شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1902
سفری به باغ مخفی گوگل
آسانسورهای فضایی، دورنوردی (طی‌الارض)، تخته‌اسکیت معلق و خودروهای بدون راننده؛ نگاهی بی‌سابقه به درون آزمایشگاه فوق‌سری ابتکارات گوگل، Google X و این‌که گوگل چگونه فکر می‌کند؟ روایتی از یک چیز بد! شاید هم یک چیز خوب؛ در گوگل اکس گاهی تشخیص تفاوت خوب و بد دشوار است.
[align=justify]
مدیریت کار روزانه در آزمایشگاه ابتکارات غول جست‌وجو به عهده استرو تلر است؛ آزمایشگاهی که به‌شدت محرمانه است و به یافتن راهکارهای غیرعادی برای مشکلات بزرگ جهانی اختصاص دارد. او رئیس یا م
نویسنده: eh3an2010 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 806
طراحی سایت باغ وحش
طراحی سایت باغ وحش
در بیشتر شهرهای بزرگ حداقل یک باغ وحش وجود دارد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 باغ وحش در میزان بازدید و رونق این باغ وحش ها تأثیر زیادی دارد.

افرادی که به منظور سیاحت و گردش به مسافرت می روند معمولاً قبل از آغاز سفر خود راجع به مکان های دیدنی شهر مورد نظر جستجو و تحقیق می کنند.
[color=#33
نویسنده: sase12 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 992
پارک سافاری ورلد بزرگترین باغ وحش در بانکوک
پارک سافاری ورلد، پارکی پر از هیجان در بانکوک 
[align=justify]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 بزرگترین باغ وحش تایلند در خارج از شهر بانکوک قرار گرفته است. این باغ وحش روباز به طول ۸ کیلومتر است که طیف وسیعی از حیوانات مختلف را در پیش روی شما قرار می دهد این باغ وحش در سال ۱۹۹۵ و با مبلغی بالغ بر ۱۵۰۰
نویسنده: sahdad - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 815
گردش یک روزه در باغ دحش دوزیت بانکوک
باغ وحش دوزیت بانکوک در زمینی به مساحت ۱۸۸,۸۰۰ مترمربع احداث شده است و  اولین باغ وحش تایلند بوده و نزدیک به ۶۰ سال از عمرش می‌گذرد. این مجموعه زیبا و دوست داشتنی در مرکز شهر بانکوک بنا شده است و با تنوع حیوانی یکی از مکان های محبوب در نزد گردشگران می باشد.


[align=justify][color=#555555][size=small][font=Saman1][img=600x400]https://thailandtor.com/wp-content/uploads/2019/01/httpsthailandtor-4-2.jpg[/
نویسنده: sami99 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 557
باغ ایرانی همدان
[color=#000000][size=medium][font=iranyekan]باغ ایرانی همدان که آن را به نام باغ حکمتی نیز می‌شناسند یکی از باغهای بسیار زیبا و خاص در استان همدان است که در آن از گردشگران خارجی و داخلی پذیرایی می‌گردد. معماری باستانی زیبا، فضای سبز مناسب و دلنشین و همچنین دسترسی آسان از ویژگی های اصلی این باغ می باشد. این باغ که مساحتی در حدود ۳.۵ هکتار دارد در خود انواع گیاهان بومی استان همدان و کشور را جا داده است و از آنجایی که گیاهان کاشته شده در آن مربوط به چهار فصل سال هستند، هر زمانی که به این باغ بروید
نویسنده: mina55 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 510
باغ بابُر
«باغ بابُر» یکی از اصلی‌ترین جاهای دیدنی افغانستان است که با پشت‌سر گذاشتن تاریخ پرتلاطم این کشور، امروزه برای ماجراجویی تاریخی و همچنین تفریح و گشت‌وگذار، انتخاب اول در کابل محسوب می‌شود. این باغ وسعتی نزدیک به ۱۱ هکتار دارد و در دامنه‌های کوه «شیر دروازه» جا خوش کرده است. طراحی پلکانی این باغ در امتداد شیب دامنۀ کوه فوق‌العاده‌ زیباست و نمایی دیدنی از کابل را پیش‌ِروی شما قرار می‌دهد. این باغ از جاهایی است که می‌شود چهرۀ شرقی و زیبای افغانستان را فارغ از سیاهی‌های تاریخ پُرجنگ آن دید.


[url=h
نویسنده: zibazist - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 780
فروش برج باغ هروی 80 متر کلید نخورده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

◄◄ ۸۰ متر دو خواب
◄◄ نوساز کلید نخورده
◄◄ طبقات بالا
[align=justify][color=#000000][si