شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: shahin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 745
اپلیکیشن استعلام خلافی و نمره منفی
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

"خلافی و جدول جرایم" اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای گوشی‌های اندرویدی است که به کمک آن می‌توانید اطلاعات و ابزارهای جامعی درباره‌ی تخلف‌های رانندگی و آگاهی از خلافی خودرو را در اختیار داشته باشید.
خلافی، جریمه، نمره‌ی منفی و ... کلماتی هستند که اگر گواهینامه و تجربه‌ی رانندگی را داشته باشید قطعا با آن‌ها سروکار داشته‌اید. اگر شما هم در طول دوران رانندگی خود مرتکب تخلفی حتی به طور ناخواسته شده باشید مجبور به پردا
نویسنده: kare - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 278
برای استعلام شرکت های ثبت شده چگونه می توان اقدام کرد ؟
ماده 20 باب سوم ( فصل اول ) قانون تجارت شرکت های تجاری را مشتمل بر 7 قسم ذیل تقسیم می کند:


1-شرکت سهامی 
2-شرکت با مسئولیت محدود 
3- شرکت تضامنی 
4- شرکت مختلط غیر سهامی 
5- شرکت مختلط سهامی 
6- شرکت نسبی 
7- شرکت تعاونی تولید و مصرف 
تمامی انواع شرکت ها پس از تکمیل مراحل ثبت و دریافت شماره ثبت برای متقاضیان قابل پیگیری و استعلام می باشند ، چنانچه اطلاعات مجموعه ای در این استعلام یافت نشد حاکی از آن است که این مجموعه به عنوان شرکت به طور قانونی ثبت نشده است. 
در ذیل به طرق استعلام ش
نویسنده: hoboot - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 311
با سامانه استعلام تعداد خطوط ، از سیم کارت‌ هایی که به نام شما ثبت شده اند مطلع شوید
[align=justify]دارندگان سیمکارت با مراجعه به سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیار از تعداد سیم کارت های ثبت شده شان آگاه شوند.
آگاهی مشترکان سیم کارت ها از تعداد سیم کارت هایی که خواسته و یا ناخواسته به نام آنان ثبت شده می تواند مانع سوء استفاده های احتمالی شود. به همین دلیل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیار را راه اندازی کرده است که از سیزدهم فروردین سال 95 به بهره برداری رسید اما بسیاری از مردم از آن اطلاع کافی ندارند.

مشترکان