شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1045
اسباب و اثاثیه مجازی؛ اینترنت اشیاء در چند قدمی خانه تان!
[align=center][تصویر: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

تا پیش از این تصور اغلب ما این بود که تنها انسان ها هستند که قرار است با ابزارهایی که در اختیار دارند توسط شبکه اینترنت به هم متصل باشند، و شخصا از قابلیت های آن بهره ببرند. اما بیش از یک دهه است که مفاهیم جدیدی شکل گرفته و در چند سال اخیر در قالب یک سری محصولات هوشمند به بازار راه پیدا کرده اند. اکنون در مورد ایده ای صحبت می کنیم که براساس آن هر شی فیزیکی قادر خواهدبود با اتصال به اینترنت یا به کمک سای
نویسنده: roozfreight - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 282
باربری روز متعهد در امر اسباب کشی و بسته بندی بار در استان تهران
 باربری روز متعهد در امر اسباب کشی و بسته بندی بار در استان تهران
اگر در همین روزها قصد این را دارید اسباب کشی کنید شرکت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 با تجربه ای چندیدن ساله با کارگرانی زبده و نیرومند با تیمی مجرب و دوره دیده در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران می باشد ، این باربری با مجوز از اتحادیه و نیرویی کارآمد و همچنین استفاده از بهترین روش های اسباب کشی مفتخر است که خدمات خود را به شما ساکنین محترم استان تهران ارائه دهد
نویسنده: kashefbar - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 177
تهیه لوازم بسته بندی برای اتوبار و اسباب کشی
[align=justify]معمولا جعبه هاو کارتن اسباب کشی مقاوم مورد استفاده برای بسته بندی توصیه می شود؛
با این حال، اگر شما در حال اسباب کشی در یک زمان بسیار کوتاه هستید،
پس بهتر است که کارتن حمل بار برای بسته بندی وسایل را به طور مستقیم از شرکت باربری خوب و مطمئن کاشف بار تهیه نمایید. شما به سادگی می توانید جعبه های مناسب برای اتوبار و اسباب کشی سریع را از شرکت ما تهیه نمایید. گزینه دیگری که می توانید انجام دهید استفاده از سبدها یا جعبه های پلاستیکی است که می توانید از فروشگاه های محلی قرض بگیرید.
ای
نویسنده: kashefbar - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 108
قیمت باربری و هزینه اسباب کشی
معیار و میزان مشخصی برای قیمت اسباب کشی در تهران از سمت شرکت های باربری وجود ندارد .
 نرخ جابجایی قیمت ثابتی ندارد و با توجه به عواملی مانند حجم ، نوع بار و ...فرق می کند .
دلایل مشخص نبودن هزینه اسباب کشی :
- حجم و نوع وسایل : اسباب و وسایل هر خانه با خانه دیگر فرق می کند . بعضی خانه ها دارای وسایل بیشتر و برخی دارای وسایل کمتری هستند . خانه ای که دارای وسایل بیشتری است به تعداد ماشین بیشتری برای بارگیری نیاز دارد و هزینه نیز افزایش می یابد.
- مکان بارگیری : اگر مکان بارگیری در جای خوبی واق
نویسنده: ava96 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 63
بهترین اسباب بازی برای کودکان
[font=Tahoma]بهتریندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ها برای کودک شما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 هایی هستند که میتوان از انها به شیوه های متفاوتی استفاده کرد، این نوع [url=http://know124.blogfa.com/post/%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%A7%D8%A8%20%
نویسنده: otosimorgh - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 61
اصول اسباب کشی را بیاموزید
۱. چندین روز قبل از اسباب کشی به دنبال تهیه کردن کارتن های مناسب باشید بهتر است وسایل سنگین و البته کوچک را در کارتن های کوچک و وسایل سبک و البته بزرگ را در کارتن های بزرگ قرار دهید چرا که با این کار حمل و نقل وسایل راحت تر خواهد بود .
[align=justify][color=#090d20][size=x-large][font=ir