شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 572
طرح جنجالی تشخیص چهره در اماکن عمومی آلمان
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

مرحله‌ی آزمایشی طرح استفاده از دوربین‌های مداربسته برای تشخیص هویت افراد در آلمان آغاز شد.
پلیس آلمان برای نخستین بار در یکی از ایستگاه‌های قطار پایتخت طرح تشخیص چهره به کمک هوش مصنوعی را آزمایش می‌کند. این طرح که ابعاد آن یادآور فیلم‌های تخیلی است، در میان مدافعان حریم خصوصی مخالفان سرسختی دارد.
مرحله‌ی آزمایشی در بخشی از یکی از ایستگاه‌های قطار برلین اجرا می‌شود؛ دوربین‌ها نصب شده‌اند، تنظیم نهایی به پایان
نویسنده: comtechtamir4 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 289
آموزش نصب دزدگیر اماکن
دوره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای کارآموزانی که میخواهند در بازار کار سیستم های امنیتی نصب کنند بسیار مفید است. اموزش نصب دزدگیر منزل و کارگاه، نصب آژیر و تعمیر دزدگیر زیر نظر کارشناس و نصاب دزدگیر تدریس میشود. کلیه اصول نصب سیم کشی دزدگیر منازل و طریقه نصب دزدگیر بیسیم بطور عملی شرح داده میشود.

با توجه به بالا بردن امنیت اماکن و کارخانجات و منازل بازار
نویسنده: آژیر سنترال - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 261
دزدگیر سیم کارتی
[align=justify]یکی از عمده ترین مشکلات در زمینه سیستم های حفاظتی ، تماس و مطلع کردن کاربران از کارکرد دستگاه می باشد که در این ارتباط سیستم ها از طریق خط تلفن و یا از طریق سیم کارت با کاربر تماس می گیرند. ولی از اصلی ترین تفاوت میان این دو ارتباط تلفن ثابت و سیم کارت میتوان مطلع کردن کاربران ازوضعیت دستگاه از طریق SMS اشاره نمود.

در سیستمی که تلفن ثابت به دستگاه متصل باشد اگر به هر شکل سیم تلفن ورودی به محل قطع گردد عملا  ارتباط سیستم با کاربر قطع می گردد ولی در سیستم سیم کارتی تا زمانی که فر
نویسنده: آژیر سنترال - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 255
سیستم دزدگیر بی سیم
مزیت عمده استفاده از سیستم دزدگیر بی سیم که بخش عمده آنها از اتصال به سنسور با امواج رادیویی بین دستگاه مرکزی با سنسور ها و آژیر و کی پد میباشد.

سیستم دزدگیر بی سیم یک رویکرد عالل برای حفاظت از املاک مسکونی و تجاری قدیمی که شرایط سیم کشی را ندارند استفاده می شود.
اجزای سیستم دزدگیر بی سیم
نویسنده: آژیر سنترال - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 352
چگونه یک خانه را برای دوربین های مداربسته پیش سیم کشی کنیم؟
در نصب دوربین مدار بسته، اغلب مشتریان از من می پرسند: ” از چه نوع کابلی باید برای پیش سیم کشی خانه ام برای سیستم دوربین های مداربسته استفاده کنم؟”
من این مقاله را برای کمک به کسبه و صاحب خانه ها نوشته ام تا آن ها را برای نصب یک سیستم نظارت ویدئویی با پاسخ به این سوال و بحث در مورد برخی از بهترین شیوه ها در تجربیات من آماده کنم. این راهنمایی چه شما در مرحله قبل از گچ کاری ساختمان باشید و چه در حال نصب یک دوربین امنیتی در یک خانه کاملا آماده باشید نیز برای شما کاربردی است.
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 202
طراحی وب سایت هتل و اماکن اقامتی
اهمیت طراحی وب سایت هتل و اماکن اقامتی
[align=justify]مسافرت نمودن و مهیا نمودن وسایل سفر و هموار کردن کارها تنها مختص به ایام تعطیلات و مناسبتها نمیباشد. بسیاری از افراد حتی قبل از سفر به دنبال مکان و یا مسافرخانه یا هتل هستند تا سفر خود را با اطمینان خاطر بیشتری آغاز و سپری نمایند. بنابراین شما میتوانید اولین نفری باشید که با وب سایت خوب و دوست داشتی که دارید به آنها در این زمینه یاری برسانید. اجازه بدهید مسافران اول از همه در وب سایت شما اطلاعات خود را پیدا نمای
نویسنده: آژیر سنترال - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 229
بخش های اصلی سیستم دزدگیر اماکن
بیایید در مورد تکنولوژی صحبت کنیم. اکثر سیستم های الکترونیکی نصب شده امروز بی سیم هستند. سیستم نظارت امنیتی و شیوه عملکرد آنها شامل سه بخش بسیار مهم است.

 
[b][size=medium][font=Arial]بخش اول تشخیص : تشخیص بخشی از سیستم که تغییرات وضعیت یا شرایط اضطراری را شناسایی می کند (برای مثال، درب خانه شما توسط یک طرف غیر مجاز باز شد یا پنجره شما شکسته شد). اجزای تشخیص دیگر شامل مخاطبین درب و پنجره، آشکارسازهای
نویسنده: آژیر سنترال - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 238
یک سیستم امنیتی (دزدگیر اماکن) چیست؟
بیشترین تعریف مقدماتی از هر سیستم امنیتی در نام خود می باشد. به معنای واقعی کلمه یک وسیله یا روش که با آن میتوان چیزی را  از طریق یک سیستم مرکزی با اجزا آن امن نمود.

 
در این مثال، ما در مورد سیستم های امنیتی خانه، که شبکه ای  از دستگاه های الکترونیکی یکپارچه با پانل کنترل مرکزی برای محافظت در برابر سارق و سایر مزاحمان صحبت میکنیم.
[b][size=medium][font=A
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 328
عرضه اینترنت رایگان در همه موزه‌ ها و اماکن تاریخی کشور
[align=justify]سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در توافقی با وزارت ارتباطات، مجوز عرضه اینترنت رایگان در تمامی موزه‌ ها، اماکن تاریخی و فرهنگی کشور را دریافت کرد.

علی اصغر مونسان معاون رییس‌ جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به نشست مشترکی که با وزیر ارتباطات و فناوری داشت، گفت: طی این نشست مشترک با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مقرر شد در کلیه موزه‌ ها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور اینترنت رایگان عرضه شود.بنده از وزیر ارتباطات که با در نظر گرفتن اولویت
نویسنده: mitra - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 310
اینترنت رایگان در اماکن تاریخی اصفهان‌ در نوروز 97
 فریدون الله‌ یاری مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان از ارائه اینترنت رایگان در اماکن تاریخی خبر داد و گفت: با توجه به توافق صورت گرفته در برخی اماکن تاریخی کشور و از جمله اصفهان، اینترنت رایگان برای بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان با اشاره به توافق اخیر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: اخیرا توافقی بین سازمان میراث فرهنگی و وزارت ارتباطات انجام گرفته که مطابق آن در نوروز ۹۷ اینترنت رایگا