شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 451
مهارت های برنامه نویسی که همه توسعه‌دهندگان وب باید بدانند
[align=justify]وب، به عنوان مهمترین و پراستفاده‌ترین کاربرد اینترنت شناخته شده و به بستری مناسب برای درآمدزایی تبدیل شده است. درآمد مناسب، کار پروژه‌ای، به چالش کشیدن خلاقیت‌ کاربر، نبود بن‌بست در مسیر پیشرفت و امکان کار گروهی و یا فردی را باید مهمترین مزایای فعالیت در وب دانست. اگرچه روز به روز تکنولوژی‌های جدیدی برای توسعه وب معرفی می‌شوند، اما هرگز نمی‌توان از مهارت های برنامه نویسی پایه چشم‌پوشی کرد. مخصوصا اگر یک فرد، در دنیای وب تازه‌کار باشد، بدون فراگیری این مهارت های برنامه نویسی وب، مو
نویسنده: magbot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 123
دستورالعمل های عکاسی طراحان وب که باید بدانند
دستورالعمل های عکاسی طراحان وب که باید بدانند
[align=justify]دانستن تفاوت بین عکاسی خوب و بد کمک خواهد کرد که طراحی شما جذاب تر شود. معمولا شما یک وب سایت را طراحی می کنید، چند عکس به شما داده می شود تا انتخاب کنید،می توانید یکی از آنها را به عنوان تصویر هدر انتخاب کنید. 
اگر شما دستورالعمل عکاسی را در نظر نگیرید، ممکن است که عکس ضعیف گرفته شده را انتخاب کنید. البته که، شما می خواهید طراحی خود را بهتر کنید. برای انجام این کار، باید قادر به شناسایی عکس خوب باشید .
نویسنده: samanehsaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 73
سه ویژگی میز مدیریتی که همه مدیران باید بدانند
میز مدیریتی یکی از مبلمان اداری مهم و استراتژیک در دفتر کار شماست. قابل انکار نیست که یک میز مدیریتی خوب، ویژگی‌هایی دارد که می‌تواند به‌طور مستقیم و غیرمستقیم در کسب‌وکار شما موثر باشد. در نتیجه هنگام انتخاب میز مدیریتی باید حساسیت‌های ویژه‌ای داشته باشید. در این نوشته وب‌سایت سامانه ساز فرابین می‌خواهیم سه ویژگی میز مدیریتی را با شما در میان بگذاریم. ویژگی‌هایی که موجب اهمیت این مبلمان اداری شده است.
[color=#222222][size=xx-large][font=IRANSansW