شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: elshan - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 283
روش سرمایه‌گذاری ICO مبتنی بر ارزهای رمزپایه و امکان کسب درآمد از آن
[align=justify]عرضه‌ی اولیه سکه یا ICO روشی جدید برای جذب سرمایه‌ی جمعی یا کراودفاندینگ است که می‌تواند آینده‌ی دنیای سرمایه را از آن خود کند.

بیت‌کوین اولین بار توسط ساتاشی ناکاموتو در سال ۲۰۰۹ شکل گرفت؛ اما در سال ۲۰۱۷ وارد جریان اصلی شد. ارزش یک واحد بیت‌کوین از نوامبر ۲۰۱۶ تا ۱۲ ماه بعد از آن، از ۷۱۰ دلار به ۷۳۶۵ دلار رسید. البته بیت‌کوین چیزی فراتر از یک پول دیجیتال یا اپلیکیشن بلاک‌ چین است. سایر ارزهای رمزپایه مثل اتیریوم و لایت‌کوین نیز توجه زیادی به خود جلب کرده‌اند.
لایت‌کوی
نویسنده: farnaz - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 359
ریپل یکی از بحث‌برانگیزترین ارزهای دیجیتال
[align=justify]تا پایان سال ۲۰۱۷، ارز ریپل (XRP) دومین ارزش بازاری پول‌های رمزنگاری‌شده را از آن خود کرده بود و اکنون پس از بیت کوین و اتریوم، سومین پول دیجیتال قدرتمند جهان محسوب می‌شود. گرچه هر توکن XRP حدود ۲.۱۴ دلار قیمت دارد؛ ولی حجم عظیم توکن‌های در گردش این ارز به ۳۸.۷ میلیارد می‌رسد که بیانگر ارزشی معادل ۸۲.۸ میلیارد دلار است. پنج‌شنبه‌ی گذشته شرکتی که پشت ریپل Ripple قرار دارد (این شرکت هم ریپل نام دارد) مشارکت خود را با شرکت ارسال و تراکنش آنلاین پول مانی‌گر
نویسنده: نگار - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 290
ظرفیت تولید ارزهای دیجیتال در ایران چگونه است؟
رشد چشمگیر ارزش ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین و اتریوم طی یک سال گذشته باعث شده است افراد زیادی به سرمایه‌گذاری در این حوزه روی بیاورند اما به نظر می‌رسد بحث ارزهای دیجیتال گذشته از علاقه و سرمایه‌گذاری شخصی، در حال تبدیل به بحثی ملی است تا جایی که اخیرا مسئله امکان ایجاد ارزهای دیجیتال در ایران توسط برخی از بانک‌ها مطرح شده است.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

به گفته خسرو سلجوقی، یکی از اعضای هیات سازمان فناوری اطلاعات یکی
نویسنده: سحر - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 243
آتاری و دنیای ارزهای دیجیتال
شرکت پرسابقه و نوستالژیک آتاری، به‌تازگی از تصمیم خود برای عرضه‌ی اولیه پول دیجیتال اختصاصی خود خبر داده است.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

به‌ نظر می‌رسد که آتاری به‌تازگی تمرکزش را روی دو استراتژی بزرگ گذاشته است: کراودفاندیدنگ (جذب سرمایه) و ارتقای محصولاتی که وجود ندارند. از همین رو این شرکت برای اینکه در این دو استراتژی خود به‌طور معنی‌داری کار کند، طبق گزارش‌ها به‌ سمت بازی به‌جریان‌افتاده از سوی ارزهای رمزپایه رفته است و د
نویسنده: soraya - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 220
ارزهای دیجیتال یکی از عوامل مرگ و میر مستقیم هستند
[align=justify]به نظر می‌رسد بیل گیتس از طرفداران ارزهای دیجیتال نبوده و آن را از فناوری های نادری می‌داند که سبب مرگ و میر مستقیم می‌شوند.
طی جلسه پرسش و پاسخ “AMA” در ردیت، بنیان‌گذار مایکروسافت ضمن بیان باورهای خود در رابطه با ارزهای دیجیتال و این‌که ناشناس بودن آنها چیزی خوبی نیست، گفت جامعه زمانی از این سیستم سود می‌برد که دولت بتواند افرادی را که پول‌شویی می‌کنند، از پرداخت مالیات فرار کرده و منابع مالی تروریست‌ها را تامین می‌کنند، شناسایی کند.

ویژگی اصلی ارزهای دیجیتال ، ناشناس بودن آ
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 240
نحوه اجرایی شدن ارزهای رمزنگاری شده در ایران
[align=justify]سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از لزوم اجرای ارزهای رمزی خبر داد و گفت: ارزهای رمزی باید در برنامه‌ ای بلندمدت اجرایی شود.

با توجه به حرکت دنیا به سمت ارز رمزها و پیش‌ بینی آینده که نشان از حضور پررنگ این ارزها در عرصه جهانی دارد، مطالعه و بررسی این ارزها در داخل آغاز شده است. در عین حال که حرکت دنیا به سمت استفاده از این ارزها است، اما همچنان بسیاری از ابعاد این ارزها نامفهوم و مبهم است. بر همین اساس بررسی و اجرای این ارزها اقدامی نیست که در کوتاه مدت انجام شود و
نویسنده: mesterweb - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 191
بلاکچین و انقلاب تکنولوژی آینده
[align=justify]این روزها ارزهای رمزپایه نقل تمام محافل شده‌اند و جایی نیست که از بیت‌کوین و عرضه اولیه سکه (ICO) سخنی در میان نباشد. هیاهوی تبلیغاتی شکل گرفته پیرامون این پدیده نوظهور باعث شده به ازای هر سرمایه‌گذار خطرپذیر یا کارشناس فنی صدها استارتاپ در گوشه و کنار دنیا با سودای یک‌شبه پولدار شدن سر از تخم بیرون بیاورند. از این رو مبالغه نیست اگر بگوییم که در حال حاضر شاهد وقوع نسخه‌ی قرن بیست و یکمی از حباب اقتصادی گل لاله هستیم. حباب اقتصادی یا جنون گل لاله به دوره‌ای در عصر طلایی هلند گفته