شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 744
ایراد فنی نماد اعتماد الکترونیکی
عضو سازمان نصر تهران گفت: سایت‌‌‌های دارای نماد اعتماد الکترونیکی، لوگوی نماد شامل لینک نماد را در صفحه اصلی می‌گذارند، اما به‌ دلیل ایراد فنی لوگو که گاهی به صفحه اصلی آسیب می‌زند، برخی از عکس به جای اصل آرم استفاده می‌کنند.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

پویا محمودیان در واکنش به اینکه یک مقام دولتی از جعل نماد الکترونیکی در سایت‌های جعلی خرید و فروش اینترنتی از طریق درج تصویر نماد به جای اصل لوگو خبر داده بود، گفت: برای فر
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 366
دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بدون اخذ نماد اعتماد الکترونیکی
[align=justify]تفاهم‌ نامه همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با یک شرکت ارایه دهنده راهکارهای پرداخت برقرار شد. از این پس دارندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای کشور می‌ توانند با داشتن مجوز معتبر و یک حساب‌ جاری بدون نیاز به اخذ نماد الکترونیکی، جهت دریافت درگاه پرداخت های اینترنتی اقدام کنند.

محمدباقر اثنی عشری رییس شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ ای کشور در یک نشست خبری از امکان جدید ارائه درگاه اینترنتی به دارندگان مجوز عضویت این سازمان خبر داد و اظهار داشت: این امکان از طریق تفاه
نویسنده: kisa - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 246
چه نوع فعالیتی برای ثبت شرکت الکترونیکی نیاز به گرفتن مجوز ندارد
ثبت شرکت های الکترونیکی به گونه ای است که اگر در موارد معمولی و عادی بخواهند فعالیت کنند احتیاجی به گرفتن مجوز ندارند. مواردی که نیاز به گرفتن مجوز ندارد به این صورت است:
طراحی برای شرکت ها، سازمان ها و فروشگاه های اینترنتی
ارائه خدمات هاست (میزبانی وب)
سرورهای ایرانی و خارجی که باید نصب و راه اندازی شوند
فعالیت در زمینه ی سرویس ها و راه کارهای پهنای باند
فعالیت در زمینه ی میزبانی باند
امنیت سایت ها را امتحان می کنند
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 237
جبران خسارت پرداخت های الکترونیکی توسط بانک
جبران خسارت پرداخت های الکترونیکی توسط بانک
طبق نامه۱۳۹۷/۶/۱بانک مرکزی از این پس بانک ها مسئول جبران خسارت پرداخت های آنلاین مشترکین هستند. البته این طرح تنها مربوط به خسارت های ناشی از افشای رمز دوم است، فیشینگ و سایر کلاهبرداری ها را شامل نمی شود. 

از اول آذر ماه امسال بانک ها باید رمز یک بار مصرف به مشتریان بدهند و از اول خرداد سال آینده این کار الزامی می شود. 

سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس فتای تهران بزرگ در این باره گفت از ابتدای آذر امسال اگر بانکی رمز یک
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 89
قفل الکترونیکی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[color=#4b4b4b][size=small] یا عبارت دیگر قفل برقی انواع مختلفی دارد که هریک، کاربردهای متفاوتی در مکانهای مختلف دارد و متناسب با هر سلیقه ای، دارای تنوع است. نحوه کار قفل برقی به این صورت است که زمانی که قفل بر روی درب بسته شود به چند روش مختلف می تواند هویت شخص تایید گردد و قفل باز شود. این قفل ها دارای انواع مختلف شامل قفل اثرانگشت، قفل رمز، قفل کارت، قفل مچ بند، قفل تشخیص چهره، قفل تگ خودرو، قفل موبایلی از ر