شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 1509
نکاتی که قبل از خرید هارد اکسترنال باید بدانید
[align=justify]اگر اطلاعات و مطالب مهمی در حافظه کامپیوتر خود ذخیره کرده اید و قصد دارید از این اطلاعات مهم، پشتیبان تهیه کنید و یا حافظه سیستم شما نسبتا پر شده است، زمان آن رسیده که یک هارد اکسترنال تهیه کنید و اطلاعات کامپیوتر خود را به صورت دسته بندی شده در فصای این هارد ذخیره کنید. در ادامه اطلاعات لازم برای خرید هارد اکسترنال را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

چرا به حافظه اکسترنال نیاز دارید
اطلاعات مهم در کامپیوتر شما ممکن است از دست بروند. بنابراین اگر این اطلاعات برای شما با ا
نویسنده: sara67 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 383
اخطار جدی به فروشندگان هاردهای تقلبی
[align=justify]رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران با اعلام آخرین اخطار به فروشندگان هاردهای تقلبی، گفت: در صورت مشاهده هر نوع هارد تقلبی تمامی هاردها شامل تقلبی و اورجینال جمع آوری، واحد صنفی پلمب و پرونده آن به تعزیرات ارسال می شود.

مهدی میر مهدی رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران از آخرین اخطار به فروشندگان هاردهای تقلبی برای پاک سازی کامل بازار از این کالا خبر داد و گفت: از مدتی پیش گزارش‌هایی درباره تقلب در فروش هارد و دستکاری کردن در برند و حتی ظرفیت هاردها و گمراه کردن مصرف
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 452
حل مشکل I/O device error هاردهای اکسترنال
[align=justify]مشکل I/O device error عمدتا هنگام اتصال دستگاه‌های ورودی و خروجی، خصوصا هاردها نمایش داده می‌شود. اما بهترین راه‌ها برای حل مشکل I/O device error چیست؟

شما هرچند‌‌وقت یک‌بار از اطلاعات مهم خود بکاپ می‌گیرید؟ ماهی یک‌بار؟ سالی یک‌بار؟ بهتر است یک سوال دیگر بپرسیم: معمولا چند‌وقت یک‌بار از سلامت نسخه پشتیبان از اطلاعات خود مطمئن می‌شوید؟
نمایش پیغام خطای I/O device error، یکی از رایج‌ترین مشکلاتی‌ست که شاید با آن رو به رو شوید. در این لحظه ممکن است تصور کنید خاطرات مربوط به ده س