شما عضو این انجمن نبوده یا وارد نشده اید. لطفا برای مشاهده کامل انجمن و استفاده از آن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

کلمات کلیدی
نویسنده: lemonn - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 186
مهم ترین فاکتورهای اتصالات استیل دنده ای سرشلنگی چیست؟
[size=small][font=Arial, sans-serif]سلام دوستان داشتم در مورد مهم ترین فاکتورهای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بررسی میکردم تا اینکه با سایت زیر آشنا شدم خیلی برام جالب بود که چند تا نکته مهم در این باره بیان شده بود اولین موردش نصب و اجرای آن بود دومی مورد این که به اصول، پایه و مهم ترین ویژگی هایش اشاره کرده بود در کل مطالب خیلی خوبی دستگیرم شد لینک براتون قرار میدم تا در صورت نیاز بتونید بهش دسترسی داشته باشید و از اطلاعاتش بهترین بهره برداری
نویسنده: mirzabahar03 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 90
نحوه اتصالات سازه اسکلت به فونداسیون در جهت استحکام و پایداری سازه سایبان
امروزه سازه های مختلف با مقیاس و اندازه های مختلف موجود بوده که هر کدام از اسکلت فلزی یا بتی بهره مند می باشند. مسئله اینجاست که مراحل اجرایی هر کدام از این اسلکت ها متفاوت است. همین مسئله منجر شده تا بسیاری از ناظران و کارشناسان در حین ساخت و نصب اسکلت های فلزی برای سایبان خودرو به برخی از نکات توجه نکنند. درواقع برخی از موارد از نظر آنها کم اهمیت باشد. اما مسئله اینجاست مراحل و نحوه اتصالات سازه اسلکت به فونداسیون آنقدر اهمیت دارد که در برخی موارد با جان و آینده افراد بازی می کند.

پس خیلی د