شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 1066
بارگذاری کل تاریخچه جستجو در گوگل
کاربرانی که پیش از این می‌توانستند کل تاریخچه جستجویشان را در گوگل مشاهده کنند از این پس می‌توانند با استفاده از ابزاری خاص کل این اطلاعات را بارگذاری نمایند.
[align=justify]این ابزار جستجوی کامل تاریخچه جستجوی هر فرد در گوگل را ممکن می‌کند. افراد برای استفاده از این قابلیت باید به حساب کاربریشان مراجعه کنند تا یک کپی از کل جستجوهای قدیمیشان را دانلود کنند. این اطلاعات پس از درخواست به سرویس گوگل درایو این شرکت منتقل می‌شود و سپس کاربر می‌تواند آنها را از گوگل درایو بر روی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 905
بهبود سرعت بارگذاری سایت شما
[align=justify][font=Tahoma][size=small]حداکثر زمانی که کاربر انتظار دارد تا یک سایت یا وبلاگ بارگذاری شود بین ۱۰ تا ۱۲ ثانیه است که مطمئنا مدیر سایت باید فکری برای این معضل بنماید. ترفند‌ها و راهنمایی‌های خوب و مناسبی برای بهبود سرعت بارگذاری سایت در اینترنت پیدا می‌شود که هرکدام سعی در آموزش روندی برای بالا بردن زمان پاسخ دهی وب سایت به کاربران است. بله همه آنها بدردبخور هستند و می‌توانید همه را مرور و مطالعه کرده و در سایت خود به کار ببندید.
اما بد ندیدیم تا ما هم در شرکت نونگار چندین نکته
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1466
حل مشکل نمایش خطای JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه با
[align=justify]در توضیح خطا باید خدمت شما عرض شود که این خطا و اخطار خیلی مسئله حاد و مشکل سازی برای سایت شما نیست و به علت عدم توانایی در یافتن کاربری که مطلب K2 را پیش از شما ایجاد کرده است نمایش داده می شود.
این مورد معمولا در بسته های آسان نصب(بسته های نصبی) قالب های جوملا مشاهده می شود و بیشتر به علت نصب بسته و ایجاد نام کاربری و رمز جدید می باشد. با نصب بسته قالب کاربر جدیدی ایجاد می شود که شناسه(id) جدید به صورت تصادفی به آن اختصاص داده می شود، این شناسه با شناسه کاربری که مطالب بسته را
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 736
حل خطای بارگذاری تصاویر در وردپرس
یکی از مشکلاتی که در هنگام بارگزاری تصاویر پیدا میشه مشکل “خطایی هنگام بارگزاری پرونده پیش آمده” بوده و مشکل دیگه ای هم با نام “خطای “HTTP گاها رخ میده. خب بهتره بدونید که خطای اول یا همان مشکل بارگزاری تصاویر به خاطر تغییر محدوده دسترسی یک پوشه در هاست شما به وجود میاد. برای تغییر کدهای یک فایل چه فانکشن چه استایل یا هر فایله دیگه چه در خود وردپرس چه در قالب ها قبلش یادتون نره پشتیبان بگیرین.

[align=justify][color=#333333][b]حل مشکل: خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آ