شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1443
اقدام توئیتر در رقابت با فیسبوک
توئیتر در عملی رقابت انگیز با فیس بوک از امکان پخش خودکار ویدئو ها در این شبکه اجتماعی خبر داد.

پخش خودکار ویدئو ها به گونه ای است که کاربران بدون نیاز به کلیک کردن بر روی ویدیو امکان تماشای آن را در حین چک کردن توئیت های خود دارند.

[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

این ویدئو ها بدون صدا اجرا شده و تنها زمانی به صورت تمام نمایش و همراه با صدا قابل تماشا کردن هستند که کاربران بر روی آنها کلیک کنند.این در حالی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1695
اقدام جدید اینستاگرام در مسدود کردن لینک خارجی به پروفایل تلگرام
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


دیروز اینستاگرام رسما اعلام کرد که اگر در پروفایل کاربردر اینستاگرام لینک پروفایل تلگرام و یا اسنپ چت باشد را مسدود خواهد کرد. به طور کلی استفاده از لینک در اینستاگرام رایج نیست مگر اینکه لینک خارجی در پروفایل قرار داده شود . 
در ادامه اینستاگرام اعلام کرده است که دیگر لینک ها از جمله لینک پروفایل یوتیوب ، آیتونز و دیگر لینک ها را مسدود نخواهد کرد . اما در مورد لینک های مربوط به تلگرام و اسنپ چت تصمیمات دیگر
نویسنده: kare - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1073
برای استعلام شرکت های ثبت شده چگونه می توان اقدام کرد ؟
ماده 20 باب سوم ( فصل اول ) قانون تجارت شرکت های تجاری را مشتمل بر 7 قسم ذیل تقسیم می کند:


1-شرکت سهامی 
2-شرکت با مسئولیت محدود 
3- شرکت تضامنی 
4- شرکت مختلط غیر سهامی 
5- شرکت مختلط سهامی 
6- شرکت نسبی 
7- شرکت تعاونی تولید و مصرف 
تمامی انواع شرکت ها پس از تکمیل مراحل ثبت و دریافت شماره ثبت برای متقاضیان قابل پیگیری و استعلام می باشند ، چنانچه اطلاعات مجموعه ای در این استعلام یافت نشد حاکی از آن است که این مجموعه به عنوان شرکت به طور قانونی ثبت نشده است. 
در ذیل به طرق استعلام ش
نویسنده: fateme-z545 - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 290
همه میتونن برای ایمپلنت بدون جراحی اقدام کنن؟
[color=#000000][size=small][font=IRANSans]افرادی که دندان‌های خود را به دلایل مختلفی از دست می‌دهند همیشه نگران این هستند که چطور می‌توانند یک جایگزین مناسب برای آن را پیدا کنند. [b]تمامی افرادی که امکان استفاده از ایمپلنت دندانی در روش های سنتی را دارند، قادر خواهند بود تا از ایمپلنت دیجیتال نیز استفاده کنند[/b] با این حال تفاوت عمده میان افرادی است که نمی توانند از ایمپلنت سنتی استفاده کنند. به طور کلی می‌توان گفت ایمپلنت دندان دیجیتال برای افراد زیر گزینه انتخابی بسیار مناسبی است:[/fon