شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: saberi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 867
گفتگو با متس کاتز کارشناس اسپم گوگل
دنی سالیوان از کارشناس گوگل، مت کاتس در SMX Advanced سؤالاتی پرسید که من می خواهم به طور خیلی مفید و مختصر این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذارم:

دنی سالیوان: موقعیت و کار پنگوئن چیست؟ آیا یک جریمه محسوب می شود؟
مت کاتس: ما به آن به چشم یک چیزی نگاه می کنیم که برای مقابله با محتوای کم کیفیت طراحی شده است. ما این طرح را با پاندا شروع کردیم ولی دیدیم که همچنان اسپم بسیاری وجود دارد، پنگوئن جهت مقابله با این مشکل طراحی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1414
چرا ایمیل های ارسالی من وارد پوشه اسپم می شود؟
ایمیل بخش بزرگی از کسب و کار روز مره میباشد. ایمیل شامل دو بخش ارسال و دریافت میباشد. همه ما ایمیل های الکترونیکی از مردمی که هیچ شناختی درباره آنها نداریم دریافت می کنیم و آنها از ما درخواست اطلاعات در مورد انجام کسب و کار ما را می کنند. متاسفانه همه پاسخ های ما به ایمیل همیشه به دست طرف دوم نمی رسد و ایمیل ارسالی بعضی وقت ها به طرف مقابل نمی رسد.
[align=justify]
یکی از خسته کننده ترین موارد در مورد ایمیل این است که شما ایمیلی از کسی دریافت می کنید که او برنامه ایمیل خو
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 757
آموزش مبارزه با اسپمرها در وردپرس
[align=justify]حتما همه شما مدیران عزیز در وب سایت خود با اسپمرها روبرو شده اید و مخصوصا در زمان هایی که شما فرم هایی برای عضویت در وب سایت خود قرار می دهید و در این زمان ربات های بسیاری ساخته می شود که با اسامی عجیبی در وب سایت شما عضو شوند و همچنین این ربات ها می توانند دیدگاه هایی را برای شما ارسال کنند و این موضوع برای هر مدیری به حتم آزار دهنده می باشد و باید به دنبال راه حل هایی برای مقابله با ثبت نام و همچنین ارسال دیدگاه از سمت ربات ها بود که در این زمینه راه حل های بسیاری ارائه شده است
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 626
نکاتی در مورد نرخ اسپم در ایمیل مارکتینگ
[align=justify]با نرم افزار ایمیل مارکتینگ می توانید به صورت گروهی ایمیل ارسال کنید و این یک راه کم هزینه و موثر برای تبلیغات کسب کار است، و شما در صورت رعایت نکردن بعضی نکات،باعث می شوید ایمیل های ارسالی شما وارد پوشه اسپم شود.پس به نکات زیر توجه نمایید:

اهمیت ندادن به subject line
موضوع ایمیل در نرم افزار ایمیل مارکتینگ،بسیار مهم است و برای انتخاب موضوع باید تمام دقت خود را انجام دهید و درواقع در ایمیل هایی که برای کاربرانتان میفرستید،اولین خط هایی که دیده می
نویسنده: ehsannasr - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 353
چگونه به مصاف جنگ با اسپم ها برویم؟
آیا می دانید افراد به طور متوسط،حدود ۱۳ ساعت در هفته وقت صرف ایمیلهایشان می کنند. حالا تصور کنید این میزان چقدر افزایش می یابد وقتی صندوق ورودی یک کاربر پر از اسپم شود. خوشبختانه راه هایی برای پیشگیری از اسپم وجود دارد یا اگر شما با آن مواجه شدید، بتوانید آن را تحت کنترل بگیرید.

[color=#222222][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-serif]تنظیم یک فیلتر اسپم[/font
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 301
امکان گزارش اکانت های جعلی و بات‌ها به توییتر اضافه شد
توییتر بخشی از فرآیند گزارش در پلتفرم خود را به‌روز کرد، این بخش شامل گزارش توییت‌هایی می‌شود که شما تصور می‌کنید احتمالا از جانب یک بات یا حساب کاربری جعلی به‌خصوصی منتشر شده است که خود را به‌عنوان شخص یا هویتی دیگر جا می‌زند. اکنون با انتخاب گزینه‌ی «it's suspicious or spam» از منوی گزارش، شما می‌توانید دلیل گزارش خود را از بین گزینه‌هایی انتخاب کنید که یکی از آن‌ها «the account tweeting this is fake» خواهد بود.

[align=center][img]http://up.romaak.ir/do.php?img=5274[/