شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: نسیم - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 812
کدک H.265 جدیدترین استاندارد فشرده‌سازی ویدیو
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[align=justify]

واژه‌ی کدک از دو بخش CO، برگرفته از ابتدای کلمه‌ی “Compression” یا فشرده‌سازی و dec برگرفته از ابتدای کلمه‌ی “decompression” یا خارج کردن از فشردگی، تشکیل شده است. کدک ها به سیستم عامل شما می‌فهمانند که چطور زنجیره‌ی داده‌های دریافتی را به جای ترکیبی شلخته از رنگ‌ها و داده‌ها در قالب یک فایل صوتی و تصویری نمایش دهند. این کدک ها هستند که ترکیب فشرده‌سازی را شرح می‌دهند. یکی از جدیدتری
نویسنده: minaf - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 140
طراحی سایت استاندارد و اصولی
زمانی که فردی تصمیم به طراحی سایت برای کسب و کار خود می کند و کار را به متخصصان حرفه ای در این زمینه می سپارد نتیجه ی مطلوبی از افراد حرفه ای در این زمینه انتظار دارد.
 جهت رسیدن به موفقیت معیارها و اصول بسیاری وجود دارد که توسط متخصصانی که در این راه تجربه ی زیادی دارند و در این زمینه حرفه ای هستند رعایت خواهد شد، اما ما در این مقاله قصد داریم تا برخی از این استانداردها را بررسی کنیم.
[align=justify]قبل از هر چیز باید بدانید که تنها قدرت برنامه نو
نویسنده: sitecup1 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 235
چند نکته کاربردی در طراحی فرم های استاندارد:
[align=justify]فرم ها بیشترین کاربرد را در طراحی سایت ها دارند. تقریباً در طراحی اکثر وب سایت ها از انواع فرم ها استفاده میشود. از فرم های ساده تماس با ما و عضویت در خبرنامه گرفته تا فرم های سفاش محصول یا فرم های پرداختی. نباید اینطور فکر کنید که فرم ها بخش کوچکی از سایت هستند و آن ها را نادیده بگیرید بلکه طراحی فرم ها باید به دقت و درستی انجام شود چون این فرم ها هستند که سازنده بخش بزرگی از تعاملات کاربر با وب سایت میباشند پس باید برای کاربر آسان و قابل فهم باشند.
استانداردهای طراحی فرم روز ب
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 148
استاندارد ISO 10004 | Ics ایران
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الی گشت موفق به اخذ گواهینامه ایزو رضایت مشتری (ISO 10004)گردید.طی آخرین ممیزی انجام شده در شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الی گشت توسط ممیزین مرجع بین المللی ICS ، این شرکت با دارا بودن سیستم مشتری مداری عالی موفق به اخذ گواهینامه [url=http://www.icsiran.com/][color=#cd2a2d][font=IRANSansWeb_Light][color=#800000][size=x-large][font=IRANSansWeb
نویسنده: arenanoc - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 127
استاندارد EIA/TIA 568
استاندارد های کابل کشی ساختار یافته-استاندارد EIA/TIA 568
در این مقاله از سری مقالات دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به استاندارد کابل کشی ساختار یافته خواهیم پرداخت

تعریف حداکثر فاصله مجاز، انواع اتصالات، کلاس کابل و اتصال دهنده ها، و شیوه نصب شبکه جهت فراهم کردن زیر ساخت های قابل اعتماد و انعطاف پذیر در این استاندارد مشخص شده است.

در سیستم کابل*کشی ساخت*یافته اتصال یک ایستگاه کاری، با یک قطعه کابل مستقیم و یکپارچه انجام نخواهد شد بلکه حداقل سه قطعه کابل مستقل این ارتباط را بر
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 252
رونمایی از برخی ویژگی‌های استاندارد امنیتی WPA3
اتحادیه‌ی وای‌فای پس از مشکلات امنیتی گزارش‌شده برای WPA2، از استاندارد جدید WPA3 رونمایی کرد.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

چند ماه پس از افشای مشکل امنیتی WPA2 که گریبان‌گیر جدیدترین مودم‌های وای‌فای نیز شده بود، اتحادیه‌ی وای‌فای از برنامه‌های خود برای ارائه‌ی پروتکل امن‌تر WPA3 رونمایی کرد.

[align=justify]اولین پیش‌نویس واقعی از این پروتکل هنوز در دسترس قرار ندارد؛ اما اتحادیه‌ی
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 260
استاندارد WPA3 چیست؟
اتحادیه‌ی Wi-Fi به‌تازگی از WPA3 رونمایی کرده است که یک استاندارد امنیتی جایگزین WPA2 محسوب می‌شود. این رونمایی یکی از جذاب‌ترین اتفاقات امسال بود که در مراسم CES 2018 به وقوع پیوست. در چند سال آینده، هنگامی که استفاده از ربات‌ها و یخچال‌های هوشمند رواج پیدا کند، WPA3 نیز به تمام دستگاه‌ها راه پیدا خواهد کرد تا جلوی هک‌ شدن وای‌فای شما را بگیرد.

[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

[align=justify]عبارت WPA به معنی دسترسی
نویسنده: amirbarmaj - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 197
آموزشی کاربردی برای تولید محتوای استاندارد
در این مقاله قصد داریم به مبحث تولید محتوای استاندارد بپردازیم. همانطور که میدانید تولید محتوای استاندارد یکی از روش های برتر بازاریابی و تبلیغات بشمار می آید پس استفاده صحیح از آن میتواند موجب گسترش روند کسب و کارتان شود. در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را در خصوص تولید محتوا ارائه نماییم.

تولید محتوای استاندارد
اگر مراحل تولید محتوای استاندارد به درستی طی شود شما یک منبع برای مخاطبانتان خواهید بود. اگر تولید محتوا طبق اصول استاندارد تعیین شده و با برنامه ای خاص انجام پذیرد موتور جستجوی
نویسنده: arenanoc - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 127
کاربرد استاندارد ISO 27001 در صنایع
کاربرد استاندارد ISO 27001 در صنایع

مردم، اغلب استاندارد ISO 27001 را به‌عنوان استاندارد اختصاصی فناوری اطلاعات اشتباه می‌گیرند؛ استانداردی که فقط در صنعت فناوری اطلاعات قابل اعمال است. البته ایشان تا اندازه‌ای صحیح فکر می‌کنند. 
با فرض مزایای استاندارد ISO 27001 در کسب و کارها، بسیاری از شرکت‌های فناوری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اطلاعات تلاش می‌کنند تا این استاندارد را دریافت نمایند. 

با این وجود، آنچه که گفته شد فقط بخشی از حقیقت ماجراست. اغلب شرکت‌هایی که کاندیدهایی نه
نویسنده: mahya68 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 19
سه راه برای صرفه جویی در هزینه‌های نوسازی آسانسور
[color=#7a7a7a][font=Roboto, sans-serif][color=#000000]نوسازی آسانسور می‌تواند در هزینه‌های شما صرفه جویی کند، ارزش اموال شما را افزایش دهد، ایمنی را بالا ببرد، مطابق با قوانین محلی بوده و در انرژی صرفه جویی کرده و باعث کاهش جریان ترافیک در ساختمان شما شود. در این پست، ما سه نوع خاص از روش‌های بهینه سازی آسانسور را پوشش می‌دهیم و نشان می‌دهیم که چگونه می‌توانید در هزینه‌هایتان صرفه جویی کنید. البته تمامی آنها با توجه به [color=#0000ff][url=http://padraliftco.ir/getting-standard/][b]استاندارد آسا