شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1478
به لحاظ قانونی فعالیت ایرانیان در توئیتر ممنوع نیست
[align=justify]محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات با بیان اینکه فعالیت توئیتر در ایران ممنوع شده است، گفت: فعالیت ایرانیان در توئیتر ممنوع نیست.

وی در خصوص عضویت خود در شبکه توئیتر افزود: بنابر قانون فعالیت توئیتر در ایران ممنوع شده است اما فعالیت ایرانیان در توئیتر ممنوع نیست. هیچ قاضی ای نمی تواند حکم عمومی برای ممنوعیت شبکه های اجتماعی بدهد و این مساله نیازمند تصویب در مجلس است.

جهرمی در مورد استفاده از فیلترشکن تاکید کرد: از فیلترشکن استفاده نمیکنم اما برخی افراد با توجه به مسئول
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1230
اینترنت آزاد رایگان برای ایرانیان توسط آمریکا
[align=justify]آمریکا مجوز اینترنت آزاد رایگان را برای ایرانیان صادر کرد

دفتر کنترل دارایی های خارجی آمریکا (اوفک) در حالی که تحریم های گسترده ای علیه مردم ایران وضع کرده است، در اقدامی مداخله جویانه به شرکت ها مجوز داد تا در ایران اینترنت رایگان دایر کنند.

در اطلاعیه وزارت خزانه داری آمریکا آمده است که این اقدام در جهت تعهد دولت امریکا برای پشتیبانی از حق آزادی بیان مردم ایران انجام می شود.

این اطلاعیه علاوه بر ارائه راهنمایی ها و مجوزهای این شرکت ها آورده است: دولت آمریک
نویسنده: Kids32822 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 835
ماجرای نفوذ اینستاگرام در بین ایرانیان!
بر اساس نتایج آخرین نظرسنجی گروه افکارسنجی این پژوهشگاه که بهمن ۱۳۹۷ در کل کشور در خصوص عضویت در شبکه‌های اجتماعی به صورت تلفنی انجام شده، نشان می­‌دهد تلگرام با ۶۰.۳ درصد در صدر و پس از آن اینستاگرام با ۳۹.۳ درصد و واتس‌اپ با ۲۷.۸ درصد بیشترین میزان عضویت در میان پاسخگویان را به خود اختصاص داده‌اند. در بین پیام‌رسان‌های داخلی نیز عضویت در پیام­‌رسان سروش ۷.۷ درصد بوده است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛  به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، براساس این نظرسنجی بیش
نویسنده: finsadvisers - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 325
بهترین کشور برای پناهندگی ایرانیان
راحت ترین کشور ها برای پناهندگی ایرانی ها
برای انتخاب راحت ترین و بهترین کشور برای پناهندگی، مهاجر پذیر بودن آن کشور مهم است. لذا، برخی کشورها مهاجر پذیر تر بوده و شرایط اخذ پناهندگی در آن ها راحت تر است. به طور مثال، کشورهای آلمان، انگلیس، کانادا، عمان، ترکیه، سوئد، آمریکا و روسیه از بهترین کشورهای پناهنده پذیر هستند.
اما بر طبق اطلاعات منتشره از سوی کمیساریای سازمان ملل متحد، در بین کشورهای مختلف دنیا ترکیه، اوگاندا، پاکستان، سودان و آلمان برای پناهندگان میزبانان بهتری بوده اند. اما ه
نویسنده: farshidzahedii - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 215
خدمات مالیاتی شرکت حساب اندیش ایرانیان
در دنیای پیچیده قوانین مالیاتی امروز، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقش حیاتی در هدایت و مدیریت امور مالیاتی شرکت‌ها و افراد ایفا می‌کنند. این خدمات، که توسط متخصصین حرفه‌ای ارائه می‌شوند، به مؤدیان کمک می‌کنند تا از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشگیری کنند و به بهترین شکل ممکن از حقوق مالیاتی خود دفاع کنند
.
[font="Times New Roman", serif]نقش خدمات مالیاتی[/font]
[font=Arial, sans-
نویسنده: didmana - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 178
چگونه ایرانیان در سال 2024 به آلمان مهاجرت کنند
بر اساس آمار statista.com، فرصت ها و شرایط شغلی در آلمان به قدری مطلوب است که تنها در دو سال گذشته بیش از 2.5 میلیون مهاجر وارد آلمان شده اند. حدود 10000 ایرانی در سال 2023 به آلمان آمده اند، اما آیا هر کدام از آنها به یک شکل وارد شده اند؟ 6 راه اصلی برای اخذ اقامت آلمان وجود دارد که در ادامه این مقاله به معرفی این روش ها می پردازیم.
[align=center][b][font=Arial, sans-serif]برای [url=https://didmana.com/service/articleid/52]ترجمه فور