شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: asiaborjj - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 84
اطلاعات طراحی مدار پمپ بالابر
مدت زمان سیکل کامل 30 ثانیه می باشد. سیستم تنها در نیمی از سیکل به سیال نیاز دارد، ولی در 3/2 مدت زمان سیکل باید تحت فشار نگه داشته شود. سیستم های کنترل بالابر می توانند برای تنظیم کردن دبی استفاده شوند. سیال مورد استفاده در مدار روغن معدنی است. چهار طرح پیشنهادی برای مدار پمپ به شرح زیر می باشد:
استفاده از یک پمپ بالابر جابه جایی ثابت 
استفاده از دو پمپ بالابر جابه جایی ثابت
استفاده از سیتم انبار 
استفاده کردن از یک پمپ بالابر با کنترل جبران فشار
نویسنده: asiaborjj - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 61
بالابر هيدروليکي چاله دار و بدون چاله
در سيستم  این بالابر هیدرولیکی به يک چاله در کف محل نصب دستگاه نياز است که سيلندر درون چاله قرار مي گيرد و کابين توسط شفت درون سيلندر، دقيقاً به ارتفاع همان اندازه اي که سيلندر درون چاله قرار دارد به بالا مي رود. ما اين نوع سيستم را "جک از وسط" نامگذاري مي کنيم.
بالابر هیدرولیکی بدون چاله به اين معني است که نيازي به وجود چاله جهت قرار گرفتن سيلندر درون آن نمی باشد. پيستون ها به صورت مستقيم عمل مي کنند و روي زمين در کنار گوشه هاي پايين سازه نصب مي شوند. اين سيستم مانند يک
نویسنده: topsite - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 157
بالابر ساختمانی تکفاز و سه فاز
[color=#000000][font=Site, Helvetica, sans-serif][size=xx-large]انواع بالابر ساختمانی ( تکفاز و سه فاز )

بالابر ساختمانی تکفاز و بالابر ساختمانی سه فاز از اصلی ترین تجهیزات در صنعت ساختمان سازی میباشند. اصلی ترین کاربرد بالابر ساختمانی تکفاز و سه فاز ،حمل مصالح ساختمانی می باشد. بالابرهای ساختمانی متشکل از یک الکتروموتور سه فاز یا الکتروموتور تکفاز و گیربکس و کالسکه (وینچ) و سیم بکسل و پایه و ریل و کرپی و قلاب و باکت حمل مصالح می باشد.
بنا به نیاز مصرف کننده بالابر ساختمان
نویسنده: parsmotors - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 10
نیاز پروژهای ساختمانی و عمرانی به بالابر ساختمانی
[align=right][b][size=medium]در این مقاله درباره نیاز پروژه های عمرانی و ساختمانی کوچک به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تکفاز و اجزای تشکیل دهنده آنها می پردازیم.
[/