به چه صورت است؟

سلام من به دنبال بهترین
[size=small]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در تهران بودم بیشتر به دنبال محصولی که از همه لحاظ عالی باشه خصوصا  از قابلیت و کیفیت بالایی  برخوردارباشه که پس از کلی سرچ و جست و جو در نت با سایت زیر آنا شدم لینکش براتون قرار میدم تا در صورت نیاز و استفاده بتونید بهش دسترسی داشته باشید .چون دقیقا همون چیزی که شما به دنبالش هستید.
[/si
نویسنده: laserpasargad - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 21
برش لیزری چیست؟
[color=#444444][size=small][font=IRANSansWeb]برش لیزری فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش اجسام استفاده می‌شود؛ و نوعاً از این فناوری در زمینه صنعت استفاده می‌شود. برش لیزری توسط استعمال اشعه لیزر از یک خروجی قوی لیزر روی اجسامی که می‌خواهند بریده شوند انجام می‌شود. قسمتی از جسم مورد نظر که بریده می‌شود یا آب می‌شود یا می‌سوزد یا تصعید می‌شود و توسط فشار گاز از روی جسم پاک می‌شود. و سر انجام سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی ایجاد می‌شود. لیزر صنعتی در صنایع مختلفی مانند صنای