شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 918
گوگل تغییراتی در لوگوی برنامه گوگل پلی اعمال کرد
[تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

این هفته گوگل، لوگوی گوگل‌پلی را تغییر داد. البته این تغییرات بسیار جزئی هستند و ممکن است بسیاری از کاربران متوجه آنها نشوند.
گوگل، لوگوی برنامه‌ی گوگل‌پلی را تغییر داد. البته ممکن است متوجه این تغییرات نشده باشید، زیرا تغییرات بسیار جزئی هستند. شرکت گوگل، در رنگ‌های لوگوی برنامه گوگل‌پلی تغییراتی را ایجاد کرده است.
[align=justify]در عکس زیر هر دو لوگو را در کنار هم تماشا می‌کنی
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 469
افت شدید کارایی آیفون 6 پس از اعمال وصله‌ی امنیتی برای مقابله با Spectre
[align=justify]همانطور که پیش از این گفته شده بود، وصله‌های امنیتی ارائه‌شده برای روزنه‌های امنیتی Meltdown و Spectre، به‌ویژه در دستگاه‌های قدیمی‌تر باعث افت کارایی می‌شوند. هرچند میزان افت کارایی دستگاه‌ها باید مورد ارزیابی قرار گیرد؛ اما نتایج اولیه چندان جالب نیستند.

به‌ نظر می‌رسد افت کارایی آیفون ۶ که از پردازنده‌ی A8 استفاده می‌کند محسوس است؛ چرا که پس از ارتقاء نسخه‌ی سیستم‌عامل از آی‌اواس ۱۱.۱.۲ به آی‌اواس ۱۱.۲.۲، پردازنده‌ی گوشی با افت کارایی ۴۰ درصدی روبه‌رو می‌شود. تست تغییرات کار
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 218
آموزش جاوا اسکریپت - اعمال ریاضی روی متغیرهای عددی
گاهی می‌خواهیم به‌صورت مساوی یک مقدار را به یک متغیر اضافه کنیم. مثلا می‌خواهیم ۵ تا به یک متغیر اضافه یا کم کنیم! برای آشنایی با نحوه‌ی انجام ریاضیات ساده روی متغیرها در جاوا اسکریپت با ما همراه شوید.

در این جلسه قصد داریم با نحوه‌ی جمع و تفریق و ضرب و تقسیم متغیرها آشنا شویم. این اعمال تنها روی متغیرهای عددی قابل اجرا هستند. همچنین در ادامه با اپراتورهایی مثل += آشنا خواهیم شد.

علامت =
[align=justify]علامت = به